Şimdi Ara

Abra A5 V6.1.3 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha bilgisayar elimize ulaşmadan 85-90 C sıcaklık diyorsunuz ve içimize kurt düşüyor. Bu değerler yüksek değil mi?
  • Bu değerler normal oyunu oynadığınız seviye pc nin bulunduğu ortam fan tahliye kısımlarının etrafı bunların hepsi bir etken. Öte yandan bu bir notebook. Notebooklarda şöyle bir durum var kapanmadığı sürüce ve kullanıcıyı rahatsız etmediği sürece ısınanilir sıkıntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavyede sıcaklık hissetmiyorum herşey 10 numara hiç bi sıkıntı daha yaşamadım ama bu sıcaklık konusu kafamı bozmadı değil
    işlemci 72 derece oluyo
    ekran kartı 85-90 arasında neyse 5-10 gün denerim ektra bi sorun çıkmazsa iade etmem yardır
    direk bi tane sağlam notebook soğutucusu alırım. işi çözeriz
    alırken çok korkuyodum bu kadar sorunsuz olduğuna şaşırdım ve ıps ekran muazzam eski bilgisayardan buna geçince gerçek hayattayım gibi hissettim hocam
    tavsiye ederim heleki bütçeniz varsa 17.3 kesin bunu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eionHS

klavyede sıcaklık hissetmiyorum herşey 10 numara hiç bi sıkıntı daha yaşamadım ama bu sıcaklık konusu kafamı bozmadı değil
    işlemci 72 derece oluyo
    ekran kartı 85-90 arasında neyse 5-10 gün denerim ektra bi sorun çıkmazsa iade etmem yardır
    direk bi tane sağlam notebook soğutucusu alırım. işi çözeriz
    alırken çok korkuyodum bu kadar sorunsuz olduğuna şaşırdım ve ıps ekran muazzam eski bilgisayardan buna geçince gerçek hayattayım gibi hissettim hocam
    tavsiye ederim heleki bütçeniz varsa 17.3 kesin bunu alın

Forumda ayni seyleri dusunen birilerini gorebilmek guzel

• eionHS kullanıcısına yanıt
    Kardeş normal falan değil 90 derece nedir? Benim asus daha 70i geçmedi tek fan olduğu halde. Mordor, witcher 3 tarzı oyunlar oynuyorum bir de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirme yapma. 90 derece diyor adam kafan güzel mi? Bu sıcaklık rahatsız etmez mi insanı ? 100 derecede su kaynıyor zaten bilgisayar kim bilir ne hale gelir bu halde saatlerce kullanılırsa.
  • arkadaşlar technopatda izledim adamlar gta 5 testi yaparken 90 buluyo kafam rahatladı suanda ama gerçekten sıcaklığı klavye üzerinde hissettiğiniz bi nokta yok sağlam bi thermalteden fln soğutucu ile iş çözülür bide ben harddiski 2 ye bölemedim + ssd yok ondanda olabilir
  • ben bi sıkıntı görmedim arkadaşlar klavye üstünde 35 derece hissedilen adamlarda söylemiş bu gayet normal bi değer diye sıkıntı yok
  • Saçma sapan konuşma ya benzer pcleri kullanıyoruz sıcaklık aynı ne saatinden bahsediyosun 1.5 yıldan fazladır kullanıyorum. Kendi kendine icat çıkarma az araştır millet kaç derecede kullanıyor felan bi bak bakalım test videolarını izle bakalım

Kendini avut. Çift turbo fan diye sattıkları çöp 90 dereceye cıkıyor. Ben tek fanla 70 civarı oynuyorum kafan güzel mi?
  • Bildiğim kadarı ile haswel işlemci 105 te kendini kapatıyor , 90-95 sınır 95 ten sonra performans kaybı yaşanır .
  • Allah sana akıl fikir versin Allah ıslah etsin başka bişey demiyorum sana ne kullandığımı bile bilmiyosun haline tavrına bak Allah seni bildiği gibi yapsın

