Şimdi Ara

Abra A5 V9.2.2 tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
6.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abra A5 V9.2.2 15.6 çarşamba günü almayı düşünüyorum forumlara baktığımda bu pc kullanan çok arkadaş göremedim o yüzden de çok görüşte alamadım pc hakkında acaba bu pc kullanan arkadaşlar memnunlar mı yoksa başka modellere bak derler mi bütçem 4700 tl civarı

• Yaklaşık 2 aydır v9.2 modelini kullanıyorum. Performans açısından oldukça memnunum. Işık sizmasi yok denilecek kadar az. Oyunlarda genelde ultra da oynuyorum. GPU ısısı 80 civarı çıkabiliyor bazen ama turbo fani aktiflestirdiginde bu değer 3-5 civarı dusebiliyor. Bir sıkıntım olduğunda monsteri arıyorum satış sonrası ilgileri gerçekten çok güzel. Kısacası memnunum, tavsiye edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • franklapidus F kullanıcısına yanıt
    ışık sızması konusu canımı sıkıyor ama o biraz şans meselesi gibi alacağım bilgisayara bağlı gibi diğer konularda ki kafa karışıklığını giderdiğin içinde teşekkür ederim
  • Ben de 9.2 almayı düşünüyorum. Ama bazı pcler bozuk gelip bozuk gidiyor yazanlar var. Bunların oranı nedir dikkate alınacak kadar fazla mı ?
  • tulpar t5 v13.1 aldım şuana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım
  • Alan oldu mu bu pc yi

• Ben aldım abra a5 v9.2.2 dün yani cumartesi günü elime geçti ama çerçeveyle ekranı sağ alt köşesinde ayrı geldi olduğu gibi kutusuna yerleştirdim açma tuşuna bile basamadım bilgisayarın daha şimdi mesai saatlerine girmelerini bekliyorum bilgisayar çok güzel görünüyor hissiyatı falan çok hoşuma gitti görüntüsüde aynı şekilde ancak ekranının böyle gelmesi beni aşırı derecede hayal kırıklığına uğrattı yenisiyle değiştirilmesini talep edicem bakalım ne diyecekler tamir edilmesini falan istemiyorum çünkü yeni alınmış bir laptop ve bu benim hatam değil umarım değiştirirler benimde mağduriyetim giderilmiş olur.
  • Bu gün aradım sağolsun yardımcı oldular iki numara meşgul çaldı sürekli sonra operatöre bağlandım değişim yapılır yollayın ödemeli olarak dediler bu gün yollıycam direk umarım gelecek bilgisayar sapasağlam olur monster ekibine burdan teşekkürlerimi iletiyorum.

• x-forum X kullanıcısına yanıt
    ben aldım :D v13.1 geri verip bunu aldım 20 gündür kullanıyorum ve çok çok iyi tavsiye ediyorum
  • V 13.1 verip v 9.2.2 mi aldın anlamadım

• Ayk7478 kullanıcısına yanıt
    evet doğru anlamışsın :)
  • Bende alalı yaklaşık 1 ay oluyor, çok şükür bende memnunum. 1 tb harddisk de taktirmistim. Ses kalitesi hayal kırıklığı oldu benim için sadece. Siz niçin 13den değişim yaptınız?

kısaca şöyle diyeceğim ekran kartını tam verimlilikte kullanmıyordu o yüzden de oyunlarda istenilen FPS'yi alamıyordum.Şuan 9.2.2 den daha iyi performans alıyorum oyunlar da
  • Gtx 1060 mı vardı onda? Bi de pc de o an ki fps değerini nasıl görebiliriz? Ben assassin's creed syndicate oyununu bitirdim bunda bana mısın demiyor :-)

1060 vardı ama 1050 ti'dan daha iyi performans aldım.FPS değerleri için msi afterburner programını kullanabilirsin sıcaklık değeri ram,GPU,CPU kullanımı ve fps değerlerini görebilirsin.
  • bizim laptopun tulpardan daha iyi performans vermesi ilginç doğrusu bende kullanıyorum şu an driverlarını falan güncelledim anladığım kadarıyla ekran kartını falan oyunları oraya koydum ama daha yüksek verim almam için bir öneriniz varmı aynı laptopu kullanıyoruz sonuçta
  • Ayk7478 kullanıcısına yanıt
    Özellikler olarak yeterli zaten. İlgili Oyunun minimum sistem gereklerine bakarsan da laptobun özellikleri extra bir şeye ihtiyaç duymuyor. NVidia sık sık güncelleme çıkarıyor onu güncelle yeter diye düşünüyorum

• Isilar kaç derece?

• Bilgisayarı yeni aldım, soğutucu falan alıp kullanma fırsatım olmadı ancak derece olarak after burner falan yüklmedim o yüzden söyleyemeyeceğim bir şey. Şunu söyleyebilirim ben laptopu düz zeminde fanı otomatik de kullanıyorum normal kullanımda ısıtmak imkansız gibi bir şey sabahtan akşama kadar oyna ama oyuna girdiğin zaman ısınma var bu yüzden en kısa zamanda bi zalman soğutucu almayı planlıyorum
  • abra a5 v9.2 ya da a5 v9.2.2 almayı düşünüyorum. ram dışında aralarındaki fark nedir acaba? bilgisi olan var mı? incelemelerede farklara fazla değinilmemiş. sadece ram farkı mı var?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.