Şimdi Ara

Aç ken mutlu Tok iken mutsuzum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Aç ken mutlu Tok iken mutsuzum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1142 Mesaj
    Karnım aç olduğunda huzurlu ve mutluyum. Fakat sofradan hep tıka basa kalkıyorum ve aniden üzerime huzursuzluk çöküyor ve kilolarım gözümde dağ gibi büyüyor. Şu sağlıklı beslenme olayını nasıl becerecez yaa. Çok zor iş. Akşam eve geliyorum dolmalar börekler hazır mutfakta bana gel gel yapıyor. Bekar evine çıkıp yanlızmı yaşasam. Evi mahrumiyet bölgesine çevirim diyorum. Sabah işe gidene kadar yemek yok. Help me!! Help me!!.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    ben tam tersi açken mutsuz tokken mutlu oluyom genelde
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Cüneyt Aykaç

Karnım aç olduğunda huzurlu ve mutluyum. Fakat sofradan hep tıka basa kalkıyorum ve aniden üzerime huzursuzluk çöküyor ve kilolarım gözümde dağ gibi büyüyor. Şu sağlıklı beslenme olayını nasıl becerecez yaa. Çok zor iş. Akşam eve geliyorum dolmalar börekler hazır mutfakta bana gel gel yapıyor. Bekar evine çıkıp yanlızmı yaşasam. Evi mahrumiyet bölgesine çevirim diyorum. Sabah işe gidene kadar yemek yok. Help me!! Help me!!.

dostum seni öyle iyi anlıyorum ki emin ol yalnız değilsin aynen senin gibiyim aç=mutlu huzurlu tok=huzursuzluk karamsarlık amaçsızlık.bende bazen kendimi öyle kötü hissediyorum ki yok olmak istiyorum(buharlaşmak,süblimleşmek gibi)
    ayrıca bu durum özgüveni hunharca baltalar ve törpüler.kendimden biliyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1142 Mesaj
    Buzdolabının kapağına en filinta ve en kötü göründüğüm fotoğraflarımı koydum. İşe yaraması umduyla...

Edit : Süblimleşmek ne demek Dur bi bakayım wikipedia dan

Edit : Katı bir cismin buhara dönüşmesi. Kuru buz gibi yani. Kelime hazinemiz büyüsün biraz.[./b]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüneyt Aykaç -- 14 Haziran 2009; 0:02:05 >
    |
    |

Bende aç iken mutsuz ve ezik hissediyorum. Doyunca kendime geliyorum. 10 kilo fazlam var heryil sabit 2-3 kilo aliyorum. Bu serotonin doyunca salgilaniyor bildigim kadariyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Cüneyt Aykaç , Slashs Snakepit

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Yarbay
    2940 Mesaj
    Karnım acıkınca sinirli saldırgan dişi ağrıyan bir ayı gibi oluyorum aynı.

Açlık bana uygun bir şey değil. Zamanında çok aç kaldığım için artık nefret gelmiş demek ki.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sükût

Bende aç iken mutsuz ve ezik hissediyorum. Doyunca kendime geliyorum. 10 kilo fazlam var heryil sabit 2-3 kilo aliyorum. Bu serotonin doyunca salgilaniyor bildigim kadariyla.
    quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Hocam yaklaşık 5 senelik konu iyi yakalamışsın valla
    |
    |

• Yüzbaşı
    694 Mesaj

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 15 Ocak 2015; 7:14:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Treth
    Harbiden ya 6 yıl olmuş ben yazalı nerden bulup hortlattınız. Ben çok şükür 20 kilo verdim o günden bu yana. Bekar evine çıktım. Evde buzdolabını fişten çektim içi boş. Fare atsan açlıktan ölür içinde. Ama işe yaradı. 20 kilo uçtu gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.