Şimdi Ara

Abra A5 V9.1.2 FAN SESİ SORUNU - ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil bir yorum atarsanız çok sevinirim.

Bilgisayarı bugün kadıköy'den aldım.

Buradan bakaiblirsiniz ilgili makineye.

USB ile windows 10 orjinal kurulumunu tamamladım, gerekli bütün driverları doğru şekilde kurdum. Ve ilk kurduğum program chrome. Daha başka hiç bir şey kurmadım driverlar haricinde.

Bilgisayarın fanı deli gibi ötüyor, sanki elektrik süpürgesi gibi, turboyu açınca daha da fazla ötüyor. Turboyu kapat dersem önce 5 saniye susuyor sonra tekrar çalıştırmaya başlıyor.

Sıcaklık bu durumda;
    http://www.directupload.net/file/d/4635/zq5ywkx9_jpg.htm

İade etmeli miyim bakarsanız çok sevinirim? Ses çok sinir bozucu, oyun oynamıyorum hiç bir şey açık değil çalışırken hep bu sesi çekecek miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VenoSa -- 18 Şubat 2017; 0:5:13 >

• valla hocam eğer giderilecek bir sorunsa hallettir. gönder hallederler ama içime sinmiyor diyorsan iade et derim sana
  • Hocam iade etme sakın. Chrome'dan kaynaklı. Kendi bilgisayarımda ne zaman chrome açsam fan oyun oynuyorum gibi dönüyor. İşlemciyi yoruyor chrome. Farklı tarayıcı kullanmanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade et. boyle sacmalik mi olur

sistem bosta 70 derece ne demek

• halen iade şansın varken bir an önce et monsteri da hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum internette monster fan sorunu olarak yazarsan görürsün fanlarda çok büyük sıkıntı yaşamakta monster
  • Bende a5 6.3.1 var şuan 3. Kez serviste 11 aylık pc.

• Boştayken 63 derece ne demek hocam 9 senelik işlemcim boştayken 29 derece :(
  • Windows'u yeni kurduysan eğer bir süre görev yöneticini takip et. Bazı servisler arka planda hdd işlemciyi yorabilecek bazı güncellemeler yapıyor. Tahmini 45 dk falan sürdüğü oluyor. İşlemler tamamlanmasına rağmen bu sorun devam ediyorsa modifiye edilmemiş bir işletim sistemi yükle. En son çare iade et!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.