Şimdi Ara

abra a5 power jack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar rahatsız ediyorum ama bilgisayarım monster abra a5 benim başıma günlük işlerimi yaparken bir yanma olayı geldi. bir anda cihazın şarj aletinden gelen enerjisi kesildi ve çıkan yanık kokusundan dolayı hemen şarj aletini çıkardım. şarj girişine baktığımda içindeki iletim çubuğunun kırıldığını gördüm yandığından dolayı olduğunu düşünüyorum. bilgisayar kapalıyken denediğimde de şarj almıyordu. fakat bilgisayarım bataryasında kalan güçten ötürü çalışıyor. garantim bitti fakat yine monster teknik servisine gönderdim. bunun için bana 500 liralık bir fatura çıkardılar haliyle ben de bir araştırmak istedim. ben sadece soketi değiştirip gönderseler ne olacağını sorduğumda 5 dakikalık bir bekletmeden sonra soketi değiştirip gönderseler bile en fazla 3-5 günlük bir ömrünün olduğunu söylediler. anakart konusunda da pek bilgim olmadığından ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, yardımcı olursanız çok makbule geçer.

• 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şarj girişim yanmıştı benim yanık kokusuyla beraber konumu görmüşsünüzdür forum üzerinden ark isteği atınca böle bi konu açtığınızı gördüm bende garantiye yollamıştım garantim bitmişti sadece sarj giriş yeri değişmişti 40 veyaz 60 tl almışlardı öle hatırlıyorum eğer anakartıma zarar gelseydi aynı fiyatlandırma olacağını düşünüyorum,bence servisten başka yerde yaptırmayın ne olur ne olmaz eğer 500e anakartı değiştirceklerse değiştirsinler bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.