Şimdi Ara

ABD'li Mayorga: 'Cristiano Ronaldo bana tecavüz etti!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya futbolunun yıldız ismi Cristiano Ronaldo yüz kızartıcı bir suç ithamıyla karşı karşıya kaldı. Kathryn Mayorga ismindeki ABDli bir kadın, futbolcunun 2009’da Las Vegas’ta kendisine tecavüz ettiğini ve ardından sus payı olarak 375 bin dolar ödediğini ileri sürerek dava açtı.

‘Acı çekip çekmediğimi sordu’

Dokuz yıl önceki olayın bir otel suitinde gerçekleştiğini dile getiren 34 yaşındaki Mayorga’nın iddiasına göre Ronaldo kendisine tecavüz etti. Yine kadının ifadesine göre gerçekleşen menfur hadisenin ardından yıldız futbolcu kendisine acı çekip çekmediğini sordu.

‘Dizlerinin üstüne çöktü ve bana…’

Bu soruları, futbolcunun ağzından gelen ilginç bir itirafın izlediği iddiası izledi. Buna göre Portekizli futbolcu Kathryn Mayorga’ya “Bir şekilde dizlerinin üzerine çöktü ve bana ‘Ben yüzde 99 itibarıyla iyi bir insanım. Ancak geri kalan yüzde 1’i bilmiyorum” dedi.

İşini bırakmak zorunda kaldı

Cristiano Ronaldo hakkında ortaya atılan bu tecavüz iddiası bir buçuk yıl önce gündeme gelirken, o günden sonra dava açan Mayorga’nın ilk kez de konuyla ilgili suskunluğunu bozduğuna dikkat çekildi. Mayorga ayrıca yaşananlardan dolayı ilkokul öğretmenliği işini bırakmak zorunda kaldığını söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fake gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir başka haberde rızası var denmiş,ronaldo istediği kadinla olabilecek birisi.Zorla bir kadına sahip olacağını zannetmiyorum.2009 yılındada baya popülerdi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan855 -- 28 Eylül 2018; 21:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Fake gibi duruyor
    avukatı acıklama yapmış fake değil.
  • yalan ya klasik kadın işte çekemiyo ronaldoyu, kendini dünyanın merkezi sanıyor kadınlar random bi adamı suçlayıp yoketmeye çalışıyorlar.
  • vadan haini ...z messi
  • Yalan.

• Tabi canım ismine kadar aradı ve zorla alıkoydu. Böyle yalan haberlerden nefret ediyorum ha sen gelip zorla bana tecavüz et dediysen orasını da bilemeyiz o zaman hiç sızlanmayacaksın
  • Vay hoe
  • kadinin resmini paylasabilir misiniz? merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 29 Eylül 2018; 11:27:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

kadinin resmini paylasabilir misiniz? merak ettim.
    ABD'li Mayorga: "Cristiano Ronaldo bana tecavüz etti!"
  • BJK kullanıcısına yanıt

• İtalya'nın Juventus takımında forma giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, karşı karşıya olduğu tecavüz iddiaları sebebiyle gelecek birkaç maçta Portekiz Milli Takımı kadrosunda bulunmayacak.

Portekiz Milli Takımı Teknik Direktörü Fernando Santos, Ronaldo’nun 11 Ekim’deki UEFA Uluslar Ligi maçı ve bundan 3 gün sonra Glasgow’la yapılacak dostluk maçında forma giymeyeceğini, kasımdaki bazı maçlarda da sahada olmayacağını söyledi.

Bu kararın Ronaldo, kendisi ve Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı arasındaki üçlü görüşme sonrası alındığını belirten Santos daha fazla detay vermedi ve Ronaldo’nun bu aranın ardından yeniden aralarına döneceğini umduğunu ifade etti.

tecavüz suçlamasından dolayı milli takıma almamışlar.

• oda manipülasyon haber, zaten geçtiğimiz ay ronaldo hazırlık maçlarında oynamamıştı bu tarz maçlarda gençler şans bulamayanlar vs oynuyor.
  • 9 yil sonra niye ortaya cikiyorsun ? gercekten tecavuz etmis olsa bile olan olmus sikayetci olsaymis. Ispatlayamiyorsa Ronaldo hic ceza almaz. Iftira at gitsin adam unlu diye. 9 yillik dava yeni mi sonuclanmis anlamadim yoksa ilk defa suc duyurusu mu olmus ? Gunahini almiym ona gore kadinin ?
  • Bıktık saçma sapan haberlerden Real'den ayrılan gibi karalama kampanyaları başlamış.
  • 2009 da LAs Vegasta goruntuler ortaya cikmis
  • Nike: Rahatsız edici iddialardan endişe duyuyoruz. Durumu yakından izlemeye devam edeceğiz.

EA Sports: Ronaldo ile ilgili iddiaların yer aldığı raporun ayrıntılarını gördük. Durumu yakından izliyoruz. Sporcuların ve elçilerin, EA değerlerine uygun şekilde hareket etmelerini bekleriz.

Juventus: Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz aylarda muhteşem profesyonelliğini ve bağlılığını gösterdi. Juventus’taki herkes bunu takdir ediyor ve neredeyse 10 yıl önceye dayandığı iddia edilen olaylar, büyük şampiyon ile temas kuran herkes tarafından paylaşılan bu fikri değiştirmiyor

Cristiano Ronaldo: Hakkımda iddia edilen suçlamayı kesin şekilde reddediyorum. Tecavüz bana ve inandığım her şeye tezat olan iğrenç bir suçtur. Her ne kadar adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden reklam yapmak isteyen insanların yarattığı bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum. Rahat olan vicdanım ile dava sonucunu bekliyorum.

Ronaldo'nun Juventus'la 2022 yılına kadar 120 milyon euroluk sözleşmesi, Nike ile ömür boyu sürecek 1 milyar euroluk sözleşmesi bulunuyor.

• geçmiş olsun ronaldonun ipini çekmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Nike: Rahatsız edici iddialardan endişe duyuyoruz. Durumu yakından izlemeye devam edeceğiz.

EA Sports: Ronaldo ile ilgili iddiaların yer aldığı raporun ayrıntılarını gördük. Durumu yakından izliyoruz. Sporcuların ve elçilerin, EA değerlerine uygun şekilde hareket etmelerini bekleriz.

Juventus: Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz aylarda muhteşem profesyonelliğini ve bağlılığını gösterdi. Juventus’taki herkes bunu takdir ediyor ve neredeyse 10 yıl önceye dayandığı iddia edilen olaylar, büyük şampiyon ile temas kuran herkes tarafından paylaşılan bu fikri değiştirmiyor

Cristiano Ronaldo: Hakkımda iddia edilen suçlamayı kesin şekilde reddediyorum. Tecavüz bana ve inandığım her şeye tezat olan iğrenç bir suçtur. Her ne kadar adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden reklam yapmak isteyen insanların yarattığı bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum. Rahat olan vicdanım ile dava sonucunu bekliyorum.

Ronaldo'nun Juventus'la 2022 yılına kadar 120 milyon euroluk sözleşmesi, Nike ile ömür boyu sürecek 1 milyar euroluk sözleşmesi bulunuyor.
    Juventus'un açıklamasını ibretle okudum. Bütün sosyal medya yöneticilerini kovmazlarsa hata ederler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.