Şimdi Ara

Aboubakara Senelik 4 Milyon Eurodan 5 Yıl Anlaşsak Mükemmel Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aboubakara Senelik 4 Milyon Eurodan 5 Yıl Anlaşsak Mükemmel Olur

Kimse bu parayı vermez diğer ülkelerde %40 -50 vergi varken

yıllık 7-8 milyon euro vermezler

• Porto 15'ten aşağı bırakmaz, bu parayı nasıl vermeyi düşünüyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o iş geçti. Porto bu sene daha güzel parlatıp iteler ingiltere taraflarına bunu.

fiko herkese ölücülük yapıyor. 1-2 milyon euro için adamın bonservisini almadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Porto 15'ten aşağı bırakmaz, bu parayı nasıl vermeyi düşünüyorsun ?

Ocak'ta free. Abou sözleşme felan uzatma Porto'yla. Sene sonu güzel maaşlı bir sözleşme kovalar.

Tabi senelik 4 milyon felan vermeyiz. Negredo'yu da ekle 2 forvetin toplam gideri 10 milyon civarı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Porto 15'ten aşağı bırakmaz, bu parayı nasıl vermeyi düşünüyorsun ?

adamın sözleşmesi bitiyor yıllık 7-8 milyon euro kim verecek + 5 yıl

5 x 8 = 40 yapar (devlet bahçeli) 20 sini çık eline geçecek 20

bizde vergi olmadığı için elinde net 20 milyon euro + her sene şampiyonlar ligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 15 Eylül 2017; 20:8:49 >
  • Aboubakar Cenk atar.

• devre arası gidilir 3-4 belki 5 milyon teklif edilir sözleşme imzalamazsa
  • Seneye Beşiktaş'ın çok sağlam bir bütçesi olacaktır. En az 30 - 40.000.000 € civarı. 2-3 oyuncuyu iyi rakamlara satarlarsa (ortada Demba Ba örneği var) ben istendiği takdirde, Aboubakar ve Talisca'nın bonservislerini alabileceğinizi düşünüyorum. Alınamasa bile, Beşiktaş'taki yönetim, genellikle almadığı yada kaybettiği ismin yerine daha iyisini alabilecek kapasitede. Bu yüzden sorun oluşturmayacaktır.

Devre arası Vida

Sezon sonu Aboubakar yada o tarz bir forvet, Talisca ve Schürrle,Konoplyanka tarzı bir kanat alınırsa, Beşiktaş kadrosu ligin gelmiş geçmiş en iyi kadrolarından biri haline gelir.
  • O zaman satarken satamazsın

• Boşuna mı klübü oyuncunun bonservisinin tamamını aldı. lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headlock Master

Boşuna mı klübü oyuncunun bonservisinin tamamını aldı. lol

Sözleşme bitiş tarihi:: 30.06.2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: Headlock Master

Boşuna mı klübü oyuncunun bonservisinin tamamını aldı. lol

Sözleşme bitiş tarihi:: 30.06.2018

Oyuncunun meanjeri olmadan kulübün bonservisin tamamına aldığına inanıyorsun yani? Demek ki anlaşma sağlanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Lukunku

Seneye Beşiktaş'ın çok sağlam bir bütçesi olacaktır. En az 30 - 40.000.000 € civarı. 2-3 oyuncuyu iyi rakamlara satarlarsa (ortada Demba Ba örneği var) ben istendiği takdirde, Aboubakar ve Talisca'nın bonservislerini alabileceğinizi düşünüyorum. Alınamasa bile, Beşiktaş'taki yönetim, genellikle almadığı yada kaybettiği ismin yerine daha iyisini alabilecek kapasitede. Bu yüzden sorun oluşturmayacaktır.

Devre arası Vida

Sezon sonu Aboubakar yada o tarz bir forvet, Talisca ve Schürrle,Konoplyanka tarzı bir kanat alınırsa, Beşiktaş kadrosu ligin gelmiş geçmiş en iyi kadrolarından biri haline gelir.

Yevhen Konoplyanka

• negredoyuda baskete göndeririz artık :D
  • matrax33 kullanıcısına yanıt
    Ölücülük değil, ffp antlaşması var. Anlamak bu kadar zor mu?
  • quote:

Seneye Beşiktaş'ın çok sağlam bir bütçesi olacaktır. En az 30 - 40.000.000 € civarı. 2-3 oyuncuyu iyi rakamlara satarlarsa (ortada Demba Ba örneği var) ben istendiği takdirde, Aboubakar ve Talisca'nın bonservislerini alabileceğinizi düşünüyorum. Alınamasa bile, Beşiktaş'taki yönetim, genellikle almadığı yada kaybettiği ismin yerine daha iyisini alabilecek kapasitede. Bu yüzden sorun oluşturmayacaktır.

Devre arası Vida

hocam anlaşma var. bjk 40 milyon harcaması için 40 milyonluk oyuncu satması lazım. bizde ki maaş bütçesi gibi değil. biz 65 milyon €'luk bütçeyi aşamıyorduk. bunlarda ne kadar köfte o kadar ekmek durumu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

Devre arası Vida

hocam anlaşma var. bjk 40 milyon harcaması için 40 milyonluk oyuncu satması lazım. bizde ki maaş bütçesi gibi değil. biz 65 milyon €'luk bütçeyi aşamıyorduk. bunlarda ne kadar köfte o kadar ekmek durumu var.

Bitiyor hocam o durum artık. Devre arası son dönem. Yine de yeni bir ceza için har vurup harman savurmayız yine dikkatli gideriz ama biraz aşabiliriz artık. 1-2m için adam kaçırma devri biter en azından.

• Kadro genişliğimiz doyurucu noktaya ulaştı, elzem değil şu anda aboubakar

• Başkan ffp kalkıncada aynı stratejimiz devam edecek demişti o yüzden biz bütçe olarak açılmayacağız.

Belki talisca çok parlar pazarda ciddi ciddi talep görür hale gelirse alıp daha fazla paraya satmaya çalışırız onun haricinde kadroya artık ufak tefek hamleler yapılacaktır artık genç yerli alacağımızı düşünüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.