Şimdi Ara

Abit' in ayıbı. AN7 NB Fan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: fotifoti

guru konusu imzamda yazıyo ama an7 kaliteli bi board, bi bios modla bu akdar fsb çıkabilen bi baord yoktur herhalde . ben gayet memnunum.
    Arkadaş Msi k7n2 delta fsr def biosla 248 fsb yapıyo mod olmadan.Ayrıca ramlere 3.3V veriyo,markaya bakıp aldanmıcan yani kullananlara sorcan inceliyecen felan. Ama özellikle bu forumda insanlarım müthiş marka takıntısı var.Kıyafet değil ki bu yaw

• Dünya Socket A FSB rekoru Abit NF7-S'in elindedir diye biliyorum...
    Sonuçta,biz modlu bios atarak diğer markaları geçiyoruz,ben onu bilir onu söylerim.
    Sonuçta konuyu uzatmaya gerek yok,Alınası Socket A oc anakartları AN7 ve NF7-S'ten ibarettir.
  • Abite laf yok Ben 7-8 aydan beri kullanıyorum bi kusurunu dahi görmedim Eski A7n8x-x li günleri hatırlamak bile istemiom
  • zaten o fanın durması halinde ötmemesi normal dir bence çünkü orada fanın devrini ölçen biuş yok sadece + ve- köprüdeee sensör yok kısaca hani oc için üretilmişya.zaten kullanan açık kullanır diye bi sakınca görmemişlerdir. bence.
  • hafta içi an7 almayı düşünüyodum bu forum çok iyi oldu. anladığım kadarıyla bu fan prblemini çözebilirim, olmazsa eski ekran kartımın fanını takarım artık. yani kararımdan vazgeçmiş değilim amayinede msi ve epoxa da bakıcam son bikez
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Dünya Socket A FSB rekoru Abit NF7-S'in elindedir diye biliyorum...
    Sonuçta,biz modlu bios atarak diğer markaları geçiyoruz,ben onu bilir onu söylerim.
    Sonuçta konuyu uzatmaya gerek yok,Alınası Socket A oc anakartları AN7 ve NF7-S'ten ibarettir.

Rekor kactır ?
  • ben o fanı var yaa!! ondan çektiğim kadar sadece işlemcinin yanmasından çektim :)

benimki bozuldu ama nasıl.. Normalde ~5200 lerde dönen fan bende 5800-5900 larda dönüyo kafayı yiycem.. Alternatif aradık çok şükür firebal da bulduk da alacaz inşallah!!

Fanı düzgün çalışan arkadaşlar da güvenmesinler, hatta açıp bi baksınlar durmuş bile olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

Rekor kactır ?

300 fsb diye biliyorum.Mobil bir athlon xp ile 11x300 yapıldığını duymuştum.forumda da konusu geçmişti.
    4 peltierli bir soğutma sistemi vardı galiba.Ama rakamdan tam emin değilim.
  • bvendeki bitolayı da çok ilginç abit ic7-g var
    biosta ethernet görünmüyo ethernetyii hiçtanımıyoo ikitapçığında
    ethernet için gösterdiği yerde ethjernet ayarı yok
    sökmeryede üşeniyom garantiye göndersem kesin sıfırı gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

Rekor kactır ?

300 fsb diye biliyorum.Mobil bir athlon xp ile 11x300 yapıldığını duymuştum.forumda da konusu geçmişti.
    4 peltierli bir soğutma sistemi vardı galiba.Ama rakamdan tam emin değilim.

O topic benimdi
    http://forum.donanimhaber.com/m_3095153/mpage_1/key_peltier//tm.htm#3095153
    Rekor Dfi infinity ile 300 fsb miş.

• link kırk yada bende açılmadı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.