Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi için sağolun arkadaşlar, bu arada daha önce bir siparişim iptal edilmişti, onun sebebini de şimdi anlamış oldum, farklı bir adres ve isme kendi kredi kartımla sipariş vermiştim, demek ki ürünlerin ulaşacağı kişinin kredi kartı ile sipariş vermemiz gerekiyormuş. Türkiye'de buna pek dikkat edildiğini daha önce görmemiştim ya da farketmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanteneke

Backorder da haber veriyorlar, eğer işine gelmezse mail atıp o ürünü iptal edebiliyorsun yada yeni bir ürünle değişim talep edebiliyorsun . Eğer backorder a düşen ürünü gönderin dersen ikinci bir kargo ücreti eklerler üzerine.

Aslında biraz daha açmak gerekirse yaklaşık 80 dolarlık bir siparişti ve 10 dolarlık bir ürünü göndermişler ve kargo ücreti eklememişler. Diğer iki ürün ise şu an backorder olarak gözüküyor ve açıkçası göndereceklerini sanmıyorum. Eğer gönderecekler ise de kargo ücreti almamaları lazım. Sipariş detaylarının alt kısmında açıklamalar kısmında şöyle bir yazı buldum.
    Merchandise on backorder is temporarily out of stock. Any items that are in stock will ship at the time the order is processed. Any merchandise on backorder will be shipped via Standard Delivery at no additional shipping & handling charge when it becomes available. You will not be charged for any merchandise on backorder until it ships.
    Anladığım kadarıyla ''backorder daki ürünler gönderildiğinde herhangi bir taşıma ücreti alınmaz'' gibi bir ifade var sanki. Ya da ben yanlış çevirdim bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wiwaldicarlos

Bilgi için sağolun arkadaşlar, bu arada daha önce bir siparişim iptal edilmişti, onun sebebini de şimdi anlamış oldum, farklı bir adres ve isme kendi kredi kartımla sipariş vermiştim, demek ki ürünlerin ulaşacağı kişinin kredi kartı ile sipariş vermemiz gerekiyormuş. Türkiye'de buna pek dikkat edildiğini daha önce görmemiştim ya da farketmemişim.

TR DEN CANADA daki arkadasın adresı verıp aldım ona gitti ürünler

oda buraya getirdi ,

yani kredi kartı ismi ile alıcı ismi aynı degildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: wiwaldicarlos

Bilgi için sağolun arkadaşlar, bu arada daha önce bir siparişim iptal edilmişti, onun sebebini de şimdi anlamış oldum, farklı bir adres ve isme kendi kredi kartımla sipariş vermiştim, demek ki ürünlerin ulaşacağı kişinin kredi kartı ile sipariş vermemiz gerekiyormuş. Türkiye'de buna pek dikkat edildiğini daha önce görmemiştim ya da farketmemişim.

TR DEN CANADA daki arkadasın adresı verıp aldım ona gitti ürünler

oda buraya getirdi ,

yani kredi kartı ismi ile alıcı ismi aynı degildi

O halde adresle ilgili bir sorun olmalı, başka bir sebep aklıma gelmiyor. Sipariş verildiği anda stokta olan ürünler, birkaç gün sonra stokta yok denilerek gönderilmemesi de yanlış ama yapılacak pek birşey yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: olgu
    Dikkat ederseniz gönderilen mailde
    Ardiye:125tl
    Maktu Vergi:52tl
    Toplam:223tl (223 nasıl oluyor onu da anlamadım)

Eve gelen postada da

150tl Terminal hizmet bedeli yazıyor. Arkadaşlar siz siz olun 75€ geçmeyin.Ben vergi ödeyerek yırttım ama siz bu kadar şanslı olamayabilirsiniz.

Kesinlikle hicbir sey anlamadim,

125+52 nasil 223 ediyor onu zaten anlamadim ama hadi neyse,

Birinde 223 yaziyor, digerinde 150 yaziyor ve siz 52 tl odeyerek alabildiniz mi yani urunu (ve daha sonrasinda 150'den veya 223'ten 52'yi cikarinca geri kalan miktari odemeyecekmisiniz)

Eger boyle ise, bu adamlar bunu sizin babanizin hayrina yapmadiklarina gore demekki sadece vergi kismini odeyerek alinabiliyor diyebiliriz, oyle degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Eve gelen postada da

150tl Terminal hizmet bedeli yazıyor. Arkadaşlar siz siz olun 75€ geçmeyin.Ben vergi ödeyerek yırttım ama siz bu kadar şanslı olamayabilirsiniz.

Birinde 223 yaziyor, digerinde 150 yaziyor ve siz 52 tl odeyerek alabildiniz mi yani urunu (ve daha sonrasinda 150'den veya 223'ten 52'yi cikarinca geri kalan miktari odemeyecekmisiniz)

Eger boyle ise, bu adamlar bunu sizin babanizin hayrina yapmadiklarina gore demekki sadece vergi kismini odeyerek alinabiliyor diyebiliriz, oyle degil mi?

