Şimdi Ara

AC Odyssey Türkçe Yama Çalışması BETA (1.5.0 ve 1.0.6 uyumlu) [AnimusProjesi.com] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
26
Favori
94.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık. Çok ufak yazım hataları haricinde kayda değer bir hata ile karşılaşmadım. Gayet başarılı bir yama olmuş.
  • Tam sürüm için tarih varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun fiyatı malum şu yamayı illegal oyun için ayrı bir version olarak çıkartsanız da alabilsek çok makbule geçerdi
  • "Odyssey"nin "odise" olarak çevrilmesi bence pek iyi bir çeviri olmamış. Daha doğrusu çeviri olmamış. Macera, seyahat, yolculuk, hayat yolculuğu gibi çeviriler daha güzel olur. O kadar Türkçe şeyin içinde biraz eğreti duruyor.

Eksikleri söylerken harcanan emeği de boş geçmeyelim tabii ki. Ortaya yine muazzam bir iş çıkarmış Animus Projesi ekibi.
  • originste birisi korsana uyarlayıp herkese yaymıştı yamayı. Bunlar onu hakediyor . Umarım birisi korsana uyarlarda yayınlar. Utanmadan 300 lira oyunamı vercez?

• uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Verme ozaman vermek zorunda değilsin kafana silah mı dayıyorlar?
    Senin gibi düşünen insanlara bayılıyorum ya komedisiniz...
  • Daha önce origins'in Türkçe yamasını paylaşmış olan 2 sitede odyssey Türkçe yama gördüm yeni. Bunlar doğru mudur yoksa virüslü müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

Daha önce origins'in Türkçe yamasını paylaşmış olan 2 sitede odyssey Türkçe yama gördüm yeni. Bunlar doğru mudur yoksa virüslü müdür?
    Yama nette mevcut👍

• Yanıt için teşekkürler
  • Malum yerlere düşmesi üzücü olmuş ben animusdan almak istiyorum ama oyuna verecek 309 tlm yok lütfen bizlere de bir güzellik yapın siz de kazanın bizde kazanalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Malum yerlere düşmesi üzücü olmuş ben animusdan almak istiyorum ama oyuna verecek 309 tlm yok lütfen bizlere de bir güzellik yapın siz de kazanın bizde kazanalım
    -Yamaya 15 ve 20 TL’lik abonelik seviyesine sahip olan herkes anlık erişim sağlayabilir.
    deniliyor ne 300TL si arkadaşlar?
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Yamanın korsanda çalışmadığı muhabbetinden kaynaklanıyor o ama sanırım uyarlanmış korsana.
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Oyun 300 tl yama dğl yamayı korsana uyumlu yaparlarsa iyi olur dedim yanlış anlamışsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Yamayı zaten 1.0.6'ya uyarladılar. Facebook sayfasını takip edin.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.