Şimdi Ara

Abilerimin yardiminiz lazim(uzun soluklu olacak)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dh kardeslerim abilerim belkide ablalarim͵

Burada cok olgun kendini belli basli konularda yetistirmis dusuncesi “koy gitsin yasiyoruz iste“ olmayan insanlarla tanistim serkan abiden knogram34 e kadar hikayelerini dinlemek bile hosuma giderdi...

bu aralar bilmiyorum ergenligin etkisi birazda kiz meseleleri beni nefes alamayacak kadar zor duruma soktu...
    Sizlerinde yardiminiza ihtiyacim var fikirleriniz benim icin onemli.Laylaylom bir konu olmadigini dusundugum icim buraya acma gereksinimi duydum.
    Kusura bakmayin mobil oldugu icin yazim imla hatalarini hos gorursunuz umarim...
    BU AKSAMDAN ITIBAREN HER AKSAM YASADIGIM OLAYLARI ACILARI BAZI HUZUN NESELERIMI sizlerle paylasacagim.
    Yardim eden etmeyen herkese tesekkurler caniniz sagolsun

Oncelikle kendimi tanitmak ile baslayayim.Bugun aksam yazamayacagim malesef ispanyolca sinav var
    Adim murat boyum 185 falan kilom 98 ama sıkı bir vucuda sahibim. He evet cok karizmatik cekici etkileyici fiziksel ozelliklere sahip degilim. Tek sevdigim fiziksel ozelligim gozlerim(zaten sevgilim bana “deniz gozlum“ derdi )
    Fen lisesinde okuyorum dersler zorluyor haliyle.Istanbulda yasiyorum yurtda kaliyorum.Sosyal oldugum soylenemez kendi kucuk dunyamda yasiyorum.Kitap okumayi sevmem ama nedense konusmak ve dinlemek en buyuk hobimdir.
    Agzim oyle pek laf yapmaz.Icim neyse disimda odur seven boyle sevsin isterim... Son zamanlarda nefes alabilecegim tek balkonum burAsi gibi gorunuyor.Cunku yasadiklarimi erkek arkadaslarima anlatsam hepsi bosver diyor derdimi bile tam dinlemeden... kiz arkadaslarima anlaticam desem eski sevgilim her kiz arkadasimi hayatimdan tek tek cikardi(ki bende bunu yaparken mutlu oluyordum kiskaniyo beni ne guzel diye... ) Yasim 17 ama fikirlerimin olgun oldugunu dusunuyorum belkide yaniliyor olabilirim bilmiyorum yani yasitlarim kari kiz konusurken ben daha ciddi konular tartismayi severim mesela... Kisacasi kndi capinda eglenen bu kiza kadar kendi ile barisik ozguveni olan bir erkektim... Devamini aksam anlatirim Allaha emanet olunBen kimsenin takmayacagini bilsemde kendi hikakemi yavastan yavasa yazmaya baslayayim...
    Formspringle forum sonucu tanistim dedim bende acayim. Actim boyle onume kim gelirde followladim sirf zevkine sonra bir kiz bana muzik tavsiye edin yazmisti.O anlar nostajli sarkilar dinliyordum. Kizin adi mugeydi.Onerdim hosuna gitti.Butun bu olanlar pazar aksamiydi .Yurtta kaldigim icin gece erken yattim okula gittim pazartesi okul bitimi bir baktim kiz bana sorular sormus... Cevapladim ben sordum falan 1 hafta bu sekilde kaynastik arada giriyor

3 saat de cikmiyordu...
    Anlasilan benimle konusmak hosuna gidiyordu. Ilk canimi galiba ben demistim hatirlamiyorum dertlerini anlatiyor bende onu sozlerim ile telkin ediyordum. Arada tatlimlar canimlar piyasaya cikiyordu...sans bu ya kizla ayni il ayni dersanede okuyormusum haberim yok oylesine takip etmistim ama belkide kader cizgimi Ayniydi yada benim icin sadece bir sinavdi
    Bir pazar gunu bulusmak istedigini soyledi.. Heyecanlandim sonucta bu yasima kadar kimse ile cikmami stim belki birseyler olabilirdi... Mutluluktan ayaklarim yerden kesildi.. Kabul ettim anlastik..(devami sonra ispanyolca sinavina daha tam hazirlanamadim

