Şimdi Ara

Abi biri şu Riveni nerflesin oyundan silsin bişey yapsın bu ne ya ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok abi şu oyunda 140 a yakın şampiyondan böyle kabız olanı yok bu ne kadar saçma sapan güçlü bi herodur

Sen hem sersem at (alan etkili bide)
    Hem kalkan ver kendine (bune abi nerdeyse suikastçi bi heronun kendisine kalkan vermesi nedir)
    Hemde 3 kere skill spamlayıp 3. Sünde zıplat saçma sapan cc

Ultisinden bahsetmiyorum bile aman yarabbi menzili arttırıyosun eyvallah ama eksik cana göre vuran o atış nedir bari onu kaldır

Pasifi niye Extra ad veriyor ? Extra ad alan herolar canı azaldıkça 1 Try 2 mundo. Ki o extra ad de canı azaldıkça dediğim gibi gene oyun yapmaya bağlı. Ama beleş o q spamladıkça extra ad nedir

Nasıl ağlasam nasıl yakarsam bu Riot nasıl sesimizi duyar bilmiyorum arkadaş hero yarı tank kassada deşiyor full ad kassada deşiyor full zırh deşme kassada deşiyor.

Bu kadar güçlü bi heroda kendini korumak için bu kadar şey niye ? Q ile tıpış tıpış kaç E ile kule tankla W ilede kurtul

Riven dengeli diyen birisi çıkacaktır eminim trollüğüne diyceksiniz :) aklı mantığı azıcık şu oyunu oynayan birisi ciddi ciddi Rivenda bişey yok diyemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 24 Şubat 2017; 1:27:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en nefret ettiğim herodur.
  • Sen neden oynamıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Sen neden oynamıyorsun?

Oynuyamıyorum çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

en nefret ettiğim herodur.

Al bendende o kadar. Yalnız olmadığımı görmek 1 kişinin bile aynı düşüncede olması benim için yeterli

• Late game'de tek cc ile haşat oluyor karakter.İyi oynayanlar taşıyor.Zaten oyunu iyi oynayanların hakkı değil midir kazanmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleches Noires

Late game'de tek cc ile haşat oluyor karakter.İyi oynayanlar taşıyor.Zaten oyunu iyi oynayanların hakkı değil midir kazanmak?

Herodan bahsediyoruz dostum burda iyi yada kötü oynayanlar vs değil tabikide 5 kişinin karşısında sağ çıkma ihtimali yok takım iyiyse

İyi yada kötü oynasa bile en azından takımına yardım eder birine sersem atar ulti atar e si ile kule tanklar vs

Her buildle iş yapması ve skillsetinin aşırı op olması mevzu burda

• Başka şampiyonla bunların arasına dalsak bir saniyede yok oluruz. O yüzden diyorum sizde opları oynayın boşuna sürünmeye gerek yok. Alıyorum riveni rastgele tuşlara basıyorum killimi alıyorum. Dolduruyorum zırh deşmemi zedle rastgele tuşlara basıyorum alıyorum killi. Alıyorum yasuoyu bi kalkan açıyorum oyunun %95 ini counterluyorum. Sağa sola kayıyorum skill yemiyorum. Alıyorum katayı oradan oraya ışınlanıyorum. Yetenek istemiyor maç atın öğrenin antreman modu geldi. Mekanik dediğiniz heroları dota 2 ye koysak en braindead falan olur. Beceremiyorum demeyin youtubeden izleyip çalışın sizde yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 24 Şubat 2017; 3:2:57 >

• rivene istedikleri kadar nerf atsınlar skill setiyle iş yapar sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleches Noires

Late game'de tek cc ile haşat oluyor karakter.İyi oynayanlar taşıyor.Zaten oyunu iyi oynayanların hakkı değil midir kazanmak?

Ya abi şu lafa aşırı tilt oluyorum ya.Bana oyunda cc yiyince düşmeyen bi tane hero söylesene.Kendi maininize laf atıldığında cc muhabbetini bırakın artık

• e yeteneğinin cdsi çok düşük ve ultisinin az cana çok vurması çok güçlü. veigarda da benzeri var sadece 1 kişiye vuruyor bu alan etkili. en sevmediğim olay adam canı isterse eq atıp yakalayıp savaşıyor bakıyor güçlüsün tekrar eq atıp kaçıyor. yanlış oynamanın cezası yok gibi. zaten yakalasan w atıyor tekrar eq dönmüş oluyor hem tfde hem bire birde güçlü 7.5 te zırh deşme itemleri nerf yiyince ben de başlıycam yeter artık zaten
  • Lethalityle şuan aşırı free win alın oynayın geçen normal oyunda deneyeyim neymiş bakayım dedim earlyde feedleyip latede penta atıp bitirdim Takımdakiler braindead falan diyordu penta atınca LOL falan oldular
  • Riven muhtemelen 1-1de en yüksek hasar potansiyeli olan herolardan birisidir.Koridorda çok kolay kabadayılık yapar.Heleki kill almaya görsün yandı karşısındaki 3-4 kill almışsa 6 lvl sonrası ilk fırsatta çok rahat dive atar. Mekanikleri alışması zor ama alışınca çok güzel oyun yapılabilecek bir hero ve nerf isteğine gelirsen hatırladığım kadarıyla heroya yapılan son değişiklikte yada bir öncekisinde ultisine çok temiz bir buff atmışlardı.

