Şimdi Ara

ABD, Türkiye'de Bulunan 3.6 Milyon Mülteci İçin AKP İktidarıyla Görüşecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlar bir şey lerin hazırlığı big reset olabilir mi acep..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an Türkiye, 80 yıl öncesinin Filistin'i. Hani o öv öv bitiremediğimiz din kardeşlerimiz yok mu, ha onlarda da böyle oldu. Kendi ülkelerini kaybettiler. Ha yahudilerin arkasında duranlar vardı, surilerin ise sayı üstünlüğü var, bizde 1-2 çocuk varken onlarda ise 10 tane var. Emin olun eğer bir şey yapmazlarsa 80 yıl sonra ülkede azınlık hale gelebiliriz.

İleride torunlarımızın yüzlerine nasıl bakacağız acaba merak ediyorum, 150 sene önce kurtardığımız ülkemizi nasıl satmaya becerdiniz diye... Ama işte böyle diyince, sen fetöcüsün diyip konuyu kapatıyorlar.

Neyse, var mı bari biz Türklerin sığınabileceği bir ülke falan? Bari biz gidelim de, ülke surilere ve onların din kardeşlerine kalsın, fazlalık yapmayalım ülkede

• Pandemi ile kapanan iflas veren esnaf yerini işte şu an burada olanlar alacak ! Öyle sadece belli bölgelerde değil hani , zaten belli yerlerde çoktan konumlandılar

İşte o zaman cok değil 2-3 yıl sonra görürüm ben o “din kardeşlerimiz” diye zırlayanları “Amerikalı gelse ses etmezsiniz” diye zırlayanları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiçbirinizin mi İngilizcesi yok? Kadın Türkiye'nin daha fazla mülteci sahiplenmesi hakkında hiçbir şey söylemiyor. Dediği şey şu:

"Türkiye değerli bir stratejik müttefik ve NATO ortağı. Gelecek günlerde Türk liderleriyle karşılıklı önem arz eden konular üzerine verimli toplantılar yapmayı umut ediyorum. Türkiye'nin 3.6 milyondan fazla Suriyeli mülteciye ev sahipliği yapması hususu başta olmak üzere.

Hadi başlığı açan İngilizce bilmiyor, yahut biliyor da işine gelmiyor böyle bir konu açıyor. İki sayfa boyunca tweet okunmadan circlejerk yapılmış yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 3 Haziran 2021; 14:56:37 >
  • Ne yazıkki öyle ama halkın buna sesini çıkarması lazım yoksa çifçi gibi sadece ucu sana dokununca çıkarıyosan ztn bi cacık olmaz , eninde sonunda yine dokunur ama o zaman cok daha gec olur

• Bu tarz konulara kerim abi ve yancıları hiç gelmiyor

• Yunanistan bulgaristan sınırına, abd ve ab nin desteği ile hayvan gibi ordu yığıp barikatlar, techizatlar kuruyorlar 1 tane bile mülteci geçmesin diye.

Bize gelince hadi bakiyim ordan birkaç milyon daha mülteci alın, burda yine pazarlık dönmüyorsa bende birşey bilmiyorum

• Mülteci gibi düşünmeyin. Abd Avrupa’yı sevmez, bizim ise her zaman dostumuzdur. Bizim tekrar Osmanlı gibi güçlenip çok uluslu bir şekilde Orta Doğu’nun ve Avrupa’nın tek hakimi olmamızı istiyor. O yüzden yani. Geniş açıdan bakın, ey muhalifler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belirli bir para karşılığında kabul edilecektir. O paranın da nereye gideceğini söylemeye gerek yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: phosphophyllite

Arkadaşlar hiçbirinizin mi İngilizcesi yok? Kadın Türkiye'nin daha fazla mülteci sahiplenmesi hakkında hiçbir şey söylemiyor. Dediği şey şu:

"Türkiye değerli bir stratejik müttefik ve NATO ortağı. Gelecek günlerde Türk liderleriyle karşılıklı önem arz eden konular üzerine verimli toplantılar yapmayı umut ediyorum. Türkiye'nin 3.6 milyondan fazla Suriyeli mülteciye ev sahipliği yapması hususu başta olmak üzere.

Hadi başlığı açan İngilizce bilmiyor, yahut biliyor da işine gelmiyor böyle bir konu açıyor. İki sayfa boyunca tweet okunmadan circlejerk yapılmış yahu.

Turkiye'de resmi olarak MEVCUT bulunan 3.6 milyon civari multeci icin atilmis bir twit.

• İngilizcemizin olmasına gerek yok.
    Yaşadıklarımız gördüklerimiz var.

Ayrıca ne 3.6 milyonu.?

Çık, çık. 3.6 milyonmuş.

• CCaaNN kullanıcısına yanıt

Evet, şu an ülkemizde bulunan mülteciler için atılmış bir tweet. Fakat başlık "3.5 milyon daha mülteciye ev sahipliği yapmamız için" diyor. Böyle bir şey yok, tweetle başlığın alakası yok.

• Ingilizce kıt galiba, Turkiye'nin mevcut ev sahipligi yaptigi Suriyeli multecilerden bahsediyor.

3,6 milyon degil tabiiki çok daha fazla ellerinde rakam o heralde.

Bir kişi de çıkıp düzeltmemiş

• Konuda yazan hiçkimsenin İngilizcesi A1 seviyesinde dahi yok sanırım. Mevcutta resmi rakamlara göre bulunan 3.6 milyon mülteciyi kastediyor. 3.6 milyon daha gelecek demiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 3 Haziran 2021; 12:51:29 >
  • Biz çıkalım bari, daha rahat ederler.

• 3.5 milyon gelecek demiyor.Bu mültecilerle ilgili olaylara ben baktım.Bunun üzerine çalışan benim diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de hiç bir kesim mültecileri istemiyor. Ama nasıl Avrupa tekem tokat mültecileri atamıyorsa bizde atamıyoruz. Kim gelirse gelsin atamaz.

Ama troller gene ortalığı toz duman etmiş.   Mevcut mülteciler için çalışacağız diyor miss ABD li görevli..

• Ülkemizdeki mülteciler asalaklar 20 milyona yaklaştılar. Amacınız ne lan türkleri türkiyeyi yok etmek mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: phosphophyllite

Arkadaşlar hiçbirinizin mi İngilizcesi yok? Kadın Türkiye'nin daha fazla mülteci sahiplenmesi hakkında hiçbir şey söylemiyor. Dediği şey şu:

Ben de öyle düşündüm ama tekrar okudum yine aynı manada görüyorum. Hatta Türkçesine de baktım, kontrol için. Yine sıkıntı görememiştim. Türkiye'deki resmi mülteci sayısının 3.6 milyon olduğunu hatırlamıyordum açıkçası. Muhtemelen dediğinizi kastetmiş, başlığı mesajı değiştireyim. Ortalığı karıştırdım durduk yere.

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Mozambik örneği veren arkadaş.

Asıl mozambikli pembişlerde sıkıntı var. Narsist kişilk bozukluğu dediğin mozambikli doğrusunu yapandır.

İyiki mozambikli pembişler dünyaya insan olarak gelmişler.

Başka bir tür olarak gelse hayatta kalma şansları sıfır.

Türleri yokolurdu.

Kitaplardan okurduk.

Sokaktaki kedi mozambikli pembişlerden akıllıdır

Keşke Mozambikli pembişler gerçekten başka bir tür olarak varolsaydılar da; kendileri de seçilimle elenip bitseydi, aklı başında Mozambikliler de bunların saçtığı saçmalıklar yüzünden büyük sıkıntılar çekmeseydi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.