Hazir dolmus anilarim canimi acitip beni Aglatirken yasli gozlerle devam edeyim...
    pazar gunu parkta bulustuk aman allahim o nasil guzellikti oyle nasil bir saflik(sonradan yalan oldugunu anladim ) ) mavi bir alt ustune beyaz askili bir kiyafet 23 ekim tarihi sirine gibi olmussun dedim:) ilk bulusmada cicek almistim papatya cok hosuna gitmisti(aman siz sis olun almayin )

Dersaneden once konustuk oturduk gezdik bir 30 dk ... dersaneye biraktim. Aksam dersane bitimi formspringden gene yazmis yarinda bulusalim diye cok etkilendim cok sevindim... Hemen en guzel kiyafetlerimi giydim bulustuk starbucksa goturdum biraz degisiklik olsun diye kahvemi yudumladim sonrada tadina bak dedim verdim :) ah ah e
    Kalktik dersaneye goturecektim gel arkadasca koluka gir dedim tarttim onu biraz girdi ama nasil titriyor dedim sakin ol dostca diye soyledim ... arkadaslari gordu cok yakismissiniz ciksaniza falan dediler ben frekrns isi dedim...
    Ama bende istiyordum sonucta ilk ciktigim olacakti... belkide asik olurdum bilmiyorum.Bir hafta daha formspringden konustuk eski ciktiklari vs ama artik birtanemler ortaya cikmisti... Bana cuma gunu sagmalcilara gelsene en yakin arkadasim da olacak onemli birsey diyecegim demisti...(bakalim biraz biyoloji sinavina calisayim aksam yazarim gene)

Bulustuk elimi tuttu direk cok sevindim akvaryum diye bir yere gittik bayrampasada ... orada oturduk ozge(ki ilerde kardesim diyecegim kadar yakin buldugum biri) muge ve ben oturduk bana senden hoslaniyorum dedi ... iste o buyuk an hayatinda daha hic bir kiza teklif etmemis murat aynen su sozleri soyledim:Boncuk gozlum bu aptal erkegin ellerini birakmamak uzere bir yola girer misin?(diyen kafama ..... ) iste o gun her gun yaslanacagim bir iliskiye baslamistim tarih 30 ekimdi...Ilk zamanlarda ozge denen arkadasinin telefonundan konusuyorduk.Neden kendi hattindan konusmadigimizi ogrendim.Megersem mugenin eski ciktigi omeri babasi mugenin telden yakalamis ve ona kendi telini vermis...
    Facesininde sifresini sadece babasi biliyormus...
    ilk zamanlarda hersey mukemmeldi hani iliskiler %de 0 dan baslayip artarak %100 e cikar ya bizimkisi %100 ile baslamisti... (kesinlikle bu bir hataydi nedenini sonra anladim) neyse konu dagilmasin haftada 3 gun bulusuyorduk uzun vakitler degildi 1 saat falandi en fazla cunku babasi tam bir koruyucu idi kendisi goturuyordu dersaneye bir gun adapark diye cok guzel bir yere gittik 1.ayimizi orada kutlayalim dedi.Garipsedim biraz 1.ay kutlmasi hmmm...

ilgincti bana bu ama tamam dedim gittik. ilk kez bir kiza onu sevdigimi hic cekinmeden haykirarak soyledim sarildim saclarini kokladim (saclari bnim icin cok ozeldi.gunsarisi saclim derdim.hani sorsalar neyine vuruldun ilk diye saclari derdim inanin kiyafetime dusen her sac telini topladim bir kagida koydum cuzdanimda tasiyorum...Mabedimdi sanki saclari duygularim gozumu o kadar koreltmiski asik olmus vurulmustum saclarina sarinin her tonu vardi up uzun dumduz rapunzelim derdim gunsarim derdim ah ah saclariyla oynamayi cok severdim gun olur ellerim hic cikmazdi saclarindan....) iste butun olumsuzluklar bu gunden sonra basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılan deveye ne demis -- 12 Nisan 2012; 22:42:13 >

