Şimdi Ara

Abuzittin'in Maceraları 3 Part 2 Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
4.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sangokudbgt

boksörü hala düşüremedim.. bardağa su dolduruyom adam siliyo

Orda suyu atıp makineyi çalıştırcaksın abuyla sonra koşturcan adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

Sistem Gereksinimleri Açıklandımı

:)))))))))))))))
  • beyler rar şifresi nedir??
  • rar şifresi:
    www.secret-forest.net
  • quote:

Orjinalden alıntı: Syodej

rar şifresi:
    www.secret-forest.net

uyede oldum ama goremedım sıfreyı..nerdedır bu sıfre..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

quote:

rar şifresi:
    www.secret-forest.net

lem şaka yapmıyon demi sirek şifre olarak "www.secret-forest.net" yassana ne üye oluyon

• quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

quote:

rar şifresi:
    www.secret-forest.net

Hemen oynamaya koyuluyorum

Boksörü düşürdükten sonra ilk geldiğimiz yere gidiyorum konuşma penceresi kalıyor geçemedim bir türlü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 3 Ekim 2008; 22:43:42 >

• İndirdim.Oynadım oynamasınada.Tornavidayı aldım.Yan balkona atladım.Çekmeceyi sökecekken oyun kilitlendi.Yarın devam edecem
  • oyunu indiriyorum, yarın oynayabilirim ancak, merakla bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

Sistem Gereksinimleri Açıklandımı

Eğer basit bir espiri ise hoş sayılır, ciddi ise acınası bir durum...

GTA yerine abuzittin i tercih eder durumdayım şu an

sence
  • süper hocam eline sağlık seriye devam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahliyka -- 4 Ekim 2008; 4:06:13 >
  • yaw hemen bitti oyun. tadı damagımda kaldı . pes pes biyere kadardı abuzittin oynadık hemen bitti olmadı.

oyunun çözümünü verelim o zaman

oyun 4 bölümden oluşuyor.
    1. bölüm BOKSÖR
    2. bölüm KOMŞU
    3. PARK
    4. BALIK

1. BÖLÜMDE SOLDAKİ ODAYA GİRİYROZ . SAĞ TARAFTA AÇIK OLAN DOLAPTAKİ ÇAKI VE BARDAĞI ALIYORUZ . GİRDİĞİMİZ KAPIDAN DIŞARI ÇIKIYORUZ. BARDAĞI SU İLE DOLDURUYORUZ. İÇERİ TEKRAR GİREREK. SAĞ TARAFA GEÇİYORUZ. SUYU KOŞU BANDINA DÖKÜYORUZ. KOŞU BANDININ ÜST TARAFINDAKİ BOŞLUĞA GEÇİYORUZ. KOŞU BANDI ÇALIŞTIRARRAK SUYU GİZLYORUZ. ADAMIN YANINA GİDP 2. KONUŞMA PENCERESİNE TIKLIYORUZ. ADAM KAYARAK DÜŞÜYOR. 2. SEFER ÇAKIYLA KUM TORBASININ ÜSTÜNÜ DELİYORUZ. BARDAKLA SU GETİREREK BU DELİKTEN DÖKÜYORUZ . BU OALY TEKRARLANIYO. 3. SEFER DIŞARI ÇIKIP YAN ODAYA GİRİYORUZ KIRIK OLAN HALTER İ VED SAĞ MASANIN ALTINDAKİ KÜÇÜK PARÇAYI ALIYORUZ . İÇERİ ODAYA GİDİP BUNLARI BİRLEŞTİRİYORUZ

2. BÖLÜM

KAPI KAPALI OLDUGU İÇİN YAN KOMŞUYA GİRİYORUZ. İLK GİRDİĞİMİZ YERDE SAĞ TARAFTA KIRMIZI TORNAVİDA VAR IŞIĞIN YANINDA ONU ALIYORUZ. BALKONA ÇIKIYORUZ SOL TARAFA GEÇİYORUZ. BURDA HİÇ BİRŞEYE TIKLAMADAN ABUZİTTİNİN ÜSTÜNE TIKLAYARAK TORNAVİDAYI ALIYORUZ. DLAPTAKİ KIRIK KAPAĞI İŞARETLEYİP O KAPAĞI SÖKÜYORUZ . BALKONA ÇIKIP O KAPAĞI BOŞLUĞA KOYUYORUZ . DİĞER ODAYA GEÇİYORUZ . POLİS GELDİĞİNDE ORTADAKİ BALKONDAN İÇERİYİ GİRİYORUZ.
    ABUZİTTİN 2. SEFER SOL TARAFA KAÇIYOR BURDA POLİS GELMEDEN KADININ ÜSTÜNE TIKLIYORUZ . YÖN TUŞLARIYLA KAÇARAK DIŞARI ÇIKIYORUZ
    DIŞARI ÇIKTIGIMIZDA KOLA İÇERKEN ÇÖP TENEKESİNİN ARKASINA GEÇİYORUZ. KOLA TEENEKESİNİ ATMADAN KAPAĞI KAPATIYORUZ .

