Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • holl den 100.4 $ lık kıyafet aldım, durum bu. gümrüğe mi takıldım acaba ?
     ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz)
  • Alışveriş yapmak ne kadar zormuş burdan, benim de iki siparişimi iptal ettiler fakat hala kredi kartında açık provizyon olarak gözüküyorlar. Dolayısıyla kartın limiti düşmüş oldu.
    Buradan alışveriş yapan arkadaşlar adres ve ödeme kısımlarını nasıl hallediyosunuz? Özellikle adresde çok sorun çıkarıyorlar galiba. Adres ve fatura üzerindeki isim ile ödeme yapılan kartın aynı kişi mi olması gerekiyor? Sırf bu iptal durumları yüzünden alışveriş yapamıyorum.Dikkat etmemiz gereken hususlar varsa belirtirseniz çok sevinirim.
    Burdan alışveriş yapmaya elbette mecbur değilim ama sırf kalıplarından dolayı tercih ediyorum.
  • ürünler ne kadar zamandar bir güncelleniyor ? Clearence içinde çok üzün süre beklemek lazım mı yeni ürün için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bedrican

ürünler ne kadar zamandar bir güncelleniyor ? Clearence içinde çok üzün süre beklemek lazım mı yeni ürün için

onu ben de çok merak ediyorum , bence kafalarına göre
  • VPN yada Proxy ile bağlanıp ABD sitesinden sipariş verebilirsin ancak kargo bu sefer 50 dolar falan oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiwaldicarlos

Alışveriş yapmak ne kadar zormuş burdan, benim de iki siparişimi iptal ettiler fakat hala kredi kartında açık provizyon olarak gözüküyorlar. Dolayısıyla kartın limiti düşmüş oldu.
    Buradan alışveriş yapan arkadaşlar adres ve ödeme kısımlarını nasıl hallediyosunuz? Özellikle adresde çok sorun çıkarıyorlar galiba. Adres ve fatura üzerindeki isim ile ödeme yapılan kartın aynı kişi mi olması gerekiyor? Sırf bu iptal durumları yüzünden alışveriş yapamıyorum.Dikkat etmemiz gereken hususlar varsa belirtirseniz çok sevinirim.
    Burdan alışveriş yapmaya elbette mecbur değilim ama sırf kalıplarından dolayı tercih ediyorum.

Merhaba,

Bugüne kadar 10dan fazla siparişim oldu,açıkçası benim ilk defa başıma böyle bir şey geldi, problem posta kodu kaynaklı deniyor ama çokta inanasım gelmiyor.Bizde posta kodu çok doğru-düzgün kullanılan bir şey değil çünkü.

Şimdide Fırtına'ya takıldı gönderim Sipariş vericeklerin dikkatine;

"A winter storm is causing delays and disruptions in the central U.S. Learn More"

İyi forumlar.

• mng ıle ıletısıme gec hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSM -- 7 Ocak 2014; 10:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi 75 euro mu yoksa 100 euro mu sınır ?
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    75 euro sinir. 1 kurus ustu vergiye tabi.

• Bir de usadaki akrabama yollatsam alıp da kargo en uygun nasıl ve ne kadar zamanda yollar bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

75 euro sinir. 1 kurus ustu vergiye tabi.

105 dolara kadar bir şey alabiliriz

o zaman size şunu öneriyorum arkadaşlar.

USA vpn ile girin düşük fiyatlardan alın. Sonuçta bu fiyatlara kargo yansıtılmış fiyatlar yine aynı şeye gelecek. Lakin bu sefer 50 dolar kargo ücreti ödediğiniz için 105 dolarlık ürün alabileceksiniz.

Demek istediğim 3 kazak alabiliyorken sınıra takılmadan smdi 5-6 parça ürün alabileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Bir de usadaki akrabama yollatsam alıp da kargo en uygun nasıl ve ne kadar zamanda yollar bana ?

yukarıdaki yazıyı okumadınız galiba hocam onur arkadaşımız sizin söylediğinizi yapıyor. o en kolayı olan akrabalarına göndertip kendileriyle beraber trye getirirse müthiş karda olacak.
    olurda kargoya verirlerse. sadece kargo ücreti ödeyecekler oda devlet postası olan usps'ye sonrası zaten kolay diyelim bin dolarlık alışveriş yaptın akraban ve arkadaşın üzerine 80 dolar etiketi attı. veya hediye dedimi vergi en fazla %20de takılır ki bu çok iyi bişey belki hiç ödemezsin bile çünkü ptt yurtdışına inanılmaz derecede kıyafet göndertiyor. gönderilen ürünlerdede almalılar. sabah akşam türki cumhuriyetlere kıyafet ve deri ihracatı yapılıyor kargo ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSM -- 7 Ocak 2014; 12:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DSM

