Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saidsrc

Merhaba, AC2 son sürüme uygun yama hazır. 3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık, 2 hafta sonra da sitemizden herkes ile paylaşacağız. Bağışçılar için haftalık çeviri raporu da yayınlandı, herkese açık ilerleme raporunu da Aralık sonunda paylaşacağım.

Hocam tahminen Önümüz yaza yetişir mi yama? Yayınlanmaya yakın bende bağış yapacağım. Şu anda oynadığım bayağı oyun var. Zaten yer yok bilgisayarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

oyun daha torrente düşmedi ne ara tr yamasına başlandı diyodum sonra oyunun orijinalinin olduğunu hatırladım

yakın savaş değilde yakın dövüş olabilir adı, direk translate değilde oyunun içindeki uyuma göre çevrilebilir.

emeğinize sağlık

Katılıyorum, yakın dövüş daha uygun olur.
  • merhaba kolay gelsin black flag da ücretsiz oldu u play üzerinden acaba türkçe yamasını güncelleme şansınız varmı bağış yapıp destek olalım emeklerinize teşekkürler ?
  • bağış ve destek için reklam tıklama olayını bir düşünün derim
  • kral_fb_12 K kullanıcısına yanıt
    +1 eski yamalar Brotherhood'da da çalışmıyor deniliyor hepsi elden geçirebilirse çok iyi olur bağışlı veya bağışsız farketmez.
  • askiseven A kullanıcısına yanıt
    Link kısaltma siteleri yada diğer adıyla reklam yönlendirme linkleri birşey kazandırmıyor.1000 tiklamada verdiği 50 kuruş.Eskidendi o.Türkiye ye 5 te 1 i veriliyor.O iş yaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli para karşılığı yamayı satmaları nede olsa o kadar emek veriyorlar.
  • Arkadaşlar, Brotherhood yaması da güncellenecek.

Black Flag yamasında bir sorun yok diye biliyorum?
  • Tam anlamadım. Daha önce çıkmış yamalar bir ücret karşılığı mı indirilebiliyor.
  • quote:

Arkadaşlar, Brotherhood yaması da güncellenecek.

Black Flag yamasında bir sorun yok diye biliyorum?

Kardeş origin yaması kaç ay sonra tamamlanır. Ona göre oyunu satın alacağım. Malum oyun çıktıktan sonra fiyatlar giderek düşer. Şimdi pahalıya almak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 15 Aralık 2017; 20:25:44 >
  • emeğine sağlık hocam süper gözüküyor
  • Black Flag yamasında Kenway'ın Filosu'nda oyundan atma sorunu var. Tek sıkıntısı bu yamanın.
  • Benim bir sorum olacaktı. "Gold Edition" sürümüyle uyumlu olacak mı ve "tüm dlcleri" kapsıyacak mı bu yama? Bir de hem steam hem de uplay uyumlu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 17 Aralık 2017; 9:20:49 >
  • Revelations yamasını da düzeltecek misiniz? Bu oyunun da Çince güncellemesinden dolayı Türkçe yaması çalışmıyor.
  • AC2 son sürüme uygun yama sitede yayınlandı. AC Brotherhood ve Revelations için de güncelleme olacak.

AC4'teki Kenway's fleete girince atma sorunu düzeltilmesi mümkün olmayan bir sorun, orada bir düzeltme yapılmayacak.

Bu arada AC Origins ilerleme yüzdesi %10. Bu ara epey yavaşladık ama Ocak'ın ikinci yarısından itibaren hızlanacağız. Diğer oyunlara göre daha büyük olduğu için çevirisi de haliyle daha uzun sürecek.
  • Türkçe yamaların durumuna göre oyunları orijinal alacaktım. Bu haber iyi oldu. Kısa sürede diğerlerini de güncellemeniz dileğiyle.
  • quote:

AC2 son sürüme uygun yama sitede yayınlandı. AC Brotherhood ve Revelations için de güncelleme olacak.

AC4'teki Kenway's fleete girince atma sorunu düzeltilmesi mümkün olmayan bir sorun, orada bir düzeltme yapılmayacak.

Bu arada AC Origins ilerleme yüzdesi %10. Bu ara epey yavaşladık ama Ocak'ın ikinci yarısından itibaren hızlanacağız. Diğer oyunlara göre daha büyük olduğu için çevirisi de haliyle daha uzun sürecek.

ac2 en son hangi sürümde?
    1.01'di diye hatırlıyorum.

brotherhood ve revelations 1.03 diye kalmış.

Bu arada emekleriniz için ayrıca teşekkür etmek isterim.
    Emeğinize sağlık.
    Origins ing. olarak oynadım. Daha iyi anlamak için yamanızı bekliyor olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junior_l3oss -- 21 Aralık 2017; 22:16:48 >

• Patroen'a sadece 8 kişi bağış yapmış. Yapmayın arkadaşlar. AC sevenlerin rakamını düşününce, 8 kişi komikliğin de altında. 1 dolar şu anda ortalama 4 TL. 4 dolar en fazla 16 TL yapar. Bu konuyu takip eden herkesi biraz daha bu konuya özen göstermeye davet ediyorum. 4 TL sizi fakirleştirmez, ama Said gibi profesyonel çevirmenlerin yaptığı projeler sayesinde bizlerin oyunu tam manasıyla anlamamıza olanak sağlar. 500 kişiye ulaşırsa başka proje yapacaklarının sözünü verdiler. Kendilerini ispatlamış çevirmenler için 500 kişi sınır şimdiye dek aşılmalıydı.

Patreon'un linki:
    https://www.patreon.com/animusprojesi

• Oyunun korsanı çıksaydı desteklerdim ama ac oyununa 150 lira bayılmak niyetinde değilim. Kısmet

• Merhabalar daha önceki yamalarıda güncellemenizi sabırsızlıkla bekliyorum(bu arada Ac nin 2 boyutlu oyunlarında da yamalara güncelleme gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam) sayenizde AC serisini orijinal ediniyorum daha doğrusu sizin ve diğer çevirmenlerin orijinal oyun edinin sözlerine uyarak son 2 senede sadece steam hesabımda 100 ü aşkın orijinal oyuna sahibim ağırlıklı olarakta Türkçe yaması olan veya resmi Türkçe çıkan oyunlara.Bağış kısmında tabiki bende olucam gayet mantıklı rakamlar iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (alpaslan) -- 24 Aralık 2017; 21:18:20 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.