Şimdi Ara

Absolver için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Paris merkezli geliştirici stüdyo Slocap ve dağıtıcı Devolver Digital, Absolver'ın PAX East 2017'deki alpha oynanış görüntülerini yayınladı. 

Online multiplayer dövüş rol yapma oyunu Absolver daha öncesinde Watch Dogs ve Ghost Recon oyunlarında çalışmış tecrübeli yapımcılar tarafından 2015 yılından bu yana geliştiriliyor.

Absolver 2017'de PS4 ve PC için çıkış yapacak.

• ilginç bir şey denemek lazım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dövüş sistemi For Honor'a benziyor ve For Honor'dan daha esnek ve hızlı görünüyor eğer fiyatı uygun olursa başarılı olabilir.
  • Yaw 10 yıl önceki oyunlar gibi 5 adımda bir düşman çıkıyor bir süpriz heyecan yok aslında 10 15 yaş ergenleri ilgilendiren bir oyun the last of us gibi heyecan dolu oyunlar bizi hitap eder 20..(yaş) sonrası..bu oyun benim için vasatt
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yaw 10 yıl önceki oyunlar gibi 5 adımda bir düşman çıkıyor bir süpriz heyecan yok aslında 10 15 yaş ergenleri ilgilendiren bir oyun the last of us gibi heyecan dolu oyunlar bizi hitap eder 20..(yaş) sonrası..bu oyun benim için vasatt

oyundan zerre kadar anlamayan bir sony fanı daha, bu oyunun yapmaya çalıştıklarıyla LoU ın ne alakası var? vuruş hissi oldukça iyi gayet güzel bir konsept.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yaw 10 yıl önceki oyunlar gibi 5 adımda bir düşman çıkıyor bir süpriz heyecan yok aslında 10 15 yaş ergenleri ilgilendiren bir oyun the last of us gibi heyecan dolu oyunlar bizi hitap eder 20..(yaş) sonrası..bu oyun benim için vasatt

21 yaşındayım ne alaka a.

ben bu oyunu cüneyt arkının filmlerine benzettim ve denemek isterim

• Boş bir oyun gibi geldi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Keşke Switch daha güçlü olsaydıda ZELDA bu grafik tarzında gelseydi,tarzında derken zaten tarz olarak benziyorlar ama bu grafikler daha iyi...
  • adamın pvp de yemediği dayak kalmadı adadasd.. ama oynarım bunu

• Oyunun çıkmasına çok az kaldı tam olarak nasıl olacağını kestiremiyorum inşallah güzel olur.
  • aldım bakalım güzele benziyor
  • oyunun dinamikleri güzel ama keşke açık dünya yapsalardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.