Şimdi Ara

ABD'nin Çok İyi Bir Strateji Devleti Olması! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
9.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bence de ABD büyük Bir oyun oynuyor ama hayırlısı. Rusya içinde öyle düşünüyorum var bunların Bir bildikleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD'den bu zamana kadar aslında en büyük kozu, Toplum mühendisliğidir. Oranın insanın zihniyetini çok iyi biliyorlar. O yüzden oranın insanın cehaletini kullanıp çok sağlam manipüle ediyorlar ve kendi istekleri şekillere rahatça sokuyorlar.
  • ABD hep planlarını uzun vadede yapar derlerdi, sanırım şimdi anlamaya başlıyorum, biz herşey bitti dedigimiz zaman belkide onların oyunları daha yeni başlıyordur,
    şu ösö denen örgütüde çok sahiplenmemiz canımı sıkıyor, umarım işimiz bitince bir kenara atarız yoksa içerinde ne oldugu belli olmayan bir kapalı kutu gibi duruyor,
    ama acaba içerde nasıl bir pazarlık döndü onuda bilmiyoruz, şuanda millet olarak kısa zamandaki sonuca odaklandık ki RTE zaten hemen işimizi bitirip çıkmamız lazım diyor, ama filmin sonunu merak ediyorum ben asıl..
  • Hiç olaylardan haberin yok.

ABD ingiliz kuklasıdır.

Planı İngilizler yapar.

Abd sadece rolü üstlenir.

O yüzden strateji sahibi abd değil Birleşik Krallıktır.
  • Ben bu tespiti yaptığım zaman bazı arkadaşlar yok öyle şey mi olur ne alakası var demişti

• Bunları siz görebiliyorsunuzda Koskoca Türkiye Cumhuriyeti bu söylediklerinizi bilmeden araştırmadan etmeden mi bodoslama operasyon yapıyor çok merak ediyorum,yani bi onlar akıllı biz aptalız galiba,sayemizde milyonlarca insan ölümden kurtuldu bunların hiçbir önemi yok tabi, tek sıkıntı suriyeliler rahatımızı bozdu.Yazık be,evet bende zaman zaman rahatsızlık duyuyorum bu durumdan ama mağlesef insanlar öleceğine rahatım bozulsun daha iyi.
  • kimse bu amerikanin ne isi var suriyede neden demiyor onlari yakından uzaktan ilgilendiren bi mevzu yok bir okyanus ve bir kita uzaklıginda ama adamlar tum dunyada us kurmus takiliyor

• LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    quote:

Bunları siz görebiliyorsunuzda Koskoca Türkiye Cumhuriyeti bu söylediklerinizi bilmeden araştırmadan etmeden mi bodoslama operasyon yapıyor çok merak ediyorum

biz geçmişte fetö'yüde görüyorduk söylüyorduk ama koca Türkiye Cumhuriyeti devleti görememiş demekki dimi
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    vay be siz kimsiniz acaba çok merak ettim bukadar derin meseleleri görüp bildiğinize göre devletin üzerinde bir yapınız var heraldeki devletten daha iyi biliyorsunuz bu konular, bi açıklık getirinde bizde bilelim kim olduğunuzu belki devlete güvenmeyizde size güvenip hareket ederiz.Bu işlerin öle tvden sağdan soldan okuduklarınızla dış basının yazdıklarına bakarak yorum yapmak çok kolay tabi,devletin belli kademelerinde olmadan o odalarda o toplantıları yapılan yerlerde oturmadan sağdan soldan gördüklerinizle konuşmak çok kolay, mağdem bukadar biliyosunuz burdan ne işiniz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

kimse bu amerikanin ne isi var suriyede neden demiyor onlari yakından uzaktan ilgilendiren bi mevzu yok bir okyanus ve bir kita uzaklıginda ama adamlar tum dunyada us kurmus takiliyor

Amerika bu yüzden süper güç

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

vay be siz kimsiniz acaba çok merak ettim bukadar derin meseleleri görüp bildiğinize göre devletin üzerinde bir yapınız var heraldeki devletten daha iyi biliyorsunuz bu konular, bi açıklık getirinde bizde bilelim kim olduğunuzu belki devlete güvenmeyizde size güvenip hareket ederiz.Bu işlerin öle tvden sağdan soldan okuduklarınızla dış basının yazdıklarına bakarak yorum yapmak çok kolay tabi,devletin belli kademelerinde olmadan o odalarda o toplantıları yapılan yerlerde oturmadan sağdan soldan gördüklerinizle konuşmak çok kolay, mağdem bukadar biliyosunuz burdan ne işiniz var.

yukurıda bir arkadaş yazmıştı.Abd sadece Allahın verdiği aklı kullanıyor demişti.

