Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam uyumlumudur ben yüzde 30 indir kalan kısmı tamamlanmadı
  • dil dosyaları nasıl çıkarıyorsunuz bende assassin creed ilk oyunu var
    ama türkçe yaması yok tools mailime atarsınız memnun olurum
  • şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum, çevirmene ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim ayrıca
  • Ellerinize sağlık teşekkürler
  • Lütfen senelerce sürmesin bize düşen bir şey varsa buraya yazın yardımcı olalım.
  • Kolay gelsin, başarılar.

Peki "nerde kaldı bu yama?" sorularına, hakaretlere ve hatta küfürlere psikolojik olarak hazır mı ekip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç gündür konu başlığını görüyordum ancak Origins deyince şu 2.5D AC oyunları vardı ya aklım oraya gitti. Oyunun sürüm tarihi de bugünmüş iyi mi! Demek ki sömüreceğiz.
    Oyunu beğenirsem 2 kez bitiririm. Yama çıkana kadar orijinal dilinde, bir de yama çıkınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Ekim 2017; 3:20:46 >
  • Öncelikle kolay gelsin fakat söylemek istediğim birşey var.Sayenizde Assassin's Creed oyunlarını türkçe oynama imkanı elde ediyoruz fakat normal şartlar altında çevirmenler dil dosyalarını ellerinde tool bulunmadığı için açamıyor iken siz Assassin's Creed oyunları için tool sıkıntısı çekmiyorsunuz.Eğer mümkünse Ubisoft oyunu olan watch dogs 2 için tool paylaşırmısınız?Bekleyen pekçok çevirmen var ve onların işini büyük ölçüde kolaylaştırmış olursunuz.

• Turkce cevırı haberı cok ıyı oldu. Evıl Wıthın 2 - WOLFENSTEIN II - COD - Starwars derken bu oyuna sıra gelmeyecektı.. En azından Turkce yamasını bekleyene kadar dıger oyunları bıtırırız
  • Hocam Ubi ile iletişime felan geçtiniz mi hiç sonra Witcher 3 teki gibi olmasın iş.

Emeğinize sağlık bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

• İyi çalışmalar
  • taaa ac 2 dwn sonra ilk defa yeni bi ac oyununa kanım ısındı oynarım herhalde bunu. kolay gele
  • Kolay gelsin hocam iyi çalışmalar.
  • Kolay gelsin 4 gözle bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Black6321

dil dosyaları nasıl çıkarıyorsunuz bende assassin creed ilk oyunu var
    ama türkçe yaması yok tools mailime atarsınız memnun olurum

İlk oyunda altyazı yok. O yüzden çevrilemiyor.
  • fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Ubisoft'un bu oyun için Türkçe çeviri vereceğini zannetmiyorum.

Said hocamızda bir sürü çeviride yer aldı. Assassin's Creed II çevirisinin yöneticisiydi. Sanmıyorum bu oyunu ondan başkasının çeviriceğini.

Kolay gelsin hocam.
  • buda oyundaki dosyalar AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com]
    Dil Dosyaları Lazım mıdır ben oyunu steamden indirdim oyundaki datapc.forge dosyası var dil dosya olabilir
  • Tahmini bir süre verilebilirmi yama için 6 ay 8 ay vs gibi?

• Kolay gelsin, animusprojesi veritabanıyla beraber çok kapsamlı bir proje. Ellerinize sağlık güzel işler yapıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.