Şimdi Ara

Abonelik iptali için başvurduktan sonra hızı düşüren Superonline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu firmanın ne kadar soylu, asil, müşterisine önem veren şerefli ve onurlu bir firma olduğunu görün istedim..

Bundan sonra hiçbir firmaya taahhüt vermeyeceğim.

Abonelik iptali için başvurduktan sonra hızı düşüren Superonline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taahhütsüz 1 Mayısı bekleyin. Hatta Airfiber'e geçin. Mutlaka oturduğunuz yerde vardır.

• Türknet önermesemde 8 mbps kullanıcıları için aynı fiyata daha iyi bir alternatif.

• dalga mı geçiyorsunuz iptal etmek ne anlama geliyor biliyorsunuz heralde 0 yok demek...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Abonelik iptali için başvurduğunuzda anında kesmiyorlar interneti. 7 gün içinde iptal gerçekleşiyor.

• Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    ne olacak sanıyorsun anında kesilecek sandın? bürokrasi buna denir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

ne olacak sanıyorsun anında kesilecek sandın? bürokrasi buna denir...

Bürokrasi;ad

1.

devletle ilgili işlerin yürütülmesinde yönetimin aşırı ölçüde etkili olması.

eş anlamlısı: kırtasiyecilik

2.

devlet görevlileri topluluğu.

?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    ne oldu gerçekler yüzüne çarptı issler belki vazgeçersin diye umud edid bekliyor ondan günlerce iptal edilme süresi oluyor... istersren arama yap sonuç bu gör... ışık hızında internet iptal etmek salyangoz hızında...
  • Ben ADSL kullanıyorken hiç bir zaman AKNye takılmadım bazen ben aşmıyordum bazen de aşşam bile hız düşmüyordu. Ne zaman VDSL için ısrar etmeye başladım ve üstlerine gittim 50.1 GB da hemen mesaj geldi ve AKN uygulanmaya başladı. Sesini çıkarmadan 8 Mbit ile devam et yada git kuralı var ben gitmeyi tercih ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    8 mbit adsl abonesiydim. 2 yıllık taahhüt sürem boyunca ne zaman kotayı aşsam hızım düştü.

• Bu benim de başıma geldi daha önceden hatta arandığım da superonline çalışanı resmen fırçalar gibi konuşmaya çalıştı tabi ki ağzının payını verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.