Şimdi Ara

ABD'li Mayorga: 'Cristiano Ronaldo bana tecavüz etti!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok ünlü ve iyi kazanan sporcunun adı bu tip olaylara karışıyor, süreç şu şekilde ilerliyor.

Suçlama yapılıyor , sporcu özellikle sponsorluk anlaşmalarından büyük zarar etmeye başlıyor. Sonra iddaa sahibinin avukatı anlaşma yapmak istiyor, çuvalla parayı alıp şikayetten vazgeçiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan sen kimsin de GOAT sana tecavuz etsin tipsize bak.

saka saka gercek olsa ronaldo sevgimizi bi kenara birakirdik ama kolpa oldugu net ortada.

Bu arada messi kardesim huescayi ariyormus 1 tur show yapip birakicakmis

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    oyuncularını korumaları doğru ama yazılan metin çok saçma. böyle önemli ve hassas bir olayda sadece sosyal medya yetkilisine vereceklerini sanmıyorum. maç günü tweeti değil ki. kulübün yönetim kurulundan geçip öyle verilmiştir. kötü bir açıklama olmuş. hangi kafayla yazdılarsa.

• yeni görüntüler ortaya çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Juventus'un açıklamasını ibretle okudum. Bütün sosyal medya yöneticilerini kovmazlarsa hata ederler.

Alıntıları Göster
    Şike yapıp küme düşen, hakemleri federasyonu satın alan takım için çok mu ibretlik
  • EA Sports, hakkında tecavüz suçlamaları olan Cristiano Ronaldo'yu, resmi sitesinde bulunan FIFA 19 kapağından kaldırdı ABD'li Mayorga: "Cristiano Ronaldo bana tecavüz etti!"

• Ronaldo reis kop gel Türkiye'ye. Burada nasıl olsa bir kereden bir şey olmaz kafasında olunduğu için mutlu mesut yaşarsın. EASport, Nike gibi firmalar anlaşmaları iptal ediyorsa sorun değil. Gel burada Turkcell filan var ensara sponsor oluyorlar sana neden olmasınlar.
  • Yalnız Real muazzam hamle yapmış. Bu olayla oluşacak yükten de kurtuldular. Bütün enkaz Juve'ye kaldı.

• Real Madrid'den ayrıldıktan sonra Ronaldo'yu koruyan lobi kalmadı. Yılın golü Salah'a, futbolcu ödülü ise Modric'e verildi. Şimdi de yıllardır konuşmayan kadının konuşacağı tuttu. Gerçekten bu kadının birilerinin desteği olmadan konuşacağına inanan var mı ? Kimler bilmiyorum ama Ronaldo'yu bitirme çalışmalarına başlandığı aşikâr.

Tabiî bu demek değil ki Ronaldo suçsuz. Bir suç işlemişse hele ki bu tecavüz ise sonuna kadar çeksin cezasını. Maalesef ünlüler dünyasında işler böyle yürüyor, ne yaparsan yap gücün olduğu taraftaysan her yaptığın pisliğin üstü kapatılır. Gün gelip o gücü karşına aldığında ise geçmişte yaptıklarının üstünü örtüyle kapatanlar o örtüyü açıverir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 6 Ekim 2018; 10:4:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Real Madrid'den ayrıldıktan sonra Ronaldo'yu koruyan lobi kalmadı. Yılın golü Salah'a, futbolcu ödülü ise Modric'e verildi. Şimdi de yıllardır konuşmayan kadının konuşacağı tuttu. Gerçekten bu kadının birilerinin desteği olmadan konuşacağına inanan var mı ? Kimler bilmiyorum ama Ronaldo'yu bitirme çalışmalarına başlandığı aşikâr.

Tabiî bu demek değil ki Ronaldo suçsuz. Bir suç işlemişse hele ki bu tecavüz ise sonuna kadar çeksin cezasını. Maalesef ünlüler dünyasında işler böyle yürüyor, ne yaparsan yap gücün olduğu taraftaysan her yaptığın pisliğin üstü kapatılır. Gün gelip o gücü karşına aldığında ise geçmişte yaptıklarının üstünü örtüyle kapatanlar o örtüyü açıverir.
    birde realin lobisi yok diyorlardi.

aynen oyle, ronaldo realde kalsa yine altin topu alirdi.

ispanyollardaki lobi kimsede yok. cunku adamlar futbola millet meselesi gibi bakiyorlar.

