Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Şimdiye kadar tüm AC çevirilerini yapan aynı ekip yapıyorsa eğer benim bu çeviriye de güvenim tamdır. Bilemiyorum en az 2 yıl sürer ama her şeyiyle tam tekmil bir altyazı %100 eksiksiz hatasız çalışan bir yama sunarlar bence. En azından tüm AC oyunlarını bu çeviri gurubu (@Saidsrc) çıkarmıştı harikaydı hepsi, yalnız AC: UNITY-SYNDICATE bilmiyorum nasıldır çünkü AC:Revelations'dan sonra benim işim bitmişti AC serisiyle. Hiç sevmediğim AC.III-AC.IV'ü bile sırf Türkçe yaması hatırına bitirdim desem yalan olmaz sonra sildim attım.

Serinin en sevdiğim "Assassin's Creed oyunu dediğin işte budur!" dediğim oyunlar şunlar: ASSASSIN's CREED 1, AC II, AC: BROTHERHOOD, AC: REVELATIONS. Bunların üstüne hiç bir oyunu AC'den saymam kimse kusura bakmasın. AC:R'den bu yana içimde sönük köz halinde duran AC hayranlığımı sevgimi işte bu AC: ORIGINS alevlendirdi şu an, gerçekten beklediğimize değer bir yapım olmuş en azından oyundan oynayanlardan (Pintipanda-Tuna ve Easter GamersTv-Mete kanallarında mesela) gördüğümüz kadarıyla tam da almalık oynamalık (tabii ki Türkçe yamayı hak eden) bir AC olmuş.

AC: ORIGINS beni fena halde AC oynamaya heveslendirdi (hani Let's Play videolarından bile olsa) ORIGINS'i gördükçe delice bir AC oynayasım tutuyor ve nedense aklım hep AC:UNITY'de. Türkçe yaması da var hem, ne yapsam bilemiyorum 50GB çok büyüyor gözümde üşeniyorum ama çok istiyorum da of. Daha (hepsinin Türkçe yamaları sağolsun) Middle-earth: Shadow of Mordor, Alien: Isolation, Deadlight Directors Cut kurulu bekliyor beni şu an TES IV: Oblivion delice zamanımı tüketiyor, yakında Fallout 3 ve Fallout 4 yamaları çıkmak üzere vs vs daha nasıl AC:UNITY indirip başlarım ki :) Ah be AC: ORIGINS, beni çok fena gazladın valla 5Mbit(AKK geldi malum) hızda 4-5 günde uğraşıp indirteceksin UNITY'i o olacak :D

Dostum, bende Assassin's Creed Hayranıyım dediklerinin bir kısmına katılıyorum AC 2 - B -R yani ezio dönemi üzerine başka bir oyuntanımam tabi arkasından Black Flag sağlam bir oyundu. Fikrine katılmadığım nokta Syndicate Türkçe yaması için uzun uğraşlar verildi. Özellikle ana senaryo testini geçtim özellikle DLC çevirileri kaç kez test ettiğimizi biz ben birde said hocam bilir :)

Bunun haricinde Ubisoft 1 yıl seriyi gözden geçirme kararını yerinde vermiş gibi gözüküyor kime sorulsa originsi beğenmiş gibi duruyor. Sonuçta antik mısır olması insanları çekiyor. Asıl sorun bundan sonrası Ubisoft bu başarıyı, devam ettirebilmesi, Origins'den sonraki oyunda baştan savma yaparsalar ac serisi bitebilir, zaten Ubisoft Assassin's Creed'i Prince Of Persia'nın üzerine kurgulamıştı, ilerliyen yıllarda aynı şeyi yine yapabilir ubisoft.

Sen de haklısın dostum, özellikle Ubisoft'un AC: Origins'de yaptıkları ve sonraki AC'ler konusunda ne yapmalı/yapacağı hakkında yorumuna katılıyorum.

