Şimdi Ara

ABD'li gazeteden Türkiye'de kriz yorumu: 'Ekonomi konusunda cahil bir lider...' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
7
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
277 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezillik diz boyu ülkede. Tiksiniyorum !!
  • Yurt disindan biri reis aleyhine konustu.

Gelin gelin hakeret edin bu ulkeden gideriz deyin.

Size firsat dustu kosun kosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: userneym

Hükümeti suçlayanlar galiba Türkiye'ye bu hafta taşınmışlar ve Türkiye'nin tarihini hiç bilmiyorlar.
    Sanıyorlarki Amerika'nın her istediğine HE dersek kriz olmaz, halbuki Akparti'den önce tüm hükümetler Amerika'nın kuklası olarak hareket etmişlerdir ve sürekli kriz, sürekli istikrarsızlık yaşanıyordu.
    Ülkemiz tarihinde ilk kez AKPARTİ ile bir düzen kurulmuştur, biz istikrar sağlanmıştır !

Artık öyle eskisi gibi kolay kolay kriz çıkaramadıklarını anladıkları için şimdi büyük ölçekte saldırıyorlar.

Anlayın artık: Bu bir SAVAŞ.
    Bana sunu bir aciklar misiniz ?

2009 yilinda neden dovizi geliri olmayan sirketlere dovizle borclanma izni verildi ? Reel sektorun doviz acik pozisyonu bu olaydan sonra 3 kattan fazla artti.

Bu mu istikrarli saglam ekonominin temeli ?

• yorumlarda zavallı insanlar dolu insan bile sayılmazlarda neyse ülkesi batınca mutluluk çığlığı atacak karakter yoksunları. Sonuna kadar bağımsız Türkiye'yi destekleyeceğim. Ha şimdi 3-5 çomar çıkıpta cahilsin falan derse telefonda konuşalım aldığımız eğitimden konuştuğumuz dillere kadar..
  • Erdoğan 10 yıl önceki ile aynı Erdoğan.
    TL değer kaybediyor fakat Türkiyedeki bankaların ödeme sorunu yok, dolar rezerv sorunları yok.
    Devletin dış borcu ise, Abd'nin de dış borcu var hem de dünyada en fazla.

1 dolar 7 tl yapıyor şimdi, bu krize yol açar mı?

1 Dolar 70 Rus Rublesi,

1 Dolar 110 Japon Yeni yapıyor.

Bunlar ciddi sorunlar doğurmaz, doğurmamalı.

Fakat ülkenin üretiminin sürekli artması lazımdı,
    uluslar arası markalarımız ve teknolojik ürünlerimiz olmalıydı.
    Bu da tek Başkan ile olmuyor maalesef.

Bu ülkenin Holdingleri var yıllardır, ne ürettikleri aşikar (Zorlu Holdingin hakkını yemeyelim, o başka)
  • Genel anlamda türkiyedeki tuzu kurular piyasadan baya bir rahatsız olmuş tuzu kuru bazı chplilerde akpye destek veriyor para adamı 90 derece döndürüyor
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Almanya önce bir ordu sahibi olsun tokatlama aşaması sonra gelir...
  • elalem de sonunda bizle dalga geçmeyi başardı , ülkedekiler hala koyun gütmeye devam ediyor .
  • Gevurlar bize gülüyorlar. Çünkü ben olsaydım öle yapardım. Donkişotluk peşinde koşan kahrol ameriga diye bağırıp cola döken koca bi kitle var. Lanet olsunki o colayı dökenler beni yönetiyor.

• Beyler gun birlik olma zamani bende sevmem akp siyasetini ama yapacak tek bir sey var oda birlik olmak.bu saatten sonra ben olsam papazi filan vermem hatta elimden gelse muebbet veririm..

• Tayyipsizler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne guzel bir yazi yazmis.ne diyecekti papazimizi isteruk verin mi diyecek😁 dolar euro ucusa devam nerelere gider gorecez bu is

• Ekonomide sıkıntı yok arkadaşlar olsa bu haber çıkmazdı. Devletinize milletinize güvenin. Biz Osmanlı torunlarıyız. Allah yar ve yardımcımız olsun.

https://www.memurlar.net/haber/768790/dugmeye-basildi-60-milyarlik-sosyal-yardim-dagitilacak.html
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    sende büyük ihtimal bu yüzde %95 in içindesin kardeşim orantiya vurdunmu :) aptal akıllı muhabbeti iyice baydi hakkaten kendine hakaret etmeyi seven ve kendini bu millet içinde tanımlayan aptalın kralidir bence. Atatürk'çü geçinip onu türk milleti için dediklerini bilmeyip bu saçma akıma kapılan sivri zekalıları selamlıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

Amwrikan gazetesi mi ne o yazmis sizde bilgi olarak buraya koymussunuz.

Her secimden sonra reise vermiyecem diyom oyumu.

Kilicdaroglu basta biri daha cikiyor yaninda illa reise ver diyor oyunu.

Oyle yorumlar yazilmiski zannedersin kutsal ayet indi hepsi dogru.

Vallahi ben oyumu reise vermekten biktim.

Trump basladi yalvarmaya reise ver oyunu diye.
    Temel reise oy verseydin daha faydalı bi iş yapmış olurdun

• quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sende pek akıllı birine benzemiyon kardeş işin doğrusu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.