Şimdi Ara

Abi biri şu Riveni nerflesin oyundan silsin bişey yapsın bu ne ya ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demaciaaaaa..Garen v Riven matchupını denedin mi? Onun dışında lethality build kullanmak bayağı bir gözde olduğu için bu tip heroları azıcık bilen elo kasıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theh3rkul3s

Demaciaaaaa..Garen v Riven matchupını denedin mi? Onun dışında lethality build kullanmak bayağı bir gözde olduğu için bu tip heroları azıcık bilen elo kasıyor.

denedim. Karabalta hariç full zırh kastım W son stackte yani 30 zırhla birlikte 460 ya yakın zırhım vardı beni kesti kendi canıda hiç yarıya inmedi bile ölüm özetinde 1466 yazıyordu normal vuruş

• Lane aşamasında ezildin mi? Nasıldı genel olarak? Bir de 3.item çivili kasmak mantıklı sanki.İlk iki item karabalta,ölü adam yapılabilir Garen'le,ardından çiviliyi çekersin.Adam orayı burayı fazla roamlamıştır belki de o normal atak fazla geldi,oyunun hangi bölümünde bilmeden söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: theh3rkul3s

Lane aşamasında ezildin mi? Nasıldı genel olarak? Bir de 3.item çivili kasmak mantıklı sanki.İlk iki item karabalta,ölü adam yapılabilir Garen'le,ardından çiviliyi çekersin.Adam orayı burayı fazla roamlamıştır belki de o normal atak fazla geldi,oyunun hangi bölümünde bilmeden söylüyorum.

Zırh veren bütün eşyaları düşünün hocam sup itemlerini saymıyorum

Ninja

Ölü adam

Çivili

Randuin

Günateşi

Karabaltayı satıp donmuş yürek bile alıcaktım düşünün 450 den fazla zırhım vardı eritti

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Fleches Noires

Late game'de tek cc ile haşat oluyor karakter.İyi oynayanlar taşıyor.Zaten oyunu iyi oynayanların hakkı değil midir kazanmak?

Ya abi şu lafa aşırı tilt oluyorum ya.Bana oyunda cc yiyince düşmeyen bi tane hero söylesene.Kendi maininize laf atıldığında cc muhabbetini bırakın artık

Tank metasındayız kardeş.Tank top lane herolarının hiçbiri düşmez.Özellikle maoikai'ye ve nau'ya istediğin kadar cc yedir.Ezilince gelip burda ağlamanın size bi katkısı olmaz anca dalga konusu olursunuz
  • Bence sorun kara balta

İlk eşya bitiriyorlar, %40 zırhı eritiyor, verdiği hasar gerçek hasar gibi oluyor. Ne kadar zırh kasarsan kas adam zırh deşme eşyaları almaya devam ettiği için hasarı azalmıyor. Zaten q q q yaptığı zaman %30 bir de düz vuruş yaparsa %40 zırhın yok...

• Sustain (ultiyle)
    Gap closer
    Demage ve range buff
    CC var
    shield da veriyor
    e daha ne olsun ? her şeyi vermişsin sen bir champa

aşırı güçlü bir skill seti var nerf bile kurtarmaz direk rework gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gömlekli Adam -- 25 Şubat 2017; 15:28:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenAgarr

Garenle rivene ezildiysen kolun yoktur. Her türlü counterlemen gerek.

Ben vurduğu hasarı bahsediyosum sen ezildiysen diyosun birader bu mesajları siz hangi kafayla okuyosunuz beni lanede ezdi falan demedim 450 zırhlı halimle bile eritti dedim saniyeler içinde onu söylüyorum.

Konu garen vs riven değil ayrıca Rivenın ne kadar güçlü ve aşırı op olduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 25 Şubat 2017; 3:49:27 >
  • Riven op diyen oyundan zerre anlamıyordur. Buradaki yorumları okuyunca bile forumun seviyesinin nasıl düştüğünü anlayabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prince Hydron

Riven op diyen oyundan zerre anlamıyordur. Buradaki yorumları okuyunca bile forumun seviyesinin nasıl düştüğünü anlayabiliyorum.

Maininizi bu kadar belli etmeyin. Rivendan başka bir op şampiyon söyleyin o zaman bakalım o hero rivenı ezebilecek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gömlekli Adam

Sustain
    Gap closer
    Demage ve range buff
    CC var
    shield da veriyor

sustain nerde hocam rivenda benmi bugüne kadar yanlış biliyodum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efeakx

quote:

Orijinalden alıntı: Gömlekli Adam

Sustain
    Gap closer
    Demage ve range buff
    CC var
    shield da veriyor

sustain nerde hocam rivenda benmi bugüne kadar yanlış biliyodum :D

gecenin geç saatine verin hocam
    ama u + bt yle yaptığı ayrı bir olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: Prince Hydron

Riven op diyen oyundan zerre anlamıyordur. Buradaki yorumları okuyunca bile forumun seviyesinin nasıl düştüğünü anlayabiliyorum.

Maininizi bu kadar belli etmeyin. Rivendan başka bir op şampiyon söyleyin o zaman bakalım o hero rivenı ezebilecek mi ?

Riven oynamam bile. Fiora ve Jax'la rahatlıkla motor edebilirsiniz.
  • Güzel qq fakat şunu unutma herkes riven oynayamaz. Skill atarken mantıklı düşünmen lazım. Animasyon iptallerini herkes bilmez ayarlayamazsan düz vuruş yapan Soraka dan farkı kalmaz.Bir şampiyona karşı iyi oynayanıyorsan, karşındaki şampiyonu iyi bilmiyorsun demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xronize -- 26 Şubat 2017; 9:42:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Tilt olmak ne demek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xronize

Güzel qq fakat şunu unutma herkes riven oynayamaz. Skill atarken mantıklı düşünmen lazım. Animasyon iptallerini herkes bilmez ayarlayamazsan düz vuruş yapan Soraka dan farkı kalmaz.Bir şampiyona karşı iyi oynayanıyorsan, karşındaki şampiyonu iyi bilmiyorsun demektir.

Gold-plat üstü 50-60 maç oynamış bütün Riven oyuncuları animasyon iptalleri hakkında az buz fikir sahibidir.

Skill atarken mantıklı düşünme olayı da zaten her şampiyonda vardır ki Riven için sadece bekleme süresini düşünmek gerekirken, diğer şampiyonlar için mana bedelleri falan da işin içine girer.

Riven çok büyük bir zeka ve çok iyi mekanikler isteyen bir şampiyon değil. Zeka zaten genel olarak oyunda yükselmek için sahip olman gereken bir şey, yalnızca çok fazla el alışkanlığı istiyor o kadar.

• Bırakında hero az oynansın sezon 6 da yüzü gülmedi heronun

• Riven,zed,yasuo gibi champiyonlar hiç bir zaman dengeli olmaz. Bunu sebebi bu heroların çok karlı olmasıdır. Oyunda en çok skin i satılan herolardır bunlar. Nerf yeseler bile en fazla yarım sezon metadışı kalırlar. Zamanında çok ağladık.3 sezon sonra riven a nerf geldi ve o zamanda anca 1 sezon outmeta oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Hocam Vayne değil miydi o?

ikincisi de o hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.