Şimdi Ara

Abilerim bir konuda yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba . Ben film izlemeyi seven bir kardeşinizim , ama maddi durumum iyi olmadığı için maalesef sinemada izleyemiyorum. Bu sebepten dolayı izleyeceğim filmleri torrent vb. Kaynaklardan indirmeye çalışıyorum. Birçoğunuzun bildiği gibi Wolverine in son filmi Logan şu anda vizyonda yaklaşık 5 gündür o filni arıyorum. Ama hiçbiryerde bulamadım. Sonra bir siteyle karşılaştım. Bu siteden filmi indirebilmek için üye olmak gerekiyor ve aylık belirli bir ücret alıyorlar. Telefon numaranızı girince bir kod gönderiyorlar ve o telefonun size ait oluğunu kanıtlayınca içeriği indirebiliyorsunuz. Ama ne kadar denersem deneyeyim kod telefonuma gelmedi. 4 haneli bir kod gerekiyor. Benimde daha önce filmelerden dizilerden gördüğüm şifreleri deneyerek bulan programlar aklıma geldi. Ama ne yazıkki onları da bulamadım. O tür program yazmayı bilen veya yardım edebilecek kimse varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Btbaha -- 7 Mart 2017; 17:47:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• site de açık yoksa muhtemelen bikaç denemeden sonra bidaha şifre giremeyeceksin.
  • Bunlar tuzak kanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swodniw -- 9 Mart 2017; 8:12:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.