Şimdi Ara

Abyss: The Wraiths of Eden (Türkçe Yama Yayınlandı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abyss: The Wraiths of Eden, bulmacalarla dolu, senaryo bazlı bir gizli nesne bulma oyunudur. Dalış esnasında kaybolan nişanlımızı bulmaya çalışmakla başlayan maceramızda kötü güçlerin etkisine girmiş bir su altı şehrini keşfediyoruz. Nişanlımızın başına ne geldiğini bulup onu kurtarmaya çalışıyoruz. Gizli nesne bulma oyunlarından hoşlanıyorsanız keyifli bir deneyim yaşayacaksınız.

İyi oyunlar...

İndirme linki (İndirme limiti dolarsa, kendi hesabınıza aktarıp sorunsuz indirebilirsiniz) :

https://disk.yandex.com.tr/d/mWheo8w-hld5zA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 14 Şubat 2021; 23:15:44 >

• Abi eline emeğine sağlık. Tarzım olan bir oyun değil ama yine de teşekkürler...

• maffay__musty kullanıcısına yanıt

Çoğu kişi ön yargılı davranıyor ama başlayınca bırakamıyorsun bu tip oyunları :)

• Umarım dediğiniz gibi olur. Bakalım oyun nasılmış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarzda oynadığım ilk oyun Frankenstein: Master of Death idi herhalde. Bi bakayım diye girmiş ve sevmiştim. Daha sonra merak edip tektar girip bitirmiştim oyunu. Bu oyunda da o havayı aldım. Sizde yama yaptığınıza göre müsait olunca denerim artık bunuda. Yama için teşekkürler, ellerinize sağlık..

• Abi bu tarz türkçe olan ya da türkçe yaması olan oyunlar var mı? Tavsiye edeceğiniz...

• byflash kullanıcısına yanıt

Admin eline sağlık, hala ufak tefek çevirilere devam ediyorsun.

• maffay__musty kullanıcısına yanıt

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulmaca oyunlarnı almıyor artık kafa :D Yinede elinize sağlık. Bu şekilde küçük yapımların yamalarını görmek istiyoruz. İllaki bir seveni ve kitlesi vardır.

• Bu tür oyunlar aslında güzel ama Türkçe olmadığı için oynamıyorum çoğunu teşekkürler indirimlerde alıp deneyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.