AC.1-AC.II-AC:B-AC:R açısından bakarsak sonraki hiç bir oyunu AC serisine yakıştıramamıştım, mesela herkesin o sevdiği gemi-deniz-korsan savaşları/olayları beni sıkmıştı "AC ile ne alaka yav" demiştim kaldı öyle, AC: Syndicate deseniz 1800-1900'lü yılların 'Sanayi Devrimi' zamanı Ingiltere'si falan (o bildiğimiz eski yüzyılların) AC atmosferine pek gitmemişti. AC.III-AC.IV'ü bile (sırf Türkçe yaması hatırına) zar zor bitirdim sildim attım ve de AC serisi benim için AC.1-AC.II-AC:B-AC:R oyunlarıyla sonlanmış oldu. Şimdiye (AC: Origins'e) kadar da içimden hiç bir AC oyununu oynama isteği gelmedi. Neyse bilemiyorum herkesin oyun zevki ayrıdır ee ne demişler "zevklerle renkler tartışılmaz yaşanır!" :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 30 Kasım 2017; 15:24:10 >

• Aylık bağış sistemı kurma bence U-CREW GİBİ BAĞIŞ İBAN Hesapı açarsan senin hesabına ben 10 lira havale gönderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde Shadow of war biri el atsa
  • @saidsrc senin ve ekibinin eline sağlık. Bizlere Assassin’s Creed serisini Türkçe oynama keyfi sunuyorsunuz.

İlk oyunlarda güncellemeler ile Türkçe yamalar çalışmaz olmuştu. Şöyle boş vakitlerinde ilk oyunları güncelleyip çevrilmemiş dlc'leri çevirseler eski oyunları tekrardan oynardım ve dlc'leri de bitirirdim.

• Black6321 B kullanıcısına yanıt
    Patreon aracılığla aylık bağış sisteminin yararı aylık 1$ gibi bir rakamla bile olsa başka çevirilere kaynak yaratmış olacaksınız. 10 TL ile bir çeviri almak yerine aylık ödemenizle başka çevirilerinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.1$ ile başlayıp kademe kademe yükselip farklı avantajlar sağlayacak bir sistem bence oldukça iyi. Aylık 1$ bağış yama kullanacak herkesin yapabileceği bir şey bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okazaki

@saidsrc senin ve ekibinin eline sağlık. Bizlere Assassin’s Creed serisini Türkçe oynama keyfi sunuyorsunuz.

İlk oyunlarda güncellemeler ile Türkçe yamalar çalışmaz olmuştu. Şöyle boş vakitlerinde ilk oyunları güncelleyip çevrilmemiş dlc'leri çevirseler eski oyunları tekrardan oynardım ve dlc'leri de bitirirdim.

AC2 için yeni versiyon problemini çözdük. Epey bir süredir yamanın kurulumunun hazırlanmasını bekliyorum. Bu hafta da olmazsa direkt dosya olarak paylaşacağım, kurulumu da bitince paylaşırız artık.

Bununla birlikte, AC haricinde bir oyun için şimdiye kadar hiç söz vermedik ama Patreon'da 500 takipçiye ulaşırsak Origins bitince AC serisi haricinde belirleyeceğimiz başka bir oyuna daha başlama hedefi koyduk.

Bu sistem ile ilgili çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. O yüzden sayfadaki hedefleri ve bağışçı ödüllerini sürekli olarak güncelliyoruz, arada bir göz atmanız faydalı olabilir. Sizlerin de önerilerini bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 27 Kasım 2017; 14:18:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

quote:

@saidsrc senin ve ekibinin eline sağlık. Bizlere Assassin’s Creed serisini Türkçe oynama keyfi sunuyorsunuz.

AC2 için yeni versiyon problemini çözdük. Epey bir süredir yamanın kurulumunun hazırlanmasını bekliyorum. Bu hafta da olmazsa direkt dosya olarak paylaşacağım, kurulumu da bitince paylaşırız artık.

Bununla birlikte, AC haricinde bir oyun için şimdiye kadar hiç söz vermedik ama Patreon'da 500 takipçiye ulaşırsak Origins bitince AC serisi haricinde belirleyeceğimiz başka bir oyuna daha başlama hedefi koyduk.

Bu sistem ile ilgili çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. O yüzden sayfadaki hedefleri ve bağışçı ödüllerini sürekli olarak güncelliyoruz, arada bir göz atmanız faydalı olabilir. Sizlerin de önerilerini bekliyoruz.

origins te bir % oluştu mu ?

