Şimdi Ara

Abra A5 V8.1.2 Coil Whine sorunu (Çözüldü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    tmmdır teşekkür ederim verdiğim bilgiler için ben daha tam olarak anlayamamıştım
  • Ben ilk şarjda sorun var zannettim kulağım işlemciye gidince farkettim olayı.

Eğer servis bir şey derse bilgilendirirseniz sevinirim hocam, bir kolaylık sağlıyorsalar ona göre hareket ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme_programı kullanıcısına yanıt
    tamamdır çıkan sonucu yazarım buraya
  • deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bendede var ya benim laptop a5 v9.2.2 sizin son durum nedir acaba format atmayı düşünüyorum ben olmazsa teknik servise yollayacağım

• EskilerdenBirDost kullanıcısına yanıt
    100 de 100 kullanmıyorum işlemciyi, öyle çözdüm ses gelmiyor.

Uğraşamam da servisle. Acayip yoğun kullanıyorum, o ses çıksa da sanırım bir sorun olmuyor kondansatörler ses yapıyor bence. Ama %80 falan da yetiyor performans için.

• Servis normal dedi geri yolladi format atsanizda duzelmicek cunku sorun donanimsal islemciden kaynakli

• Yazdiklari cevapta eger ariza varsa normal ortamlarda da belli eder ve performans a etki eder demisler tani sesli ortamda hicbir sekilde duyulmadigi icin sorun yok dediler

• Tamamdir hocam sağolun.

Sessiz ortamda yapıyor ya. Dedigim gibi kondansatörlerle alakalı bir şey sanırım, dediğiniz gibi de performansta bir aksaklık da olmuyor.

Bilgi için tekrar sağolun.

• Bende de aynı tip ses sorunu var fakat benimki CPU'dan geliyor olabilir. Dediğiniz gibi wecutil.exe dosyasının 4-5 tanesini bulup isimlerini değiştirdim laptop u yeniden başlattım ama sonuç aynı , zira GPU'umu boşta kullanan hiç bir program yok.

https://forum.donanimhaber.com/coil-whine-sesi-lenovo-idepad-700--130753949#130753949

Açtığım konu burada.
    Herhangi bir yardım aklına gelen olursa ve paylaşırsa çok sevinirim.
    İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.