Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

186 boy 90 kilo için XL uygun mu

siparişim yeni ulaştı. sipariş tarihi: 26 ocak 2015

boyum 185 kilom 93 ancak çok geniş değilim. L olması için CLASSIC FIT yazması lazım.
    Bana tam olan ürün:
    https://www.hollisterco.com/shop/wd/p/emma-wood-polo-2850569_06

diğerlerinin omuzları bile olmadı. özellikle omuzları çok dar. kesinlikle böyle giyilmez.

XL beden bir polo'yu eşime verdim ona tam oldu. (168 boyunda, omuzları geniş bir insan da değil)
    Linki:https://www.hollisterco.com/shop/wd/p/malaga-beach-polo-3005575_01

aldığım diğer bir ürün, XL:
    https://www.hollisterco.com/shop/wd/p/so-cal-logo-hoodie-3712069_01
    çok da iyi değil. omuzları oldu.

XL
    https://www.hollisterco.com/shop/wd/p/capo-beach-t-shirt-2772094_01
    beğenmedim çok sıradan bir ürün. anca evde giyerim. omuzları dar oldu ancak polo kadar dar değil.

ve bomba:
    ürün lekeli çıktı. arkadaş için almıştık. mail attım cevap bekliyorum.
     ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 9 Şubat 2015; 20:58:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• üstünüzde bir iki fotoğraf atmanız mümkün mü acaba XL alacaktım ben de ama sizden hem uzun hem de kiloluyum ikilemde kaldım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JahreVikinq -- 9 Şubat 2015; 21:16:15 >
  • JahreVikinq kullanıcısına yanıt
    kendi resmimi koymayayım şimdi de bariz dar omuzları var. dediğim gibi classic fit-regular fit yazıyorsa alın yazmıyorsa kesinlikle olmaz. normal bir insanım işte. ekstra bir özelliğim yok.

ince yapılı sevgi pıtırcığı kalıbında ürünler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler cevap için uzunlukları nasıl oldu peki özellikle kapşonlunun ?
  • JahreVikinq kullanıcısına yanıt
    Uzunluk konusunda sıkıntı yok ancak dar kesimler. XL olsa da dar. En ufak göbek gözüküyor.

• Arkadaşlar AF'den L beden muscle fit pololar tam oturuyor üzerime. Ne eksik ne fazla. Şimdi hırka ve sweatshirt jacket (her ikisi de muscle fit) bakıyorum, size chartta onların da bedenleri pololarla aynı görünüyor. Sonuçta içlerine tshirt triko vs. giyeceğim, acaba kesimleri ona göre mi olur yoksa bir beden büyük mü almak gerekir? O zaman da boydan sırıtır diye şüphelerim var. Daha önce polo ve outerwear satın alıp karşılaştırmasını yapabilecek bir arkadaş var mı?
  • Beyler aldığım ürünler geldi. (4 polo yaka tshirt 1 gömlek) fikir vermesi açısından sakın polo yaka tshirt almayın tuhaf bi yaka kısmı var alırsanızda kesinlikle dar kesim alın. Gömlek ise baya kaliteli çok beğendim keşke hepsini gömlek alsaydım.tshirt'lerin kalitesi pek iyi değil açıkcası ama dediğim gibi gömlek baya kaliteli.

• Arkadaşlar 185 77 kilo ve boya sahibim.Kalipli bir yapim yok zayif ve inceyim.Gobek falan hic yok.Kasli bi yapim da yok.Tecrubeli arkadaslardan sizce hangi beden almaliyim??

• quote:

Orijinalden alıntı: dt.Taha

Arkadaşlar 185 77 kilo ve boya sahibim.Kalipli bir yapim yok zayif ve inceyim.Gobek falan hic yok.Kasli bi yapim da yok.Tecrubeli arkadaslardan sizce hangi beden almaliyim??

XL olur. Omuzların darsa al.

Omuz ve göbek kısımları sıfır beden.

Classic fit alırsan L bile büyük gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: dt.Taha

Arkadaşlar 185 77 kilo ve boya sahibim.Kalipli bir yapim yok zayif ve inceyim.Gobek falan hic yok.Kasli bi yapim da yok.Tecrubeli arkadaslardan sizce hangi beden almaliyim??

XL olur. Omuzların darsa al.

Omuz ve göbek kısımları sıfır beden.

Classic fit alırsan L bile büyük gelebilir.

Xl çok büyük olmazmı ?

• merak edenler için kendi siparişimden örnek vereyim.
    Öncelikle kargo gerçekten çok hızlı 3martta verdiğim sipariş bugün elimde oldu
    192 boyunda 99 kiloyum hafif yapılıyım.XL muscle fit gömlek ve tişörtler güzel oldu ama hafif bol sevenler XXL almasında fayda var.36 beden bir de şort aldım classic fit gayet güzel oldu.Ama aldığım XL mayo için aynı şeyi söyleyemem giyilir ama bariz şekilde dar.
  • Bana gelen mail bu şekilde oldu bu durumda ne yapılabilir?

Thank you for your recent order.

To enhance security, your order was pulled for additional verification.
    The name, billing address or phone number supplied was not a complete
    match with the information your credit card company has on file.
    Bana Gelen Mail Bu Durumda Ne Yapılabilir?

For your protection this order was not allowed to process further. In
    order for your order to be processed, please call us at
    1-866-338-2389 8-5pm EST, Monday-Friday.

Thanks for being a part of the American Eagle brand and we're sorry
    for any inconvenience.

Thank you,
    Customer Relations
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    bana da geçende aynısı oldu American Eagle siparişimde. Güvenlik dolayısıyla siparişin ilerlemesi durduruldu, ben hemen o telefon numarasıyla arayıp siparişi onayladığımı söyledim, benden adresimi söylememi istediler, ben de adresin türkçe olduğunu söyledim, ona rağmen siz söylesin biz onay vereceğiz dedi bir bayan. Türkçe söyledim adresi Ok dedi ve siparişim aynı gün kargoya verildi.

Bu arada American Eagle'da çok fena indirim vardı, 4 ürün aldım.. sanırım hala da devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sezo87 -- 17 Nisan 2015; 18:10:40 >
  • hocam kargo ne kadar ödedin?
    şöyle bir baktım da 2 American Eagle tshirtün kargosu 134 tl diyor!
    quote:

DHL EXPRESS 3-6 Business Days (April 23 - May 01) TL 134.36 TRY
  • arkadaşlar abercrombie.com da alışveriş sınırı var mı? tutar ve miktar olarak? ürünler kaç günde geliyor..
    ben rasgele ekleme yaptığım ürünlerde shippin and handling kısmında 20$ yazıyor..kargo ücreti bu mudur?
  • coolcicada kullanıcısına yanıt
    bende 50 dolar ödedim.. 1-2 şey alacaksan pahalıya geliyor fakat ben epey şey aldım 6 tane sanırım ve kargo hariç 40 USD yapıyordu, öyle avantajlı oluyor
  • beyler dün hollister.com dan 2 sipariş verdim biri kendime 75 dolar diğeri karşı komşuma 77 dolar gümrüğe takılır mı? iki ayrı sipariş ama aynı adrese geliyo
  • beyler clearance baslamis tekrardan hollister ve abercrombie'de. US fiyatlari daha iyi yine urunlerin. US VPN'i ile girip siparis verince Turkiye'ye gonderim oluyor mu? Cunku aciklamada sadece US icine gonderim'de gecerli denmis fiyatlar
  • ürün alacak varsa ortaklaşa alabiliriz. pm
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.