Şimdi Ara

Abonelik iptali çilesi bitti (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
6
Favori
24.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halk için nadir güzel haberlerden. çok sevindim.

• Konuda Hala ''Digitürk'' İfadesi Kullanılıyor. Bazı arkadaşlar Nasıl aboneliği iptal edemediyse veya çektiyse digitürkte kalmışlar onlar için sevindirici bir haber.

İptal edip beIN CONNECT geçebilecekler artık.

• LordFreedom25 kullanıcısına yanıt

Modern çağ ve fax mı ? 2 ayrı kelimeden bahsediyorsun hocam fax nedir? Sene olmuş 2020.

• Bizim uyanıklar onun da bir hatasını bulurlar.Amaç müşteri mağduriyeti değil mi kardeşim?Yok başvurunuz sisteme düşmedi, yok sistem yanıt vermiyor vs. diye geçiştirmezlerse bir şey bilmiyorum  

• Ülke de güzel şeyler de oluyor lan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Digitürk ve dsmart bunu beğenmedi

O dsmart denen .......... ......... .... ................... ... ......

• Digitürk, ttnet ve vodafonenet aboneliklerini iptal ettirene kadar kanser olanları unutmayalım.

Geçte olsa faydalı bir iş yapmışlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 28 Haziran 2020; 14:18:44 >
  • Abonelik iptalinde 5-6 sene önce faks çekmiştim :)

2-3 gün içinde telefona mesaj gelecek modemi ve decoderi bayisine iade ediyorsun. Prosedür öyleydi.

Sonraki gün bir telefon. d... firmasının güya hukuk servisinden aramışlardı. aklımda kalan konuşmalarım.

Ben: Buyrun .

d.. : D.. firması hukuk servisinden arıyorum abonelik iptali için başvurmuşsunuz.

Ben: Hayırdır ödenmeyen faturam var da icralık mı odum haberim yok. Ne hukuk servisi.Avukat mısınız ?

D.. : Firmanın Hukuk servisinden arıyoruz .hayır borcunuz yok. neden iptal ediyorsunuz .

Ben: Aboneliğim bitti. Yenilemek istemiyorum.

D..: ama neden .(uzatıyorlar baya ve ısrarla soruyor )

En son patladım.

Ben: Keyfim öyle istiyor alın size sebep .olmaz mı ?

D...: kem küm . isterseniz farklı abonelikler için sizi aratayım.

Ben: Yok kardeşim. İnternete ihtiyacım yok .Uzatmayalım abonelik iptali onayını verin yarın bayinize ürünleri teslim edeyim. olay kapansın.

Ertesi gün kurtuldum.

Adamlar göz korkutarak aboneliğin devamını sağlamak istiyorlardı resmen. Hukuk servisi olayına kanıp iptal etmeyen çoktur.

Faks çekme kalksa bile başka şeyler bulacakları kesin .

• Cayma bedeli denen garabeti de bitirmeleri lazım.

• Herhangi bir yaptırımı yok, referans olarak alan firma da yok... Gene fax çekmeye devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal fax programları var gönderin kurtulun fax diye diye diretiyorlarsa

• Çok güzel oldu evet 2 yıl kullandığım mobil hattım için hediye olarak verilen Tivibu aboneliğimi iptal etmek istedim, belki bir hafta içerisinde üç dört tane müşteri hizmetleri temsilcisi beni arayıp ayda 15 lira karşılığında aboneliğini full paket olarak devam ettirmemi istedi, her seferinde hayır artık kullanmak istemiyorum Türksat bana yetiyor çanak antenim var belgesel falan izlemek istemiyorum dediysem de her defasında ısrarla bana aboneliğimi devam ettirmem konusunda baskı yaptılar, en son arayan bayana bana 15 lira çok fazla para değil ki beyefendi Ne olacak ki yedikten sonra adam akıllı bir çıkıştım sana ne dedim 15 liranın benim için az paraya da çok para olmasına sen mi karar vereceksin istemiyorum iptal edin dedim, üstüne daha bir şeyler söyledim en sonunda iptal ettiler de kurtuldum bu gerizekalılardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geç bir karar ama sevindirici.

• kolpacı türknet bunu beğenmedi

• Millenicoma yanlışlıkla üyü oldum Nisan ayından bu yana ipdal edemedim çok iyi oldu bir deneyeyim ipdal olacakmı?

• Starlink 57 uydu daha fırlatmış..Geliyor geliyor Elon mask evimize geliyor.

• Bein Connectleri kapattırabildiniz mi? Online işlemlerde gözükmüyor

• Merhaba,

Kaynak olarak gösterdiğiniz metinde “abonelik iptali” olarak yorumlanabilecek hiçbir ifadeye rastlayamadım. Esasen metinde sizin mesajınızda belirttiğiniz alıntının içinde bulunan “abonelik” ve “sona erdirebilir” ifadeleri mevcut değildir. Torba kanunla yapılan değişiklik, anlaşıldığı kadarıyla sadece sözleşmenin “yazılı olarak VEYA elektronik ortamda” yapılabilmesini hüküm altına almaktan ibarettir. Sözleşme iptali konu dışıdır.

Bu durumda konu tamamen bir yanlış anlamadan ve cevaben yorum yapanlardan bazılarının gereksiz yere heyecanlanmasından ibaret oluyor.

Değiştirilen kanunun en son metnine https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=5809&MevzuatTur=1&MevzuatTertip=5 adresinde ulaşılabilir.

İyi dileklerimle,

Engin Tarhan

• Vodafone net için görebilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.