Şimdi Ara

Aboneliğimi kapatırsam cayma bedeli ödeyecek miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bi sitede artık cayma bedelinin ödenmediğini duydum yeni yasa yürürlüğe girmiş sanırım. Zaten TTNET sürekli mağdur ediyor hızım çok düşük burada altyapı yok.

Aboneliğimi iptal edeceğim pazartesi günü cayma bedeli kalan ayların ücretlerini ödeyecek miyim bilgisi olan var mı?

Aboneliğimi kapatırsam cayma bedeli ödeyecek miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 30 Mayıs 2015; 20:40:19 >

• kaç ay indirimli kullandıysanız ,sadece indirim farkı ödersiniz.örnek. 12 ay taahhutlu internet satın aldınız.diyelim aylık mormal ödeme 55.00 TL idi. siz tahhahutlu kullandıgınız için sizin aylık ödemenız 45.00 TL olsun. 3 ay tahhahutlu yani indirmli olarak 45.00 x 3 kullandınız. 3 ay sonunda caydınız ve taahhudu bozdunuz. sizin cayma bedeli olarak ödeyecegınız aylık miktar kullanılan ay 3x10:30.00 TL dır.yani tahhahutten faydalandıgınız 3 aylık tutar. geriye kalan 9 aylık meblağı ödemıyeceksınız. eskıden kullanmadıgınız kalan 9 ayın tamamını talep ediyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

kaç ay indirimli kullandıysanız ,sadece indirim farkı ödersiniz.örnek. 12 ay taahhutlu internet satın aldınız.diyelim aylık mormal ödeme 55.00 TL idi. siz tahhahutlu kullandıgınız için sizin aylık ödemenız 45.00 TL olsun. 3 ay tahhahutlu yani indirmli olarak 45.00 x 3 kullandınız. 3 ay sonunda caydınız ve taahhudu bozdunuz. sizin cayma bedeli olarak ödeyecegınız aylık miktar kullanılan ay 3x10:30.00 TL dır.yani tahhahutten faydalandıgınız 3 aylık tutar. geriye kalan 9 aylık meblağı ödemıyeceksınız. eskıden kullanmadıgınız kalan 9 ayın tamamını talep ediyorlardı.

Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

kaç ay indirimli kullandıysanız ,sadece indirim farkı ödersiniz.örnek. 12 ay taahhutlu internet satın aldınız.diyelim aylık mormal ödeme 55.00 TL idi. siz tahhahutlu kullandıgınız için sizin aylık ödemenız 45.00 TL olsun. 3 ay tahhahutlu yani indirmli olarak 45.00 x 3 kullandınız. 3 ay sonunda caydınız ve taahhudu bozdunuz. sizin cayma bedeli olarak ödeyecegınız aylık miktar kullanılan ay 3x10:30.00 TL dır.yani tahhahutten faydalandıgınız 3 aylık tutar. geriye kalan 9 aylık meblağı ödemıyeceksınız. eskıden kullanmadıgınız kalan 9 ayın tamamını talep ediyorlardı.

Bugün gittim kapatmak için 230 TL cayma bedeli istendi. Yeni yasayla cayma bedelinin kalktığını söyledim bize bilgi verilmedi dedi bende tüketici mahkemsine vereceğimi söyleyip, sinirlendim çıktım.
  • Bilgisayar Virüsü kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok. kopyala-yapıştırcı haber sitelerinin uydurma haberlerine denk gelmişsiniz.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Bende tüketici mahkemesine vereceğim son çare olarak daha adam gibi hizmet veremiyorlar birde bir ton para istiyorlar.
    Oradan da sonuç çıkmaz çünkü size o hızı garanti etmiyorlar, xx mbit'e kadar diyor. 1 de veririm 16 da anlamına gelir bu, kendilerini çok iyi garantiye almışlar.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Nası çıkmıyor sürekli bağlantı kopuyor hizmet alamıyorum düzgün? Cayma bedeli için müracaat edenlerde mahkemeleri kazanmış. 50 Tane şikayet bıraktım vs hepsi kayıtlarındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 1 Haziran 2015; 17:23:45 >
  • daha 2 gun önce turkcell i 10 gb internet almak için aradım.ben turkcell faturasız data hattı kullanıyorum.çagrı merkezini aradım. faturalı data hattı alıp 12 ay taahhutlu 10 GB intenet almak istiyorum. dedim.ancak ben bu inteneti sadece 4 ay kullanırsam sonra kapatırsam mueyyıde ne olur dedim. aylık intenet fiyatı indirimli olarak 49.90 tl ,normal de indirimlı olarak 49.90 x 4 ödeyeceksın,şayet taahhudu bozarsan 59,90x4 ödersin dedi, ya da kalan sekız ay için aylık 1.50 tl telsız harcı ödersin dediler.
    yani kalan 8 ay için 59.90 x8 ödenecek demedi.
    durum bu.
    kopyala yapıştır şeklınde bir durum yok.sayın dr.boone.
  • Taahhüdü bozarsanız sadece aldığınız indirimleri geri ödersiniz. Ayrıca aldığınız bir cihaz var ise onun parasını ödersiniz. Hepsi bu. İmzaladığınız sözleşmeleri ve yasaları iyi okuyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben ttnet AKK sorunu yaşıyorum...50 gb'tı geçtinmi hemen kotayı uyguluyorlar ama ayın 1'ri oldumu bu kotayı kaldırmıyorlar....15 liralık interneti 60 kusur liraya satıyorlar üstüne bide kota koyuyorlar ve o kotayı da ayın 1'ri oldumu kaldırmıyorlar...!senin parandan çalıyorlar,internet hızından çalıyorlar bide hakkın olandan çalıyorlar..!
    Başka iss geçsen ne olacak onarın birinin face sayfasına girdim yorumlara bakıyorum onlarda yaka silkiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora1453

Ben ttnet AKK sorunu yaşıyorum...50 gb'tı geçtinmi hemen kotayı uyguluyorlar ama ayın 1'ri oldumu bu kotayı kaldırmıyorlar....15 liralık interneti 60 kusur liraya satıyorlar üstüne bide kota koyuyorlar ve o kotayı da ayın 1'ri oldumu kaldırmıyorlar...!senin parandan çalıyorlar,internet hızından çalıyorlar bide hakkın olandan çalıyorlar..!
    Başka iss geçsen ne olacak onarın birinin face sayfasına girdim yorumlara bakıyorum onlarda yaka silkiyorlar

allah kurtarsıni hepimizin başında.
  • yobaz arabistan firması ttnetlerinizi iptal ettirin sonuçta para şeriatçılara işitçilere gidiyor
  • Tahahut felan kalkti onlar,sadece devleten odenen vergi ve indirimi alabilirler gerisi hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.