Şimdi Ara

ABD'nin Çok İyi Bir Strateji Devleti Olması! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
9.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Birileri babala izlemiş.

• adamın parası bol silahı bol elini neden kana bulasın ki ?

veriyor silahı tutuyor parayla adamı pis işlerini yaptırıyor

burada büyüüüük bir deha yok

sadece imkan var
  • Operasyon şarttı. Yarın yeni kandiller olmasını istemiyorsan bugün önlemini alacaksın arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Birileri babala izlemiş.

Merak ettim bu lafı daha önce duymadın mı senelerdir bilinen bi senaryo ve bu söz ona ait degil :) ama bosver oguzhan uguru da severim izleyerek en azından üç beş bi şey ögrenirsiniz. bu bir mottodur yıllardır bu söz böyledir ingilizler yazar amerikanlar oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: enesozcan

quote:

Birileri babala izlemiş.

Merak ettim bu lafı daha önce duymadın mı senelerdir bilinen bi senaryo ve bu söz ona ait degil :) ama bosver oguzhan uguru da severim izleyerek en azından üç beş bi şey ögrenirsiniz. bu bir mottodur yıllardır bu söz böyledir ingilizler yazar amerikanlar oynar.

Hocam biliriz ama olay o değil. Ben bu lafı birisinden ne kadar zamanıdır duymuyordum. Videonun üstüne de sizin yorumunuzu görünce tesadüf değildir dedim. Zaten espri amaçlı söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 25 Ocak 2018; 20:15:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Sahsen ben mevzuları izlerim fakat cidden son videoyu bugün izledim daha görünce ben de anladım zaten iyi denk gelmiş 😃 ama tamamen konuyu okuyunca aklıma gelen anlık bir şeydi hatta bu lafı dayım cok kullanır :) Üç beş ergenin agzından düşmüyor pinç oguzhan ugur falan filan hatta bazılarına bakıyorum kendi zihni fikri yok izledigini duydugunu söylüyor bazıları konusma tarzını bile edinmiş bundan rahatsız oldugum için böyle bi tepki verdim sanırsam çünkü genelde artık mevzuları izleyen ve oguzhan patlamadan budabi den beri takip eden biri olarak artık oguzhan ugur diyince ya sen de mi işte cok komik suydu buydu gibi saçma tepkiler canımı sıkıyor 😅

• enesozcan E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ünlü olmadan takip ediyordum. Evet haklısınız insanlar başkasının fikirleri ile bizimle tartışıyor. Ama ünlü olan her insanın klasik fanları işte. Adam da para kazandığı için işine geliyor. Bu olayda denk gelmiş böyle oldu işte İyi akşamlar hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD soğuk savaş ile kendini inanılmaz geliştirdi bu tür konularda. Ve sıcak-soğuk sürekli idman yaparak, formda kalıyor. Ortadoğu politikaları on yıllar önce şekillendi, yürürlüğe kondu. Umarım o politika ve planlar içinde, Türkiyenin bölünmesi yoktur. Çünkü başta kim olursa olsun, isteyerek, istemeyerek, direkt veya dolaylı ABDnin amacını uygulayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.