Şimdi Ara

Abra A5 V13.3

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Giriş
    67 Mesaj
    Genelde kod yazmak için kullanacağım ağırlık önemli değil ,pil ömrü ve klavye ergonomisi nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Bilgisayarın yanında sırt çantası, 8 gb'lık Toshiba flash bellek, 10-15 liralık bir mouse ve HDD takmak için bir kaç metal aksan geliyor. Temmuz başında 4300 liraya alıp 3 gün sonra iade etmek zorunda kalmıştım. Bana gelen cihazda batarya güç tasarrufu ve %50 ekran parlaklığında 2 - 2.5 saat gidiyordu. Klavyesi güzeldi bir eksiğini görmedim, şu an msi gf62 kullanıyorum; monsterın klavyesi msi'ya göre daha az derine gidiyordu ama yine de rahattı. Bendeki cihaz 3 gün sonra açılmamaya başladı, sorunun pilden kaynaklandığını düşünüyordum ama fazla da incelemedim hemen iade ettim. Pili çıkarmak için alt kapağı çıkarman gerekiyor; ben yeni cihazda böyle bir arızayı hoş karşılamadığımdan kapağı açıp da pili takmayı çıkarmayı denemedim. İnternette genelde bataryası 3-4 saat arası gider yazmışlar.

Çevremde monster'dan çok memnun olanlar vardı, ben de ona istinaden tercih etmiştim abrayı ama böyle bir şanssızlık oldu. Yine de firma hiç uğraştırmadı ve direkt iade aldı, o yüzden Monster müşteriyi mağdur etmemek için çalışıyor diyebilirim.

Son bir ekleme yapayım... Genelleyecek olursam H ile biten işlemci modeli kullanan bilgisayarlarda batarya performansı çok iyi olmuyor. Şu an kullandığım msi'da 7700hq ve bataryası 3-4 saat arası beni götürüyor. İlla ki genellemeyi bozacak istisna modeller olacaktır ama asıl amacın programlama ise U ile biten işlemci modellerini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh My Dayum -- 19 Ağustos 2018; 15:18:23 >

• Çavuş
    67 Mesaj

Msilerin fiyatı malesef uçuk ya monsterida bayram indirimi sebebiyle alabiliyorum,batarya hakkında dediğiniz gibi ise durum kötü galiba :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oh My Dayum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.