Şimdi Ara

abi $ yukseldi kimse bilg. almıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hazır dolar yukseldı ıste bılgısayar almamak ıcın tam fırsatı dıyen varmı aranızda ? =))
    valla ben m.koyde bılg fırmasında çalısıyorum hıc satıs yok buyuk dıstrıbıtorlerde dagıtıcılar bıle armut topluyor.

bırde 64 bıt teknolojisi hayatımıza yavas yavas suzulurken bilgisayardan anlayan kimse bilg almaz herhalde.

boyle dusunuyorum ama boyle devam ederse ıssız kalıcaz =))

• Evet şuan bilgisayar satışı sıfır.Ama zaten mantıklı olanda bu düşünsene aynı parçaya neden daha fazla para verim.Ayrıca yakında o teknoloji bitecekse :)
  • bunlar iyi günlerimiz gibi geliyo bana [bye]
    yakında nete de giremicezz [byes]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sdereci</i>
    <br />bunlar iyi günlerimiz gibi geliyo bana [bye]
    yakında nete de giremicezz [byes]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Kıaymet alametleri zaten bunlar.[evlol]

TAmda bu ayın sonunda amd ye geçicektim. Keşke zamanında tl ile borç alıp alsaymışım makineyi.[wand]
  • dolar 13.20deyken bilgisayarı upgrade etmiştim vaybe Şansa bak (gerçi her zaman bu kadar sanslı olmam ama... :))
  • bende tyam pc topluyodum artık neyapcaz bakalım
  • ayurdakok asıl şans hiç etkilenmemek ve her istediğin zaman upgrade yapabilmek bence...

Habdullah eğer iyi ilgileneceksen bizim eşraftan zengin bebelere pc lazım ama toplama soğutma vs herşeyiyle ilgileneceksin sıcak yüz arıyorlar...Firmanı söyle yolliyim onları...
  • Valla nakit akışı olsun diye pcleri eski dolar kuru üzerinden satsan da kimse gelmez, psikolojik olarak dolar yüksek, fiyat da yüksek diceklerdir. benim sattığım bi pc için biri böyle demişti:) 800 dolarlık pcyi 700 dolardan hesaplayıp tlye çevirdim, dolar artınca fiyata yine dokunmadım, alıcı dolar düşerse bunu bana yeni fiyattan satın diyordu.
  • bunlar daha güzel günler bencede bu gidiş iyi değil
  • beter olsun *****ler %90'ı adinin teki zaten
  • ya ne güzel sistem yanileyecektim ben böle adaletim a.............[rntg][rntg][rntg]

***** bunlar ya valla..

gitcam başka ülkeye (abarttım galiba [^])
  • ewet bizde internet kafe açacaktık.[bwlng] topic bile açtık bu konuda suan bir sure beklemede kalmaya kaarar werdik.[bwlng]
  • Ya ben anlamiorum ya birileri habire dolarin we euronun yükselmesi isimize gelir dio bana biri kimin isine neden geldigini anlatsin yoksa kafayi yiycem yaa 700lük alete 100 milyon zam gelmis oldu böylece alla alla
  • bende sistem yeniliyorum bu olay benide baltaladı son iki ana parça kaldı doların düşmesini bekliyorum elbet düşecek yada böyle giderse dolar düşmesede bilgisayar parça fiyatları düşer
  • Şu an bilgisayar yenilenecek gibi bir dönem değil..

bir kere kur yüksek

ikincisi bilgisayar parça fiyatları daha da yüksek..

CE standardı denetimi adı altında (sözde -ki birçok sistemde CE ve FCC muhakkak oluyor) uzakdoğudan gelen ithalatı kesmek de işin içine girdi. Şimdi piyasa yamuldu.

HP ve IBM piyasadan RAM için çip çekti ortalık çipsizlikten kırılıyor(görünürde) şu an. Stokçulara gün doğmuş vaziyette.

Bence denetimin oturmasını ve de doların yumuşamasını yatışmasını bekleyeceğiz.
  • Janjan,işimize gelior çünkü yaz geldi,dolar euro yükselince turist için Turkiye ucuz olacak,turist gelecek,herşey ucuz die döviz bırakacak,mantık bu...

Ya bırakın makina almayı,kasa almadım bu kur yüzünden,bi dandik kasa bile 50 milyonu geçti :\
  • şu anda kalan iki parçada 95milyon zararım var bende doların falan eski haline gelmesini bekliyom
  • abi bilg. parca fıyatlarıda dolarda dusmez abi bilg. fırmasında calısıyoz evde makıne yokya kullanmasını bılmeyen angutlarda bıle super makineler var abi aglamamak elde degil[bwlng]
  • Doların yükselmesi dışarıdan para girmesi demek.Yani yurtdışında adamların ülkemizde kendi paraları değerli olduğu için daha fazla alışveriş yapması demek.Bizim açımızdan ülkeye para giriyor ama bize bir yararı var mı dersen[wand]
  • bence her ikiside düşer niye düşmesinkidah önce düşmedimi dolar yavaş yavaş düşmeye başlarsa elinde dolar olanlar düşmeden türk parasına çevirelim diye düşünürler ve etraf dolardan geçilmez o zaman düşmezde ne olur
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.