• Acizane bir öneride bulunabilirmiyim

size destek amaçlı bazı sitelerin kullandığı örnek (cbox.turkdown) reklamlara tıklama olayı var ondan da patreon sitesine koysanız destek için reklam tıklarız 10 000 tıklama 25 dolar diye biliyorum tabi benimki sadece duyum kesim bilmiyorum
  • Merhaba çeviri tahminen ortalama ne zaman biter ?

• @saidsrc
    Bağış konusunu çok güzel düşünmüşsünüz. Umarım istediğiniz rakama be ilgiye kavuşursunuz. Ay başında bende inşallah katılanlar arasında olacağım. Kolay gelsin.
  • quote:

quote:

Ac Brotherhood'da da sorun çözüldü mü acaba?

• Kolay gelsin hocam ingilizceyi az gelistireyim bende baslamak istiyorum bu ceviri islerine kosede kalmis bilinmeyen indie oyunlarina falan :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, AC2 son sürüme uygun yama hazır. 3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık, 2 hafta sonra da sitemizden herkes ile paylaşacağız. Bağışçılar için haftalık çeviri raporu da yayınlandı, herkese açık ilerleme raporunu da Aralık sonunda paylaşacağım.
  • quote:

Merhaba, AC2 son sürüme uygun yama hazır. 3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık, 2 hafta sonra da sitemizden herkes ile paylaşacağız. Bağışçılar için haftalık çeviri raporu da yayınlandı, herkese açık ilerleme raporunu da Aralık sonunda paylaşacağım.

"3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık" derken hocam nasıl yani? paralı yama işlerine başlamışsınız (benim şu ana kadar haberim yoktu) anladım da 2009 yapımı bildiğimiz "Assassin's Creed II" oyununa ait Türkçe yaması için mi bu? O zaman tüm AC oyunlarının Türkçe yamaları/güncellemeleri için de böyle 3-5 Dolar satış işlemlerini yaygınlaştıracak mısınız? AC: Origin yaması da sanırım bedava olmayacak öyleyse.

Her neyse @Saidsrc size AC: Unity yaması için gelmiştim, burada açtığınız konuda birkaç arkadaş sorun yaşamış da bir bakıverecekmisiniz diyecektim? AC: Unity için indirdiğimiz genel yama hem ana oyun hem de Dead Kings DLC'yi Türkçe yapıyor değil mi? DLC için ayrıca başka bir klasöre dosya atımı gerekmiyordu sanırım.

• quote:

quote:

Merhaba, AC2 son sürüme uygun yama hazır. 3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık, 2 hafta sonra da sitemizden herkes ile paylaşacağız. Bağışçılar için haftalık çeviri raporu da yayınlandı, herkese açık ilerleme raporunu da Aralık sonunda paylaşacağım.

"3 dolar ve üstü bağış yapan bağışçılarımız ile bugün paylaştık" derken hocam nasıl yani? paralı yama işlerine başlamışsınız (benim şu ana kadar haberim yoktu) anladım da 2009 yapımı bildiğimiz "Assassin's Creed II" oyununa ait Türkçe yaması için mi bu? O zaman tüm AC oyunlarının Türkçe yamaları/güncellemeleri için de böyle 3-5 Dolar satış işlemlerini yaygınlaştıracak mısınız? AC: Origin yaması da sanırım bedava olmayacak öyleyse.

Her neyse @Saidsrc size AC: Unity yaması için gelmiştim, burada açtığınız konuda birkaç arkadaş sorun yaşamış da bir bakıverecekmisiniz diyecektim? AC: Unity için indirdiğimiz genel yama hem ana oyun hem de Dead Kings DLC'yi Türkçe yapıyor değil mi? DLC için ayrıca başka bir klasöre dosya atımı gerekmiyordu sanırım.

Yanlış anlaşılma olmasın yamalar her zaman, herkese bedava olacak. Sadece bağışçılara erken dağıtıyoruz. O kadar ayrıcalık fazla görülmemeli:)

Unity konusuna göz atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 3 Aralık 2017; 13:27:31 >

• Merhaba bağış nereden yapılıyor?
  • Bu adamlar en başından beri seriyi çeviriyorlar.

