Şimdi Ara

AC-130 mu Chopper mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
6.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yine "Chopper" sayesinde bir "Nuke" daha attım."AC-130" aldığımda nukeyi ancak rüyamda görürüm,kullanamıyorum
  • Valla helal diyorum nuke atanlara ben bi türlü beceremiyorum.. şansa 2 defa atmıştım ground war da tabi pusmadığım için nuke şansı da yok bazen adamlara bakıyorum hemen gidip bi yere pusuyor nuke atacak 4-5 kill den sonra gl ci abimiz gelip hayallerini suya düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ACND -- 31 Aralık 2009; 2:54:36 >
  • Nuke atmakta ne var anlamıyorum. Biraz şanslı olmanız yeter. Hardline kullanıp. pradatör cooper ve nuke 3 lüsü bitti. 1 kere nuke attım bana zevkli gelmedi artık pawelow tek geçiyorum. Cooper gibi değil kullanmak gerekmiyor. O size kill kazandırıken siz oynamaya devam ediyorsunuz. Cooper ve AC 130 konsantrayonu dağitiyor. Aynı yukardan atılan kutuları almakla ugraşırken ugraştığımız gibi onlarlada ugraşıyoruz. Bence hiç iyiolmuyor.
  • Hardline çok gereksiz bir perk bana göre.Ha 24 killde nuke atmışım ha 25 te.Yerine fıstık gibi Cold Blooded dururken Hardline kimmiş
  • walla eskiden 5 killstreak yapıp pradatör kullanmaya alışmıstım. Hardline ile 4 e düşünce artık daha bir mutlu oluyorum. zaten bana 8 killstreak yetiryor sonra hemen kendimi rambo gibi ortaya salip olup tekrar seri yakalamaya çalışıyorum.
  • Dün Prestige başladım , evlat acısı gibi oturdu doğal olarak. Şu an level 14 , Cold-Blooded'ı özledim gerçekten , UAV'lerden gözükmek çok can sıkıcı birşey.
  • Chopper ile daha çok kill aliyorum fakat ac130 un verdiği zevk bambaşka birşey.
  • ac 130 birazcık el becereisi ve kullabilirlik istiyor.eger ki beceriksiz iseniz ac 130 ile adam alamadan komik duruma bile duse biliyorsunuz.cooper cok daha seri herhangi bi kabiliyete gerek yok.kırmızıları indiriyorsun bukadar.nuke kullanmak isteyenler bence cooper kullanmalı.cunku 25 adam alına bilir.
  • AC-130'da bombanın yere inmesi biraz zaman aldığı için biraz kabiliyet istiyor cidden.
  • AC-130 görünce herkes içeri kaçışıyor ve gitmesini bekliyor chopper gelince düşürmeye çalışıyorlar.
  • Başka chopperların düştüğünü çok gördüm ama benimkini hiç düşüremediler Şanslıyım heralde.

Bu arada 7 streak yapabilene harrier + chopper + nuke en iyi kombinasyon değil mi? Predatorla genelde en fazla 1-2 adam alınabiliyor, nadiren 3-4'e çıkıyor rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Başka chopperların düştüğünü çok gördüm ama benimkini hiç düşüremediler Şanslıyım heralde.

Bu arada 7 streak yapabilene harrier + chopper + nuke en iyi kombinasyon değil mi? Predatorla genelde en fazla 1-2 adam alınabiliyor, nadiren 3-4'e çıkıyor rakam.

evet 7 11 25 en iyi kombinasyon, eger 7 yapamiyorum diyosan 5 7 11 yap bunda da çok iyi frag kasarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaze` -- 31 Aralık 2009; 21:49:18 >
  • ac130 fuzeleri savustirma ozelligi var mi ? benimkini hemen patlatilar :( ne oldu anlamadim 10-15 saniyede gitti ac130 :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ac130 fuzeleri savustirma ozelligi var mi ? benimkini hemen patlatilar :( ne oldu anlamadim 10-15 saniyede gitti ac130 :(

evet chopper gibi flare atior
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhØxien

quote:

ac130 fuzeleri savustirma ozelligi var mi ? benimkini hemen patlatilar :( ne oldu anlamadim 10-15 saniyede gitti ac130 :(

flare ?
  • quote:

quote:

quote:

flare ?
    Füze saptırıcı yani hani fişekler atıyolarya uçağın arkasından füzenin yönünü şaşırtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OFFlee_

quote:

quote:

quote:

flare ?
    Füze saptırıcı yani hani fişekler atıyolarya uçağın arkasından füzenin yönünü şaşırtıyor

hangi tusla atiyoruz ?

• bir tuşla atmiyorsun kendi atiyor 1 ve 2 tane füzenin yönünü şaşırtır 3. üde indirir.
  • Chopper'la kısa sürede cok fazla kişiyi öldürme şansı yakalıyabiliyorsun. Bu yüzden Chooper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Chopper'la kısa sürede cok fazla kişiyi öldürme şansı yakalıyabiliyorsun. Bu yüzden Chooper

+1 Özellikle açık alanlarda çok ölümcül oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.