Şimdi Ara

Abur cubur alışkanlıgını bırakmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne zaman markete girsem cips çikolata falan alırım Bunu bırakmak istiyorum. Bunun yerine meyve vb faha sağlıklı olur tamamen kesmek istiyorum bu cips cikolatayı hatta meyve suyu bile icmek istemiyorum aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende senin gibiydim, 30 a gelmeden kolestirol problemleriyle uğraşmak zorunda kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spora başlayın, zaten vicdanen isteseniz de yiyemiyorsunuz o kadar koş, terle sonra eliniz abur cubura gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

spora başlayın, zaten vicdanen isteseniz de yiyemiyorsunuz o kadar koş, terle sonra eliniz abur cubura gitmiyor

Yazın 2 ay boyunca diyet yaptım nadiren yemistim cips vb inşallah baslicam spora gerçekten her türlü spor faydalı...

• kuruyemiş al. yer fıstığıdır antep fıstığıdır ama şey olsun böyle hani açarken uğraştırır böyle çekirdektir ne biliyim o tarz şeyler ye. kola içmek yerine soda alabilirsin. ya da çok güzel meyveli bitkili çaylar var onlardan yapabilirsin. ben bu şekilde aşmıştım.
  • diş fırçalamayı günlük olarak aksatma hatta günde 3 kere diş fırçalayabilirsin diş fırçalamak yeme isteğini bir nebze olsun azaltabiliyor bir iki dambıl alıp oranı buranı şişirme hedefi koy kendine (kas yapma)
  • Alışkanlıkları bırakmak zor oluyor ileri de sağlık problemleriyle karşılaşabilirsin fitness ve benzeri yerlere gitmeni tavsiye ederim alışkanlığın git gide azalacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

diş fırçalamayı günlük olarak aksatma hatta günde 3 kere diş fırçalayabilirsin diş fırçalamak yeme isteğini bir nebze olsun azaltabiliyor bir iki dambıl alıp oranı buranı şişirme hedefi koy kendine (kas yapma)

Niye şişirmesin .Niye kas yapmasın .
  • Aynı şey bende de var, o reyonlara geldiğimde kilomu düşünüyorum yaparsam daha kötü olucağımı söylüyorum ve gazlı mı içicem hemen soda reyonuna gidiyorum kola yok bunu iç diyip en kötü meyveli soda alıyorum, çikolata vb şeyler anlık gelir uzaklaşıp zihnen farklı şey düşünüp alınması zorunlu şeylere yönelirsen kafan dağılır zaten bu tarz şeyler minimum 12 gün yiyip,içmezsen bünyen unutuyor(kişiye bağlı olarak 20-40 diyenlerde var)

• normal çikolata yerine bitter tercih etsen cips yerinede farklı bişey galete gibi onun gibi yağsız ve kalorisi çok düşük olan şeyleri denemelisin hem doyurucu oluyor hem ucuz bende gazlı içeçek ve çekirdek huyundan vazgeçemiyorum
  • İce tea çerez olsada dizi keyfi yapsam

• 21 gun dişini sıkarsan alisirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.