3. BÖLÜM

ARABAYI ALIYORUZ. EKRANA DOĞRU TIKLIYORUZ. TAHTARAVALLİ ÜSTÜNDEKİ TEKERİ ALIYORUZ. EŞYALARDAN ARABAYI SEÇİYORUZ . YERDEN KIRILAN PARÇAYI ALIYORUZ. EŞYALARDAN PARÇAYI SEÇEREK KAYDIRAĞIN BAŞLANGIC YERİNE KOYUYOZ.
    2. KEZ ATLAMADA DEVRİLEN ÇÖP TENEKEERİNDEN KONSERVE KUTULARINA TIKLIYORUZ. . YÜÜZK BULUNUYOR.
    SOL TARAFA GEÇİYORUZ.
    EŞYALARDAN YÜZÜĞÜ SEÇİYORUZ. YAĞI ALIP PARK TARAFINA GEÇİYORUZ. YAĞI SALINCAK İLE KAYDIRAK ARASINA YERE DÖKÜYORUZ .

4. BÖLÜM

-SOL ODAYA GİRİYORUZ .
    -SAĞ ODADA ADAMI DEVİRDİKTEN SONRA YERDEN TELEVİZYON SEHPASINI ALIYORUZ
    - SOL ODAYA TEKRAR GİREREK YERDEKİ PANTOLONDAN ÇAKMAĞI ALIYORUZ
    -SEHBAYI KORİDORDA 2 ODANIN ARASINA KOYUYORUZ. TEPEDEKİ YANGIN ALARMININ ALTINA
    - EŞYALARDAN ÇAKMAĞI SEÇİYORUZ.
    - SAĞDAKİ ODAYA GİRİP KİTARLIKTAKİ KİTAPLARDAN ALIYORUZ .
    -SEHBANIN YANINA GİDİYORUZ. YANGIN ALARMINI ÇALIŞTIRIYORUZ
    - KLAVYE YÖN TUŞLARIYLA KAÇARAK
    -KLAVYE YÖN TUŞLARINI KULLANARAK YENİ PARTI BEKLİYORUZ

BOŞLUK VE UYKUSUZLUK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahliyka -- 4 Ekim 2008; 6:17:47 >

• Off bitti oyun.Ne güzel oynuyoduk.

Oyunun finali yakında demişinizde part 3ten sonra bitecekmi abuzittinin maceraları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

Off bitti oyun.Ne güzel oynuyoduk.

Oyunun finali yakında demişinizde part 3ten sonra bitecekmi abuzittinin maceraları?

sanırım final derken serinin finali değilde abuzittinin mace4raları 3 ün finalini kastetmiş syodej
    böyle giderse poart 12 çıkar
  • Oh be çıktı indirdim oynadım ama bu ne ya kısa olmuş ayrıca hatalarda donuyo 2 yerde bi yerdede bazen araba tekerini almadan otomatik gelio bi 2 kerede yağı alıp deneme yapıorum kaydıraktan sonra çarpıo tekrar parka geldiğimde elimde yüzük oluo başa dönme olayı gibiama baya uğraşmışsın değiştirmişsin eline sağlık birazdaha uzun tut senaryoyu
  • Bir numarasın Syodej

İlk oyunda bizim semti(Maltepe) koymuşsun.Hala unutmadım
  • Oyunda bayagi bi hata var ,balkondan odaya hatladim dolaplara basinca takiliyor , sonra kapattim
  • evet malesef oyunda çok hata var. Oyunu biraz aceleye getirince öyle oldu :(
    Bu arada yorumlar için çok teşşeükrler. 2 hafta içinde abu 3 part 3'ü çıkakrıp 3.oyununun serisini bitiricem. Daha sonradalardan Abu 4 'ü yaparım :)
  • Bu sefer biraz geç kaldım ama indiriyorum hemen
  • Bende geç kalmışım oyun için Oyunu indirdim sabah kalkınca deneyeceğim Eminim yine herzamanki gibi güzel olmuştur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.