Ubisoft size bu anlamda maaş bağlamalıydı

Keşke diğer çeviri grupları da böyle işlerini hakkıyla yapsalar çeviriyoruz diyip 2 3 sene bekletmeseler ( ! )
    (Elbette ki kimse çevirmeye mecbur değil işte bu yüzden ya başlayıp bitirmeli yada hiç başlamamalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 4 Aralık 2017; 13:36:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Merhaba bağış nereden yapılıyor?

Merhaba,https://www.patreon.com/animusprojesi adresinden yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlış anlaşılma olmasın yamalar her zaman, herkese bedava olacak. Sadece bağışçılara erken dağıtıyoruz. O kadar ayrıcalık fazla görülmemeli:)

Unity konusuna göz atacağım.

Teşekkürler cevap için eksik olmayın :) Ne yalan söyleyeyim ben de başta yanlış anladım, hani tamamen paralı mı olacak ilk 3-5 gün paralı sonrasında bedava mı sunulacak AC: Origins'in durumu ne olacak vs vs kesin öğrenmek istedim o kadar. Yok o kadar ayrıcalık bile sayılmaz neden fazla görülsün ki olması gerekeni yapmışsınız, hem tabii ki yamanızı ister paralı ister bedava yaparsınız sizin kararınız ona karışmam.

---
    Bu arada AC: Unity'e mi yoksa buraya mı yazayım karar veremedim bari Türkçe altyazılar konusunda genel görüşlerimi buradan belirteyim_:

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi AC: Unity yaması da enfes olmuş büyük bir keyifle oynuyorum, her ayrıntıyı yazıyı belgeyi açıklamayı vb ne varsa en küçük ayrıntısına kadar okuyorum inceliyorum. Daha sanırım Dizi 1 Anı 3'de miyim neyim etrafta gezmekten bilgi toplamaktan ufak tefek yan görevlere dağılmaktan ana göreve ilerleyemiyorum, ee huyum kurusun önceki tüm AC oyunlarında da böyleydim neyse. AC: Unity'e kadar olan tüm AC oyunlarını sizin sayenizde bitirdim sevdim (sevdim derken benim için AC dediğim oyunlar sadece bunlardır gerisi yalandır: AC.1, AC.II, AC:B, AC:R), Türkçe yamaları olmasa inanın AC serisinin bu kadar hayranı olur muydum sever miydim hiç sanmıyorum. Ellerinize gözlerinize sağlık @Saidsrc çalışmalarınızda başarılar saygılar sevgiler.

AC serisinin altyazı yamaları demişken, yine böyle sadece "Türkçe yamaları var diye oynadığım" (ya da TR yamaları var diye fark ettiğim) sonrasında delicesine hayranı severi fanatiği olduğum diğer oyunlar_: Assassin's Creed 1 (2007), AC.II, AC: Brotherhood, AC: Revelations, The Elder Scrolls IV: Oblivion, TES V: Skyrim, The Witcher 2, The Witcher 3, Dishonored 1 (ve DLC 1: The Knife of Dunwall, DLC.2: The Brigmore Witches), Deus Ex 3: Human Revolution, MAFIA II, STALKER serisi (S: Shadow of Chernobyl, S: Clear Sky, S: Call of Pripyat), Fallout: New Vegas (ve DLC'leri: Dead Money, Honest Hearts). Bu oyunlar hemen aklıma geliverdi yazdım kimisini 5-6 yıldır kimisini 10-15 yıldır biliyorum, hepsi de "hayatımda gördüğüm en etkileyici en iyi oyunlar" diyebileceğim ölçüde saygı duyduğum oyunlardır ve şu oyunları yıllardır bıkmadan usanmadan her ortamda "ölümüne" savunuyorum, ee görün işte bir "Türkçe yama" nelere kadir nelere yol açıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 10 Aralık 2017; 18:25:43 >

• oyun daha torrente düşmedi ne ara tr yamasına başlandı diyodum sonra oyunun orijinalinin olduğunu hatırladım

yakın savaş değilde yakın dövüş olabilir adı, direk translate değilde oyunun içindeki uyuma göre çevrilebilir.

emeğinize sağlık

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.