Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ABDURREHİM HEYİT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3457 Mesaj
      09 Şubat 2019 15:02:20 Konu Sahibi
      Abdurrehim Heyit'i bu parçayla tanımıştım. 3 sene önce ülkemize gelmişti. Meğer şehit edilmiş Çin tarafından. Daha ölümünü yeni öğrenmenin üzüntüsünü mü, yoksa ölümünün üzüntüsünü mü yaşayayım bilemedim. Anmak, bilgilendirmek istedim.

Huzur içinde uyu.

|
      |

Witcher of the Cat School
      Gondorian
      Ranger of Ithilièn

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Not
      09 Şubat 2019 15:07:17
      Allah şehadetini kabul etsin.Türklere yapılan zulmler bir gün son bulacak bir gün Turanda buluşacağız.

• Yarbay
      3457 Mesaj
      09 Şubat 2019 15:43:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Allah şehadetini kabul etsin.Türklere yapılan zulmler bir gün son bulacak bir gün Turanda buluşacağız.
      Turan ilkesine bu şartlar altında pek inanmasam da, Nursultan Nazarbayev gibi "Önce Türk" diyen birine sahip olsaydık, iyi olurdu. Türkiye bu gibi olaylara ses çıkarmadığı sürece, diğer Türki devletlerinin sessiz kalmasına da bir şey diyemeyiz.

Witcher of the Cat School
      Gondorian
      Ranger of Ithilièn
    • Yüzbaşı
      342 Mesaj
      09 Şubat 2019 17:15:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Turan ilkesine bu şartlar altında pek inanmasam da, Nursultan Nazarbayev gibi "Önce Türk" diyen birine sahip olsaydık, iyi olurdu. Türkiye bu gibi olaylara ses çıkarmadığı sürece, diğer Türki devletlerinin sessiz kalmasına da bir şey diyemeyiz.

Alıntıları Göster
      Türki cumhuriyetler şu anda başsız ne yazık ki liderlik edecek bir ülke yok Türkiye'de dahil, Abdürehim Heyit çok büyük bir ozandı mekanı uçmağı olsun.
      |
      |

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü-Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
    • Yarbay
      5864 Mesaj
      09 Şubat 2019 17:23:11
      Sabah Meral Akşener paylaşmıştı Allah rahmet eylesin
      |
      |

Geçen dünyaya indik, adamın biri bir şey uzattı. Bi çektik baba,kafa jupiter.
      Xiaomi Mi5
    • Yarbay
      2538 Mesaj
      09 Şubat 2019 21:18:22
      Allah rahmet eylesin..
      |
      |

NZXT S340 Elite ~ i7 4790 @3.6 GHz ~ Kingston HyperX Savage 2x8 16 GB ~ Sandisk Ultra II SSD 120 GB ~ WD 1 TB ~
      Asus Expedition GTX1050Ti OC ~ Evga GQ 650W 80+ Gold ~ Viewsonic 24" 1080p 1ms @75Hz ~ Razer Ornata Chroma ~
      Razer Kraken Chroma 7.1 ~ Razer Deathadder Chroma ~ Razer Goliathus Medium ~ Acer V3-772G ~

#Ankaragücü!
    • Binbaşı
      1201 Mesaj
      09 Şubat 2019 22:02:05
      Türkçe Kuran olsaydı bu videodaki gibi birşeyler olurdu heralde.
      |
      |

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      10 Şubat 2019 12:23:45
      Allah rahmet eylesin çok güzel söylüyordu..
      Unutmayın bu ülkede Türküm dersen faşistsin.
      Onun dışında hangi ırktan olursan ol bağırarak söyle kimse sana faşist demez,hiç bir hacı hoca sana Allahın ayetlerini hatırlatmaz.
      Ama ne zamanki Türküm dersin
      Allah ırkçılığı yasakladı der,sen faşistsin der.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      10 Şubat 2019 18:33:34
      Video yayınlanmış yaşadığına dair. Yine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Beyin yıkama gibi korkunç olaylara maruz kalıyorlar sanırım. Bu süreç ne kadar sürüyor bilmiyorum ama şu kesin ki sürecin sonunda Abdürrehim Heyit, Abdürrehim Heyit olmaktan çıkacaktır. Umarım bu olmadan o ve diğer bütün Uygurlar hürriyetine kavuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TürkünSesi -- 10 Şubat 2019; 18:34:55 >

Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti bundan sonraki inkişafıyla atinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır!

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

- Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      273 Mesaj
      10 Şubat 2019 19:55:39
      Bakanlık öldüğünü haber aldığını söylüyor. Çin yaşadığına dair video yayınlıyor Valla şu rezalate gülüyorum ya.
      |
      |

Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti bundan sonraki inkişafıyla atinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır!

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      11 Şubat 2019 09:25:17
      arap olsaydı,
      bizdeki arapçı, ihvancı, ümmetçiler yeri göğü inlettir; evliya mertebesine çıkarır,
      beyazıtta ve fatih camiilerinde gıyabi cenaze namazı kılardı...
      |
      |

"Sürekli savaşların yaşam kanunu olduğu bu dünyada, savaşmak istemeyen yaşam hakkına sahip değildir." Adolf HİTLER
    • Yarbay
      2781 Mesaj
      11 Şubat 2019 14:27:22
      quote:

Orijinalden alıntı: TürkünSesi

Video yayınlanmış yaşadığına dair. Yine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Beyin yıkama gibi korkunç olaylara maruz kalıyorlar sanırım. Bu süreç ne kadar sürüyor bilmiyorum ama şu kesin ki sürecin sonunda Abdürrehim Heyit, Abdürrehim Heyit olmaktan çıkacaktır. Umarım bu olmadan o ve diğer bütün Uygurlar hürriyetine kavuşur.
      biri beyin mi dedi
      çinli diye sultanahmette uygur türklerini linç etmeye kalkışanları hatırladım

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      11 Şubat 2019 17:18:02
      quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

biri beyin mi dedi
      çinli diye sultanahmette uygur türklerini linç etmeye kalkışanları hatırladım

Alıntıları Göster
      Onlar da ayrı sığır. Velev ki oradakiler Çinli olsun. Onları dövdükçe Uygurlar serbest mi kalıyor? Hayır, üstüne dünya kamuoyunda tiksinç bir yargı oluyor üzerimizde. Ne gereksiz yere saptırdınız konuyu Ceykalda bey/hanım. Burada o saldırıyı ya da saldırganları öven mi var?
      |
      |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Reklamlar
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.