Sorun şu ki hero hiç bir şekilde takım herosu değil dengeli giden bir oyunda araya girip adc yi çıkarmayı denemesi için kendisini feda etmesi gerekir ve hasarı çok anlık değil belli bir sürece dayalı suikastçı kastığın taktirde kırılgansın ve araya girdiğinde adcyi yada apcyi çıkarmak için belli bir zamana ihtiyacın var ve yaklaşmak için rakiplerin arasından ilerlemen lazım off tank kastığında ise aktif olarak yüksek hasar çıkaramayıp takımın ön safını tutup ortalama bir hasar çıkarabilirsin yada karışık bir tfde karşı tarafın adc sini tfden zone layabilirsin tamam ccsi falan varda benim bahsettiğim normal bir takım savaşı olayın çıkacağı herhangi bir kalabalık bölge ejder savaşı olsun baron önü savaş olsun.

Ccden etkilenme muhabbetine yapılan lafa gelirsek tamamen doğru ccden çok etkilenen bir hero evet ccden sıkıntı çekmeyecek hero yok sanırsam suikastçı olarak ele aldığımızda kha ultisiyle görünmez olup e ile çok iyi bir mesafe katedebilir. Ekko e si ile çok hızlı anlık sağ sol yapıp girerek önceden attığı q ile biriktireceği 2 vuruşun 3.sünü vurup pasifini patlatarak anlık hasar vurup ultisi ile çıkabilir yada attığı stun alanıyla arasını açtığı rakiplerden çıabilir.le blanc mobilitesini ve hasarını tartışmaya gerek bile yok. akali doğru zamanda girip hasarını verince görünmezlik ile zaman kazanabilir rengar görünmeden çok yaklaşana kadar görünmeden geliyor w su ile ccden çıkıyor. Talon ultisi ve hasaket mekanikleri var fiora güçlü bir w su var çok yüksek can çekme özelliği teklenemezse kolayca ve hızlıca canını doldurabiliyor aklıma gelen suikastçılar bunlar riven suikast anlamında bu sebeplerle bir adım geride güçlü ve hasarı yüksek olmasına karşın ve gel gelelim meta olarak çok ağır bir dürtme metası hakim bu çok hızlı girme yada girdiğinde kolayca çıkabilme özelliği olmayan heronun yerine araya girene kadar zaten canının büyük kısmını kaybeder

O kadar yazdık ama kesinlikle hero oynanmaz falan demiyorum aksine bunlar diğerlerine karşı fazla olan gücüne karşılık gelen eksik kalan kısımları dezavantajları yani dengede olmasını sağlayan kısım ama takım oyununun çok güçlü olmadığı durumlarda çok fazla iş yapabilirsin çok oynayarak örnek veriyorum iyi bi riven oyuncusu bota arkaya attığı bir tpde ordakilere terör estirir kaçma şansı bırakmaz yok eder ve koridorda güçlü olduğu koridorda doğru oynayarak erkenden kasıp koridoru dağıtıp sürekli birilerini yakalayıp midi falan roamlayıp can yakabilirsin ve çok kolay kazandığı snowball etkisiyle rahat bir şekilde oyun taşıyabilirsin yani soloq da çok fazla pratikte küçük savaşlardaki avantajı kullanılarak çok rahat oyun taşıtır late bırakmadan adamlara terör estirirsin erkenden kasıp oyuna hakimiyetini koyarsın ve karşı taraf kasamadan bitirirsin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 24 Şubat 2017; 11:56:1 >
  • Riven'ın hasarı anlık değil mi Kasmış rengarla yarışır şerefsizim o animasyon iptalleriyle. 1 sn'de 3 vuruş yapıyor üstüne u atınca ölüsün zaten
  • Rivena op demeyi doğru bulmuyorum,şuan.güçlü olan şey lethality,gecenin kıyısı daha doğrusu. Zaten o buildi kasab herşey güçlü.kaldıki naut,poppy,mao,jayce,quinn,rumble falan bütün meta çarları dövüyor riveni,tfdedr exhaust cc ile falan hallediyosun

• Black_Ops B kullanıcısına yanıt
    Bunlara hayatlarında meepo,kunkka,chen görmemişler azizim gelmişler hero zorlugundan bahsediyorlar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umutplbyk

Bunlara hayatlarında meepo,kunkka,chen görmemişler azizim gelmişler hero zorlugundan bahsediyorlar. :)

kunkka niye?
  • Değişmediyse kolay bi hero degildi.Bırakalı 1-2 sene oldu.Kunkka main heromdu onun yoklugunu lolde gp ile gideriyorum :)
  • Soloq da her eloda op. Competetive arena da ağır çöp. Bu yuzden nerflenmez. 4 yıldır tek adam gibi NERF HP Regen nerfuydu geri kalanlar buff-nerf gibi. E nin kalkan süresini azalttilar ama kalkan miktarını arttırdilar. Beyinsiz riven mainleri bunu nerf sanıyor. Late game de 4sn de bir 1k kalkan az değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.