• Of..Bunlar ergenlik tripleri yavrucugum.Şu an dediklerimi kabul etmesen de 3 sene sonra bana hak vereceksin.O kafana taktıgın kızla da 6 ay sonra bir daha görüşmeyeceksiniz bunun garantisini verebilirim.Hayatta nice acılar , meşakkatler var sen bir kız yüzünden kendini modlara sokma.Liseli kızlar aşktan vs anlamaz , onlar takılacak , gezip tozacak erkekler arar yani üzüldüğüne değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Southland -- 10 Nisan 2012; 11:16:12 >
  • okuduklarım arasından sadece şuna yorum yapmak isterim, diğerleri kendi kendine gçeick şeyler çünkü; hiçbir kız arkadaş, manita öylesine takıldığım kıza, arkadaşlarımla aramı bozmasına izin vermedim. çok kral kız olsun erkek olsun arkadaşlarım var ztn böyle bir ayrım yapmayın kızla erkek öyle bi arkadaş olur ki 10 yıllık müthiş arkadaşlıklarım var ki daha yaşım o kadar yok 88 liyim.

sen sen ol 2 ay takılcağın bi hatun için hiç bir arkadaşından vazgeçme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

okuduklarım arasından sadece şuna yorum yapmak isterim, diğerleri kendi kendine gçeick şeyler çünkü; hiçbir kız arkadaş, manita öylesine takıldığım kıza, arkadaşlarımla aramı bozmasına izin vermedim. çok kral kız olsun erkek olsun arkadaşlarım var ztn böyle bir ayrım yapmayın kızla erkek öyle bi arkadaş olur ki 10 yıllık müthiş arkadaşlıklarım var ki daha yaşım o kadar yok 88 liyim.

Kızla erkegin arkadasligi bir evde 3-4 bardak votkayla son bulur. Bırakin artik bu kiz-erkek arkadas olabilir ayaklarini. Cirkin bir kizla arkadas olursun. Kizlarda cirkin bir erkekle arkadas olabilir hepsi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

okuduklarım arasından sadece şuna yorum yapmak isterim, diğerleri kendi kendine gçeick şeyler çünkü; hiçbir kız arkadaş, manita öylesine takıldığım kıza, arkadaşlarımla aramı bozmasına izin vermedim. çok kral kız olsun erkek olsun arkadaşlarım var ztn böyle bir ayrım yapmayın kızla erkek öyle bi arkadaş olur ki 10 yıllık müthiş arkadaşlıklarım var ki daha yaşım o kadar yok 88 liyim.

Kızla erkegin arkadasligi bir evde 3-4 bardak votkayla son bulur. Bırakin artik bu kiz-erkek arkadas olabilir ayaklarini. Cirkin bir kizla arkadas olursun. Kizlarda cirkin bir erkekle arkadas olabilir hepsi bu.

o mantıkla bakarsan aynı işyerinde de çalışamazsın karşı cinsle. iş yemeğine gidip içki içtin mi çatur çutur götürürsün hemen.

ayrıca 3-4 değil 1-2 şişe devirdiğimiz oldu çirkin flnda değiller ama her güzel kızla bişeyler yaşaman, atlaman mı lazım senin ?

• quote:

quote:

quote:

o mantıkla bakarsan aynı işyerinde de çalışamazsın karşı cinsle. iş yemeğine gidip içki içtin mi çatur çutur götürürsün hemen.

ayrıca 3-4 değil 1-2 şişe devirdiğimiz oldu çirkin flnda değiller ama her güzel kızla bişeyler yaşaman, atlaman mı lazım senin ?

Beyler burada konu benim
    lutfen tartismak yerine yazdiklarimdan yola cikip bana hatalarimi yanlislarimi gosterip dogru yola iletin bilgilendirin fikir vern ki duzeleyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yılan deveye ne demis

quote:

quote:

quote:

Beyler burada konu benim
    lutfen tartismak yerine yazdiklarimdan yola cikip bana hatalarimi yanlislarimi gosterip dogru yola iletin bilgilendirin fikir vern ki duzeleyim

ben söyliyceğimi sana söyledim ztn ilk mesajımda kardeşim, arkadaş araya girince böyle bi muhabbet oldu.

sana dediğim gibi, 2 kıçı kırık manita için arkadaşlarından vazgeçme o kdr söylüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler burada konu benim

ben söyliyceğimi sana söyledim ztn ilk mesajımda kardeşim, arkadaş araya girince böyle bi muhabbet oldu.

sana dediğim gibi, 2 kıçı kırık manita için arkadaşlarından vazgeçme o kdr söylüyorum.