Yani Allahın verdiği beyni iyi kullanmak mesele burada yani

Gerçekleri tv'lerden yahut gazetelerden öğrenemezsiniz,aksine onlar kafa bulandırmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.özellikle Türkiye gibi bir ülkede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 24 Ocak 2018; 16:57:43 >

• Biz de kendi gücümüzün ve yapabileceklerimizin farkına varsak bir de üstüne aklımızı kullanıp bizde ki cevherleri dış ülkelere kaybetmezsek çok iyi olacak.
  • quote:

Devletler halklarına her şeyi söylemez, her şeyi bilmesini istemez. Kafası çalışan Akıllı insanlar bunu bildikleri için devamlı araştırır, takip eder ve ona göre çıkarımlarda bulunur. Akılsız olanlar da bir yerlerden gelecek sıcak, taze, hazır haberlere inanır. Bir şeyler biliyorum diye kendini kandırır.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Yani söylediklerinizden şunu anlıyorum Allah'ın verdiği beyini devlet kullanamıyor ama siz kullanabiliyorsunuz yaptığınız çıkarımlardan, bence o mevki makamda olmadan ülke yönetiminde yer almadan burda klavye delikanlılığıyla akıllıyım diye geçinmekle ülke yönetimini kararlarını tartışmanız hatta ve hatta daha iyi biliyorumculuklara benzemez sanırım bu olay, Çok şükür bizimde aklımız var Allah'ın verdiği aklı en iyi şekilde kullandığımızı düşünüyorum ama bu işler tek akılla olacak işler olmadığınında bilincindeyim, bir yöneticilik vasfınız varmıdır bilmiyorum ama varsada yöneticiliğin bile bir yöntemi,becerisi olduğunu bırakın ülke yönetmeyi kişi yönetmenin bile ne tür zorlukları olabildiğini bilmenizi isterim.ayrıca daha iyi yönetebileceğinizi düşünüyorsanızda önümüzdeki seçimlere girin de size oy verelim.
  • Biz girdik ama çıkarsak geri doldurcaklar orayı . Çıkmamak lazım

• Amerika gibi daha mükemmel bi ülkemi var allah aşkına ? Sokakta yürüyen bi bayana günaydın nasılsın desen sana güleryüzle günaydın teşekkür ederim siz nasılsınız diye karşılık verir. Burda ise "ayy yürü git sapıkmısın nesin" "manyakmısın ya ne günaydını abazamısın" derler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yani söylediklerinizden şunu anlıyorum Allah'ın verdiği beyini devlet kullanamıyor ama siz kullanabiliyorsunuz yaptığınız çıkarımlardan, bence o mevki makamda olmadan ülke yönetiminde yer almadan burda klavye delikanlılığıyla akıllıyım diye geçinmekle ülke yönetimini kararlarını tartışmanız hatta ve hatta daha iyi biliyorumculuklara benzemez sanırım bu olay, Çok şükür bizimde aklımız var Allah'ın verdiği aklı en iyi şekilde kullandığımızı düşünüyorum ama bu işler tek akılla olacak işler olmadığınında bilincindeyim, bir yöneticilik vasfınız varmıdır bilmiyorum ama varsada yöneticiliğin bile bir yöntemi,becerisi olduğunu bırakın ülke yönetmeyi kişi yönetmenin bile ne tür zorlukları olabildiğini bilmenizi isterim.ayrıca daha iyi yönetebileceğinizi düşünüyorsanızda önümüzdeki seçimlere girin de size oy verelim.

Devletin içi çürütülmüş.Kim hain kim vatansever şuanda muamma ne yazıkki..orta doğunun en önemli adamımızı kumpastan içeriye atıp öldürmediler mi bu yuzden!kaşif kozinoğlu gibi orta doğu uzman mitçisi olsaydı bunlar olmazdı emin ol.onları öldürdüler yerine geçenler ile orta doğuda oyuna kalkışıyoruz şuanda..çok şey söylenecek varda anlayana!!!

• https://youtu.be/t_MgAAc0B3s

Bu adam burda toplanmış Amerikancıları çok iyi tarif ediyor. Zavallı Türk gençliği ömrü başkalarına özenmek ile bitiyor.

• arifomer kullanıcısına yanıt
    Aynen bu işler böyle olur.. Sadece böyle konular açmasını bilirler forumlar da sürünür ABD akıllı der.. Büyük resmi de üyemiz görür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Bunları siz görebiliyorsunuzda Koskoca Türkiye Cumhuriyeti bu söylediklerinizi bilmeden araştırmadan etmeden mi bodoslama operasyon yapıyor çok merak ediyorum

biz geçmişte fetö'yüde görüyorduk söylüyorduk ama koca Türkiye Cumhuriyeti devleti görememiş demekki dimi

Fetö 'yü Çiller 'de Ecevit 'te görüyordu ama ağzını açan olmadı, Erdoğan ağzını açtı sonuçlarını şimdi çekiyorlar öyle görüyorduk biliyorduk diyorduk demeyle olmuyor isterdim AKP 'den öncekilerin de icraat yapmasını ama ne yapabilir di ki ağzını açsa ertesi gün ya darbe ya da pijamalı biri ayağına çağıracaktı nasılsa ülke maaşları nasıl ödeyeceğimin derdine düşmüş Fetö mü düşünür o yüzden Erdoğan ben bu ülkenin gücünü görüyorum halk ardımda dedi ki baş kaldırdı bunlara akıllı olsa idiler ülkeyi ele geçirmekle uğraşmazlardı ama akıllı olamamışlar cemaat kavramını kötü emeller için kullanmaya başlamışlar şimdi de sürünürler.. Ama tabi sizler devletlerden daha üstün görürsünüz daha zekisiniz çok bilircisiniz bilmeye devam edin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.