Şimdi Ara

Abdi ipekçi - yol sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki efes maçı için abdi ipekçiye gideceğim. Dönüşte saat yarım felan olur. Anadolu yakasına nasıl geçebilirim o saatte? Üsküdar veya kadiköy olabilir

• Marmaray o maca ozel acik olabilir hocam. Biletini banada satabilirsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmaraya yakınsın eğer geç biterse boşver maçı falan ne işin var buralarda ben çok yakınım abdi ipekçiye :)
  • hocam marmaray ile geçebilirsinde o maça özel açık olurmu bilmem vapurlarda en geç 23:00'te bitiyor Marmaraya baktım oda son seferi 23:40 sorup soruşturmak lazım
  • konuya hemen böbrek avcıları toplanmış
  • beyler marmaray'ı biliyorum giderken marmarayla gideceğim zatende önemli olan dönüş
  • Taksiyle metrobüs durağına gidebilirsin(senin gibi onlarca adam olucak 4 kişi binip çok ucuza bölüşebilirsiniz taksiyi).Topkapı cevizlibağ filan.Metrobüs 7/24 açık
    Param yok diyorsan metrobüse yürürsün bi yarım saat veya 45dk.Normalde o yol o saatte tehlikeli ama maç çıkışı herkes oradan gittiğinden güvenli olur bence

Marmaray açıksa senin için daha kolay olur tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 18 Nisan 2015; 15:30:32 >
  • valla maç çıkışı tonla adam olur gider yapışırsan bi gruba taksi oradan zeytinburnunda bişey yazmaz geçersiniz metrobüse
  • Marmaray açık oluyor maç olduğu günlerde. Marmaray'la dönebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.