Şimdi Ara

Abilerden Yardım Istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun Bir Takip Sonuçu Bende Bilgisayarımı ve Odamı Modifiye Etmeye Karar Verdim ..

Bu Süreçte Sizlerede İhtiyacım Olucak Klasik Bir Odam Var Hemen Odamın Panaromik Fotoğrafını Göstereyim

Gördüğünüz Üzere Odam Bundan İbaret Ben Odamı Düzene Sokmakla Başlıcam .
    Düşündüklerim :

Masanın Klavye Birleşkesine Şerit Led ile başlamak istiyorum .. Yardımlarınızı Esirgemeyin

1.Gece :
    Eli Boşluktan Klavye Temizledim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EminSargin -- 29 Kasım 2013; 2:34:29 >

• Vaaaşşşş resimlere baaak... Kardeşlik sen önce şunu bir İNDİR (TIKLA!)

Mobilden giren var, bağlantı hızı düşük olan var, interneti kotalı olan var... Dimi? Deve nalı gibi resimler...

Odanın resmini koymuşsun güzel ama mod dediğin şerit led döşemekten ibaret değil. Oda mod daha çok rahat ve şık bir çalışma/oyun ortamı sağlamakla ilgilidir. Işıklandırma bu noktada çok önemli elbette ancak "şerit ledi döşerim arkama yaslanırımdan" ibaret değil. Bütçeni ve elindeki imkanları bilmemiz gerekiyor. Bunu bilmeden ne desek laf değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Vaaaşşşş resimlere baaak... Kardeşlik sen önce şunu bir İNDİR (TIKLA!)

Mobilden giren var, bağlantı hızı düşük olan var, interneti kotalı olan var... Dimi? Deve nalı gibi resimler...

Odanın resmini koymuşsun güzel ama mod dediğin şerit led döşemekten ibaret değil. Oda mod daha çok rahat ve şık bir çalışma/oyun ortamı sağlamakla ilgilidir. Işıklandırma bu noktada çok önemli elbette ancak "şerit ledi döşerim arkama yaslanırımdan" ibaret değil. Bütçeni ve elindeki imkanları bilmemiz gerekiyor. Bunu bilmeden ne desek laf değil.

teşekkürler .. Odama Düzen Çekicem Herşeyi Dışarıya Aktarıp Yeni Duvara Gömülen Dolaplardan Sipariş Verdik . Oda Biraz Düzene Giricek ..
    Bütçe Sorun değil sigarayı bıraktım elimde para oluyor :)

• Dolaplar nereye gelecek? Bu odanın en büyük ihtiyacı iyi bir ofis sandalyesi öncelikle. Mabadın rahat etmedikten sonra duvarlar altın kaplama olsa faydası yok. Bana sorarsan ikinci en büyük ihtiyacın iyi bir bilgisayar masası. Fazla kitap görmüyorum ama kütüphane her halükarda lazımdır. Kütüphaneli bilgisayar masası yapılabilir. Kitapların konduğu bölümler iki yana kaydırılarak açılıp ekranın ortaya çıktığı bir masa var aklımda. Ben uçtum sen devam et... Duvarları boyamak isteyebilirsin. Beyaz odada delirir insan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.