• Kralın böyle birşey yapacağını düşünmüyorum bence reklam peşinde olan bitik bir manken vakası sadece.Lakin yapmışsa kaybedeceği destek inanılmaz boyutlara ulaşır.Baskette Kobe'ye futbolda Ronaldo'ya taptık ikisi de aynı şeyden suçlandı.Umarım Ronaldo'da Kobe gibi aklanır.
  • googleda baktim bayagi samimiler resimlerde.

• DERİN MESSI-İSRAİL-REAL MADRID LOBİSİ DEVREDE..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Bu mesaj silindi.
    Fazla biatçı olmanın zararları işte. Çoğu da zaten o saatte dışarıda ne işi var kafasında insanlardır. Ortamlarda sorsan alfayım ben kadını ezerim len der.

Olaya kolpa diyerek kesip atanlar herhalde o gece Ronaldo'nun yanındaydı

Su forumda kaç kişi olayı ortaya çıkaran Der Spiegel makalelerini okudu acaba? Kadının ifadelerinin bazı yerlerinde tutarsızlıkları olsa da çok ciddi kanıtları var ve hiçbir şekilde kafadan Ronaldo yapmadı denilecek bir olay değil. Ama alfalık ya, pardon unutmuşum. Ronaldo milyonlar kazanıyor lennnn tecavüze ihtiyacı mı var lennn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 6 Ekim 2018; 16:39:0 >
  • Cristiano Ronaldo, Madrid'den giderek büyük hata yaptı. Kendisini her alanda harcıyorlar geçmişin intikamını alıyorlar. Kısa zamanda yok edecekler gibi duruyor. Cristiano Ronaldo büyük ihtimal o gece o kızla ilişki yaşamıştır genede net bir bilgimiz yok ancak tecavüz değildir. Koskoca Ronaldo tecavüz edecek kadar düştüyse zaten her alandan kazısınlar kendisini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Fazla biatçı olmanın zararları işte. Çoğu da zaten o saatte dışarıda ne işi var kafasında insanlardır. Ortamlarda sorsan alfayım ben kadını ezerim len der.

Olaya kolpa diyerek kesip atanlar herhalde o gece Ronaldo'nun yanındaydı

Su forumda kaç kişi olayı ortaya çıkaran Der Spiegel makalelerini okudu acaba? Kadının ifadelerinin bazı yerlerinde tutarsızlıkları olsa da çok ciddi kanıtları var ve hiçbir şekilde kafadan Ronaldo yapmadı denilecek bir olay değil. Ama alfalık ya, pardon unutmuşum. Ronaldo milyonlar kazanıyor lennnn tecavüze ihtiyacı mı var lennn

Alıntıları Göster
    X kişisi hırsızlık yapmış, yok yapmaz o dünya melakesi. Ama makale var bak yazmışlar, yav ne makalesi yapmaz o.

Montajdır o montaj. O gazete hep yalan haber yapıyor zaten, sistematik biçimde bitirmeye çalışıyorlar goati. Yedirmeyiz. Yapmışsada iyi yapmış kardeşim ne işi var Ronaldo ile? Amacı sex yapıp para koparmaktir zaten!!!

Allahin tecavüzcü balonu, insallah tutuklanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 6 Ekim 2018; 17:22:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

X kişisi hırsızlık yapmış, yok yapmaz o dünya melakesi. Ama makale var bak yazmışlar, yav ne makalesi yapmaz o.

Montajdır o montaj. O gazete hep yalan haber yapıyor zaten, sistematik biçimde bitirmeye çalışıyorlar goati. Yedirmeyiz. Yapmışsada iyi yapmış kardeşim ne işi var Ronaldo ile? Amacı sex yapıp para koparmaktir zaten!!!

Allahin tecavüzcü balonu, insallah tutuklanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu neyin kafası ya ronalfo tecavüz etmezmiş

Nereden biliyosun babanın oğlu mu

Ne zenginler tecavüz ediyo bunun parayla alakası yok karakterle alakası var

Gerçi bullpower gibileri bu tecavüzcüyü savunmaya drvam eder karakterleri bu

• ‘ben yüzde 99 itibarıyla iyi bir insanım. Ancak geri kalan yüzde 1’i bilmiyorum” dedi.

bu ne lan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.