Coktan vazgectirildim abi hyatimdaki tum kizlari muge cikardi kendi elleriyle ve mugede gitti geriye iki kiz kaldi biri ozge (kiz kardesim kadar cok severim ki ozge uzerindede cok dolab cevirdi muge anlatacagim)

biride sevval oda beni dost olarak goruyur... kendi sesimi unuttum yalnizliktan nasil kotu bir durum bilemezsiniz... Ayrica daha olaylar baslamadi neler var neler... Benim yerime kendinizi koyunca anlayacaksiniz...
    NOT:hafta sonu butun mesajlarimi ilk mesajda toplayacagim merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılan deveye ne demis -- 10 Nisan 2012; 17:23:35 >

• Henüz kızla yeni takılma havalarındasınız, anlattıklarında. Ama sonuçta lise dönemi aşkları. Ben de lisedeki çıktıklarımı düşünürsem... O zamanlar hepsi benim için değerliydi ama şimdi bi kaçı dışında hiç biriyle görüşmüyorum. Hatta şimdi neredeler, işe başladılar mı, hangi bölümü kazandılar hiç bilgim yok :) Yani demek istediğim,

quote:

Bu çok önemli bi ayrıntı. Ben lisede hiç bi arkadaşımla, sevgililerimden ötürü aramı açmamıştım ve hayatım boyunca çok faydasını gördüm. Üni yıllarımda çok faydaları oldu, benim de onlara elimden geldiğimce faydam oldu ve hala görüştüklerim de var

Bir de bir arkadaş demiş ki,

quote:

Bırakin artik bu kiz-erkek arkadas olabilir ayaklarini. Cirkin bir kizla arkadas olursun. Kizlarda cirkin bir erkekle arkadas olabilir hepsi bu.

Buna kesinlikle katılmıyorum. Söyleyen arkadaşın yaşı kaç, cinsiyeti ne bilmiyorum ama, erkek olup çok yakın arkadaşlarım olan kişiler var. Hatta birisi üniversitedeyken iki ay bizim evimizde kalmıştı (2 kız - 1 erkek). Yani demek istediğim, bu şekilde kafanızı şartlandırırsanız tabi ki karşı cinsle arkadaşlık kuramazsınız. Ama normlara uyarsanız, aklınız fikriniz başka yerlerde değilse ortada sorun edilecek hiçbir şey yok bu konuda.

• Yasla alakasi yok. Muhtemelen ayni yaslardayiz hepimiz. 87-90 arasi. Ben erkek ve kiz canciger kuzu sarmasi olamaz diyorum. O kadar.

Sevgilinizin sizden baska bir erkekle surekli sinemaya gitmesine, icmesine goz yumar misiniz ? Sorunca da arkadasiz sunun surasinda dese.

Ayni sekilde sizin de kiz arkadaslariniz var onlarin sevgilileri olduklari zaman yine ayni sorun cikacak.

Atesle barut yan yana durmaz demisler. Araya sevgili girince isin rengi degisecek
  • K.B.V arkadaşa katılıyorum lakin olaya biraz feodelce yaklaşmış . Bir erkek ve kız eğer başka biriyle evli değillerse birbirlerine arkadaş gözüyle asla bakamazlar.Dillerinden arkadaşım sözü dökülür lakin kalpleri öyle demez.O yüzden diyoruz ki İslam'ın ön gördüğü şekilde kadınlar ve erkekler toplu bulundukları hallerde harem-selam şeklinde , okullarda ise karma eğitim olmamalıdır.Bakınız bu yobazlık değildir , bir toplumun ahlağını o toplumun bireylerinin cinsel eğilimleri belirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Southland -- 10 Nisan 2012; 19:08:14 >
  • yahu arkadaşlar bişey demiym demiym diyorumda iyice uçtunuz. islami kuralları şimdilik bi kenara bırakalım, herkesin görüşü kendince saygı duyarımda, siz hayatınızdaki her kadını arzuluyomusunuz ? ne demek arkadaş olamaz yahu ? arkadaşlarım var diyorum 10 yıla dayanan hiçbişeyde olmadı tek yaşıyodum bu seneye kadar, bire birde çok kaldık.