Bende hicbirsey anlamadim dikkatli bakarsan 105 $ in % 20 si 52tl degl 44tl yapiyor 3 gun icinde vergisini odemem yeterli oldugunu ogrenince hirbirsey sormadan hemen parayi yatirdim. Yoksa ne kadar odemem gerektigini bile bilmiyodum heryerde farkli yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hollister yelek almak istiyorum fakat sipariş vermeye tırsıyorum.

Bana istediğim modeli getirtebilecek varsa pm atsın lütfen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Eve gelen postada da

Bende hicbirsey anlamadim dikkatli bakarsan 105 $ in % 20 si 52tl degl 44tl yapiyor 3 gun icinde vergisini odemem yeterli oldugunu ogrenince hirbirsey sormadan hemen parayi yatirdim. Yoksa ne kadar odemem gerektigini bile bilmiyodum heryerde farkli yaziyor.

hocam 80 dolarda bir sıkıntı olmaz dmi siz 105 dolarlık mu ürün almıştınız

• hiç 100 dolar altı 3 parça ürün geçiren oldumu son zamanlarda ? clearencede güzel mallar var ben 2 parça geçirdimde belki 3 sıkıntı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

hiç 100 dolar altı 3 parça ürün geçiren oldumu son zamanlarda ? clearencede güzel mallar var ben 2 parça geçirdimde belki 3 sıkıntı olabilir

Merhaba,

Benim son 2 siparişimde 3 parça üzeri idi. Birini teslim aldım, diğeride pazartesi teslim edilecek. Bire bir aynı üründen 75 EUR altında sipariş verecekseniz sıkıntı olmaz.

İyi forumlar.
  • quote:

Merhaba,

Mevzuatı unutalı çok oldu ama KDV dahil olabilir 52 TL. (44*1,18)

İyi forumlar.
  • Az önce 83 dolara 3 parçalık sipariş verdim hollisterdan.
  • Arkadaşlar Hollister'dan sipariş vericek varsa bana PM göndersin, 2 adet tshirt alıcam (toplam 23 dolar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

hiç 100 dolar altı 3 parça ürün geçiren oldumu son zamanlarda ? clearencede güzel mallar var ben 2 parça geçirdimde belki 3 sıkıntı olabilir

Merhaba,

Benim son 2 siparişimde 3 parça üzeri idi. Birini teslim aldım, diğeride pazartesi teslim edilecek. Bire bir aynı üründen 75 EUR altında sipariş verecekseniz sıkıntı olmaz.

İyi forumlar.

sağol hocam cevap için
  • Hollister'den şu yeleği sipariş vereceğim fakat kaz tüyü olup olmadığını merak ediyorum.

http://www.hollisterco.com/shop/wd/dudes-outerwear-clearance/shaws-cove-vest-1155134

Bilgisi olan var mı acaba?
  • 100 dolara kadar alışveriş yapabilirsiniz sorun olmaz. Şansınızı da fazla zorlamayın tabi. 3 kez alışveriş yaptım hiç birinde sorun olmadı. Birisi 99 dolar.

@oguzeroglu

Polyester yazıyor details kısmında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OziiX -- 12 Ocak 2014; 3:31:34 >
  • Arkadaşlar Kargo bedava olması için, illa Clearence Bölümündeki ürünlerden mi almam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

100 dolara kadar alışveriş yapabilirsiniz sorun olmaz. Şansınızı da fazla zorlamayın tabi. 3 kez alışveriş yaptım hiç birinde sorun olmadı. Birisi 99 dolar.

@oguzeroglu

Polyester yazıyor details kısmında.

hocam bende 2 gün arayla sipariş verdim biri

79 $

biri 85 $

85 $ olanda 5 adet tsirth var :D

umarım sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar Kargo bedava olması için, illa Clearence Bölümündeki ürünlerden mi almam gerekiyor?

Gerekmiyor galiba.sepete atip deneyin bir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD vpn bağlantısında 3 adet polo 97 dolar + 45 dolar kargo. Türkiye den bağlanınca 3 adet polo 167 dolar + bedava kargo.
    Kargo limitini 75 dolar yapsalar abd vpn bağlantısı ile uygun olabilirdi fiyatlar ancak şu haliyle pek alınası görmedim ben. 3 adet polo ya 300+ tl masraf çıkıyor.

Edit : Yukarısı abercrobie içindi. Hollister da fiyatlar daha iyiymiş 75 dolar üzerine de kargo bedava olunca 90 dolarlık bir sipariş verdim. Bakalım ne zaman gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feverfire -- 12 Ocak 2014; 18:56:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.