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Bir de usadaki akrabama yollatsam alıp da kargo en uygun nasıl ve ne kadar zamanda yollar bana ?

yukarıdaki yazıyı okumadınız galiba hocam onur arkadaşımız sizin söylediğinizi yapıyor. o en kolayı olan akrabalarına göndertip kendileriyle beraber trye getirirse müthiş karda olacak.
    olurda kargoya verirlerse. sadece kargo ücreti ödeyecekler oda devlet postası olan usps'ye sonrası zaten kolay diyelim bin dolarlık alışveriş yaptın akraban ve arkadaşın üzerine 80 dolar etiketi attı. veya hediye dedimi vergi en fazla %20de takılır ki bu çok iyi bişey belki hiç ödemezsin bile çünkü ptt yurtdışına inanılmaz derecede kıyafet göndertiyor. gönderilen ürünlerdede almalılar. sabah akşam türki cumhuriyetlere kıyafet ve deri ihracatı yapılıyor kargo ile.

okudum hocam okudum ama benim akrabalarım orada yaşıyorlar bir kısmı oranın vatandaşı.

Ondan en fazla bana yollayabilirler bu da aynı şeye gelcek. 20-30 dolar için o kadar maceraya gerek var mı değer mi bilemiyorum

• 75 euro kargo haric kargo masraflari vergiden muaf.

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    hocam artık 100 liralık kargo ücreti feda edebiliriz orda macera aramıyor lakin fedexle başımız belaya girmesin diye ugraşıyoruz ki 300 400 lirayı bulacak ek ücretler karşılaşmayalım aslında macera bu özel birimin ağına düşersek olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

75 euro kargo haric kargo masraflari vergiden muaf.

hocam muaf ama fedex net cevap vermiyor sevk irsaliyesinde toplam değerine değilse toplam kargo dahil tutarına mı bakıyor onu cevaplamadılar çoğu kişide kargo sorunu çıkabilir diyor. mesela ben teknoseyiri izledim dün, onlar konu hakkında mesut çevik gibi anlatıyor yurtdışı alışverişini kel abimiz ve çok bilen gözlüklü abimiz. yanında sakallı bi kardeşimiz. diyorki diheçel ile ürün geldi bize ürün 75 euro sınırını geçmiyordu lakin kargo ücretinide dahil edince gümrükte takıldı vergi almak istediler itiraz ettik kabul ettiler. vergi almadan ürünü aldık diyor.
  • DSM kullanıcısına yanıt
    Olayin fedexle bir alakasi yokki yasa 75 euro kargo haric diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebay.abd

holl den 100.4 $ lık kıyafet aldım, durum bu. gümrüğe mi takıldım acaba ?
     ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz)

takilmazsa sasarim
    mng yi ara bilgi al
    gumruge takilirsa vergi + 125 tl ardiye ucreti alicaklar haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

quote:

Alışveriş yapmak ne kadar zormuş burdan, benim de iki siparişimi iptal ettiler fakat hala kredi kartında açık provizyon olarak gözüküyorlar. Dolayısıyla kartın limiti düşmüş oldu.

Merhaba,

Bugüne kadar 10dan fazla siparişim oldu,açıkçası benim ilk defa başıma böyle bir şey geldi, problem posta kodu kaynaklı deniyor ama çokta inanasım gelmiyor.Bizde posta kodu çok doğru-düzgün kullanılan bir şey değil çünkü.

"A winter storm is causing delays and disruptions in the central U.S. Learn More"

İyi forumlar.

o fırtına işi nerede yazıyor? benim paketim teslim edildi fedexe

• quote:

Orijinalden alıntı: Şahin Görünümlü Doğan

quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

quote:

Merhaba,

İyi forumlar.

o fırtına işi nerede yazıyor? benim paketim teslim edildi fedexe

Merhaba,

Sayfanın en üstünde yazıyor. Detayı;

Winter Storm in Central U.S.

Winter Storm in Central U.S.
    Last updated January 6, 2014
    A winter storm is causing hazardous conditions in the central U.S. Our top priority is the safety and well-being of our team members, as well as providing the highest level of service to our customers. Although contingency plans are in place, some service delays and disruptions can be anticipated in AR, IL, IN, KS, MI, MO, ND, NE, OK, OH, TN, WI and WV. FedEx is committed to providing service to the best of our ability in areas that can be safely accessed. Please continue to check fedex.com for updates.

Hollister OH'den gönderim yaptığı için malesef bu kervana bizde katılıyorz. Benim gönderi geçen cumadan beri teslim alınmayı bekliyor..

İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.