hani bunu söyleyen bende, öyle mutassıp biri fln değilim kaç milletten kızla birlikte oldum. demekki asıl muhafazakardan korkucaksın arkadaş
  • Vay arkadas ben burada izdirabimla acimla cebelleseyim millet ne konussun bence kapansin su arkadas olayi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılan deveye ne demis -- 10 Nisan 2012; 19:44:21 >
  • hocam bizim arkadaş gel bize yemek yap diyordu senin de demen lazımdı bide tüm arkadaşlarının üstünden geçti kızların birbirinden haberi yok yani diyecegim hocam takma kafaya ilk demen gereken hocam gel bize yemek yapsana işe yarıyor ben şahidim istanbul üniversitesinede gel gösterem
  • yıl 2012 hala kaçıncı yüzyılda kalmış insanlar var ya acıyorum

Neyse bu arkadaş için de "hepsi yakında geçecek, boş yere kendini üzme"
  • quote:

Vay arkadas ben burada izdirabimla acimla cebelleseyim millet ne konussun bence kapansin su arkadas olayi?

kardeşim kusra bakmada o kadar yazmışsın, ben bi dert göremedim pek. biraz daha olumlu bak hayata, yaşın çok genç, bi anda ortamın vs değişebilir. biraz daha sosyal ol o kadar söyliym. kendince kuralların olsun, kimseye göre şekil alma. örnek manitanın istedikleriyle değil senin anlaştığın arkadaşlarınla görüşürsün.

gerçekten yaşı 20 nin üstündekilere şu anlatıp dert yandığın şeyler anlamsız geliyo. yanlış anlama bunu için rahatlasın diye söylüyorum meseleni küçümsemek için değil.

bu arada arkadaşlar bu kardeşimizin konusunu baltaladık biraz, ben daha bu kız arkadaş olur mu yoksa her kıza gömmeli miyiz konusunda daha fazla yazmiycam, tartışmak isteyen pm atabilir yada yeni konu açıp tartışmayı sürdürebilir. konuyu dağıtmak istemiyorum artık.

• quote:

quote:

Vay arkadas ben burada izdirabimla acimla cebelleseyim millet ne konussun bence kapansin su arkadas olayi?

kardeşim kusra bakmada o kadar yazmışsın, ben bi dert göremedim pek. biraz daha olumlu bak hayata, yaşın çok genç, bi anda ortamın vs değişebilir. biraz daha sosyal ol o kadar söyliym. kendince kuralların olsun, kimseye göre şekil alma. örnek manitanın istedikleriyle değil senin anlaştığın arkadaşlarınla görüşürsün.

gerçekten yaşı 20 nin üstündekilere şu anlatıp dert yandığın şeyler anlamsız geliyo. yanlış anlama bunu için rahatlasın diye söylüyorum meseleni küçümsemek için değil.

bu arada arkadaşlar bu kardeşimizin konusunu baltaladık biraz, ben daha bu kız arkadaş olur mu yoksa her kıza gömmeli miyiz konusunda daha fazla yazmiycam, tartışmak isteyen pm atabilir yada yeni konu açıp tartışmayı sürdürebilir. konuyu dağıtmak istemiyorum artık.

Eywalah abi yazdiklarimda daha hic bir sorun yok cunku 1.haftamiza kadar anlattim 8 ayimiz gecti onunla ve simdi gecen zamana aciyorum anlatacagim herseyi yavas yavas

• ooooo reiss fanteziler geliyor devamm
  • quote:

yahu arkadaşlar bişey demiym demiym diyorumda iyice uçtunuz. islami kuralları şimdilik bi kenara bırakalım, herkesin görüşü kendince saygı duyarımda, siz hayatınızdaki her kadını arzuluyomusunuz ? ne demek arkadaş olamaz yahu ? arkadaşlarım var diyorum 10 yıla dayanan hiçbişeyde olmadı tek yaşıyodum bu seneye kadar, bire birde çok kaldık.

hani bunu söyleyen bende, öyle mutassıp biri fln değilim kaç milletten kızla birlikte oldum. demekki asıl muhafazakardan korkucaksın arkadaş

