Şimdi Ara

Aboubakar sene sonu defolup gitmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resmen takımı sabote ediyor adam ya, bu kaçıncı artık, sezon sonu defol git bu takımdan artık

• Yallah Portoya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dedim dedim dinletemedim yahu kim ya bu.Kim yani gerçekten kaç kişi Beşiktaş'a gelmese bilirdi adını sanını.Türkiye'de maksimum Kasımpaşada falan oynar.Koskoca Beşiktaş kulübü bu adama 3.3 milyon euro para veriyor bir de senelik ne için Kiev de satsın Uefa maçında maçı riske atsın takımı 10 kişi bıraksın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0985F6AB6 -- 16 Mart 2017; 21:57:23 >
  • Defol ulan
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Bu adamı porto tesislere almaz hocam köyüne bu saatten sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamıyorum bunları yav en yakın takıpcın 3-3 berabere kalmıs neyin agresifliği bu 2. sarıdan kırmızı görüyorsun
  • ne sene sonu ? soyunma odasında üstünü değiştirsin biletini versinler eline dönsün portoya

ama adamda suç yok bu adam seni amatörce uefadan ediyodu gereksiz yere sen bu adama bırak cezayı ödül olarak ilk 11 verirsen müstehaktır

Bizim yönetim bu maçı alırsak affeder haftaya oynatır inşallah yeniliriz eğer bu adam hala beşiktaş forması giyerse tek maçına gitmem bundan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuada0306 -- 19 Mart 2017; 20:37:0 >
  • yonetim ceza vermezse yaziklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Ben dedim dedim dinletemedim yahu kim ya bu.Kim yani gerçekten kaç kişi Beşiktaş'a gelmese bilirdi adını sanını.Türkiye'de maksimum Kasımpaşada falan oynar.Koskoca Beşiktaş kulübü bu adama 3.3 milyon euro para veriyor bir de senelik ne için Kiev de satsın Uefa maçında maçı riske atsın takımı 10 kişi bıraksın diye.

Fm'de 2-3 sezon ucuza gelip acayip gelişen wonderkidler arasındaydı. Ben dahil büyük ihtimalle bir çok kişi adını gelmeden önce biliyordu ama tabi oynadığı topu ve bu saçma sapan hareketlerini bilen yoktu gibi görünüyor.
  • Zaten gidecek, 10M euro verip bonservisini alacak enayi yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.