Ben senin kullandığınla ilgili bir şey yazmadım zaten umrumda da degil. 90 derecede sorun yok deyip kendini avutursun anca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün mağazadan aldım monster a5 v6.1.3 gta 5 ,witcher 3 , rome 3 total war ve lol yüklü onları oynuyorum performans olarak sıkıntısı yok, fanı hayvan gibi çalışıyor tek sıkıntım o güzel soğutma sistemi var ama çok sesli yani kulaklık olmadan kullanmak rahatsız ediyor ya da sesi açmanız lazım birde ağır yük altında laptopun sağ üst köşesi ısınıyor bu iyi olmuş çünkü elini ora çok götürmüyon bizim arkadaşın laptopu sol altı ısınıyodu elini koyamıyodun sol tarafı buz gibi pc nin o güzel yani ekranda bir sıkıntı yok ben memnunum pc den gerçi daha 1 gün bile olmadı da bişey olursa bura yazarım

sorunuz varsa sorun cevaplayam
  • Neyse ya amaan foruma yazmıyodum bir süredir. Sonra yazayım neden yazmıyorum ki dedim şimdi hatırladım neden yazmadığımı. İyide yapıyormuşum. Boşver bi beyin aydınlanmasada olur

• Optik sürücüsü yok modelin. Şuan evde değilim gittiğimde inceleme koyacağım cuma günü.
  • Beyler bende kararsız kaldım laptopu kullananlar cevaplarsa fan sesi cidden çok yüksekmi? Birde full HD oyun performansı nasıl bilgi verebilirmisiniz

• The Marvelous T kullanıcısına yanıt
    Performans isteyen uygulamalarda özellikle oyunlarda fan sesi baya geliyor ama pc yi de layıkıyla soğutuyor : )
    Geçen hafta aldım gta5 cod adv. war. ve bf4 en yüksek ayarlarda oynuyorum full hd gerçekten çok güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: obali71

Performans isteyen uygulamalarda özellikle oyunlarda fan sesi baya geliyor ama pc yi de layıkıyla soğutuyor : )
    Geçen hafta aldım gta5 cod adv. war. ve bf4 en yüksek ayarlarda oynuyorum full hd gerçekten çok güzel..

Sağol hocam gidip bir mağazada deneyip öyle almayı düşünüyorum laptopu çünkü benim için seste onemli

• ernkse E kullanıcısına yanıt
    Ben 10 gün önce ebrar bilgisayardan msi 079xtr aldım 1 günden fazla deniyemedim 2. günde point blank oyun oynuyordum hiç bir sıkıntı ısınma sorunu yoktu sonra craysis 2 yükledim oyunda bölümler

geçtikçe

nokta nokta parlamalar göstermeye başladı sonra baya bi artmaya veee oyun kasmaya başladı herhalde oyundan kaynaklanıyor sandım ve mavi ekran verip kapanmaya başladı. sonra bu olay

devamlamaya başladı sürekli sonra önceki oynadığım pointe dönüm dedim onada bu ekranda parlamar olmaya başladı sonra ebrarı arayarak durumdan bahsettim işletim sistemi yükleyin düzelicek diyerek kapattı

işletim sistemi gene aynı win10 pro yükledim ve bu sefer bilgisayar crack ini yüklemedi davamlı mavi ekrandan sonra ebrara yolladım hiç bir sıkıntı yok düzeltildi diye bana gönderdiler vee

ekran kartına güncelleme yapmamışlar ben yapım dedim sonra güllcellemeye bastıkdan sonra mavi ekran gene çıktı böyle olmucak dedim bilgisayarı kapattım vee geri gönderdim değişim yada para
    iadesi

istiyorum diye 10 gün oldu sonuçta direk para iadesi yapalım dedi hiçç( değişim vs hiç bişey demedi ) direk yolladım adamlar kargo ile gelen sarı kutuyu bile istediler sorunlu bi firma alcak kişi gitsi

mağaza puanına yorum oranlarına baksın boşuna konulmamış (benden sarı kutusunu aldı belkide başka birisine vericekler aynı ürünü kim bilir ) ... alcak kişi ben yandım başka kimse yanmasın hizmetleri kötü ...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.