Ben dini olaya baglamadım dikkat edersen. Demek istedigimi anladın mı ? 10 yıllık kız arkadasının hiç mi sevgilisi olmadı ? İşte sevgilisi oldugu zaman büyük ihtimalle görüsmenizi istemez. Aynı şekilde bir erkek de istemez. Şahsen ben sevgilimin başka bir erkekle gezip tozmasını, samimi olmasını, onun evinde kalmasını istemem. Sen ister misin, izin verir misin buna ? E bu durumda kız ya seni seçecek ya sevgilsini. Her seferinde seni seçerse ve sende onu seçersen bir zaman sonra birbirinize kalacaksınız, hoşlanma olayları olacak. Bu ne zaman olmaz biliyor musun ? İkinizden birinin çok geniş bir sevgilisi olur, ''Yahu arkadası sonuçta evinde kalabilir'' diyebilecek potansiyelde olur. Ancak o zaman sürdürülebilir bu arkadaslık. Ki ben öyle rahat bir çift tanımıyorum. Seviyorsan kıskanırsın sevgilini.

Demek istedigimi anlamıssındır umarım. Araya sevgili girince arkadaslık tökezliyor,dağılıyor.

Şunu da ekleyeyim ki ; Ben öyle bir kitaba körü körüne bağlanacak biri değilim. Psikoloji, Sosyoloji, Felsefeyle ilgleniyorum. Psikolojik açıan söyledim kadın-erkek arkadas olamaz diye. Bunlar bilinçaltında yatar, ama bastırılır. Erkek doğası gereği dölleyeceği doğru kadını arar, kadın da güçlü bir döl arar. Çok kişi tanıyorum ''bir şey hissetmiyorum'' diyerek çocukluk arkadasınla evlenen. Bu duygular bastırılır sadece. Sen kendin de bilerek bastırmadıgın için anlamazsın bile.

Olayı nasıl dine çektiniz, Yıl'ın 2012 olmasına bağladınız şaşırdım doğrusu.

• quote:

quote:

yahu arkadaşlar bişey demiym demiym diyorumda iyice uçtunuz. islami kuralları şimdilik bi kenara bırakalım, herkesin görüşü kendince saygı duyarımda, siz hayatınızdaki her kadını arzuluyomusunuz ? ne demek arkadaş olamaz yahu ? arkadaşlarım var diyorum 10 yıla dayanan hiçbişeyde olmadı tek yaşıyodum bu seneye kadar, bire birde çok kaldık.

Ben dini olaya baglamadım dikkat edersen. Demek istedigimi anladın mı ? 10 yıllık kız arkadasının hiç mi sevgilisi olmadı ? İşte sevgilisi oldugu zaman büyük ihtimalle görüsmenizi istemez. Aynı şekilde bir erkek de istemez. Şahsen ben sevgilimin başka bir erkekle gezip tozmasını, samimi olmasını, onun evinde kalmasını istemem. Sen ister misin, izin verir misin buna ? E bu durumda kız ya seni seçecek ya sevgilsini. Her seferinde seni seçerse ve sende onu seçersen bir zaman sonra birbirinize kalacaksınız, hoşlanma olayları olacak. Bu ne zaman olmaz biliyor musun ? İkinizden birinin çok geniş bir sevgilisi olur, ''Yahu arkadası sonuçta evinde kalabilir'' diyebilecek potansiyelde olur. Ancak o zaman sürdürülebilir bu arkadaslık. Ki ben öyle rahat bir çift tanımıyorum. Seviyorsan kıskanırsın sevgilini.

Demek istedigimi anlamıssındır umarım. Araya sevgili girince arkadaslık tökezliyor,dağılıyor.

Şunu da ekleyeyim ki ; Ben öyle bir kitaba körü körüne bağlanacak biri değilim. Psikoloji, Sosyoloji, Felsefeyle ilgleniyorum. Psikolojik açıan söyledim kadın-erkek arkadas olamaz diye. Bunlar bilinçaltında yatar, ama bastırılır. Erkek doğası gereği dölleyeceği doğru kadını arar, kadın da güçlü bir döl arar. Çok kişi tanıyorum ''bir şey hissetmiyorum'' diyerek çocukluk arkadasınla evlenen. Bu duygular bastırılır sadece. Sen kendin de bilerek bastırmadıgın için anlamazsın bile.

Olayı nasıl dine çektiniz, Yıl'ın 2012 olmasına bağladınız şaşırdım doğrusu.

hocam diğer arkadaş yazmış dini konuda. o kısmı onun için dedim onun dışında gerek yok bence daha fazla tartışmaya arkadaşın konusunu katlettik baya.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.