Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

ABD'li gazeteden Türkiye'de kriz yorumu: 'Ekonomi konusunda cahil bir lider...'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
284
Cevap
11
Favori
67.365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ABD'li gazeteden Türkiye'de kriz yorumu: 'Ekonomi konusunda cahil bir lider...'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      333 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kılıncarslan

Troller doğrudan sizin evrimleşmemiş haliniz diye biliyo tum dünya amerikan canakcısı:)

9 soruya tek cevap var derken 10 cevap aldin üşenmesem veya para eder biri olsanda degecek olsan 100 tane dahada eklerim ama değilsin.

Fikrin yok zikrin var hic bisi bulamayinca papagana döner safa yatarsınız zaten. Bu ülkede yargida biziz, devlette biziz, başkanda biziz yani biz derken halk yani ben. sizin o satılik dandik partilerin yargiya kenarindan bile ellerindeki gevur çanaklarıyla müdahil olduğu o düzmeceleri yıkarız anında merak etme. bu devler uyandı senin ömrün bunun değiştiğini görmeye yetmez! ha değişincede sadece baştaki isim değişir sevsenizde sevmesenizde patron belli. o yüzden aglamayı birakinda Yeni Türkiye'nin gücüne itaat edin. hadi naş.

Alıntıları Göster
      Hahaha zavallı ezik.. hayatı boyunca bi baltaya sap olamayanların kendilerine kimlik buldukları Trol merkezinin sanal varlığı..

sen hangisisin bakim? bak burada senin gibi bir çok isimsiz kişiliksiz sadece sanal isimleriyle var olan tek hücreliler var..

hangi sıradasın sen?

artık Tayyip gitsin falan umurumda değil belki seninle bile başka isimlerin altında başka konularda yazışmışızdır.. tuzu kuru taraftayım..10 küsür yıl ticaret yapıyorum çok şükür.. feriştahı gelse rahatımı bozamaz..

sadece 1 yılda dolardan kazandığım parayı sen ve aha bu yukarıdaki sanal yaratıklar tamamınız hayatınız boyunca bir arada görememişsinizdir. Neden isteyeyim ki Tayyip'in gitmesini artık. bana ne.. Madem sen ve senin gibiler memnunsunuz.. yaşadığı sürece kalsın.. bundan sonra oy falan da vermeyeceğim..

benim için değişen birşey yok KK gelmiş, Akşener gelmiş.. Al işte Tayyip 16 senedir yönetiyor..
      o hep kıskandığınız yaşantımızda bir değişiklik mi oldu? çok beklersin:)

peki sen? Tayyip te yönetse hayatın değişmeyecek. bu zavallı hayatın devam edecek
      5 senede bir seçim kazanıp Doblolara doluşup salya saçarak seçim kutladığınız ondan sonra bir daha adım atamadığınız Bağdat Caddesi var ya.. ben orada yaşıyorum.. bir kaç dükkan daire Allaha şükür..

Muhalif kesime bakarsan BAĞDAT Cad. Beşiktaş Etiler, Bakırköy, Yeşilköy Yeşilyurt.. Bebek ... görürsün ki kimsenin bir derdi yok

biz ülkemiz için senin gibi garibanlar için daha iyi hayat istedik.. zorla da olmaz ki madem memnunsunuz bana ne kardeş

sen o trol merkezindea millete küfür ederek hayatını kazanmayı insanlığına yakıştırıyorsan seni adam etmek bana mı kaldı..

hadi yazmaya devam et

çok ta s.kimdeydi:)

Not: bundan sonra yazacaklarına cevap vermeyeceğim ama hemen üstteki cümleyi her yazına cevap olarak alabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexo -- 17 Ağustos 2018; 12:3:57 >

• Binbaşı
      1421 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

Hahaha zavallı ezik.. hayatı boyunca bi baltaya sap olamayanların kendilerine kimlik buldukları Trol merkezinin sanal varlığı..

sen hangisisin bakim? bak burada senin gibi bir çok isimsiz kişiliksiz sadece sanal isimleriyle var olan tek hücreliler var..

hangi sıradasın sen?

artık Tayyip gitsin falan umurumda değil belki seninle bile başka isimlerin altında başka konularda yazışmışızdır.. tuzu kuru taraftayım..10 küsür yıl ticaret yapıyorum çok şükür.. feriştahı gelse rahatımı bozamaz..

sadece 1 yılda dolardan kazandığım parayı sen ve aha bu yukarıdaki sanal yaratıklar tamamınız hayatınız boyunca bir arada görememişsinizdir. Neden isteyeyim ki Tayyip'in gitmesini artık. bana ne.. Madem sen ve senin gibiler memnunsunuz.. yaşadığı sürece kalsın.. bundan sonra oy falan da vermeyeceğim..

benim için değişen birşey yok KK gelmiş, Akşener gelmiş.. Al işte Tayyip 16 senedir yönetiyor..

peki sen? Tayyip te yönetse hayatın değişmeyecek. bu zavallı hayatın devam edecek
      5 senede bir seçim kazanıp Doblolara doluşup salya saçarak seçim kutladığınız ondan sonra bir daha adım atamadığınız Bağdat Caddesi var ya.. ben orada yaşıyorum.. bir kaç dükkan daire Allaha şükür..

Muhalif kesime bakarsan BAĞDAT Cad. Beşiktaş Etiler, Bakırköy, Yeşilköy Yeşilyurt.. Bebek ... görürsün ki kimsenin bir derdi yok

biz ülkemiz için senin gibi garibanlar için daha iyi hayat istedik.. zorla da olmaz ki madem memnunsunuz bana ne kardeş

sen o trol merkezindea millete küfür ederek hayatını kazanmayı insanlığına yakıştırıyorsan seni adam etmek bana mı kaldı..

hadi yazmaya devam et

Not: bundan sonra yazacaklarına cevap vermeyeceğim ama hemen üstteki cümleyi her yazına cevap olarak alabilirsin..

Alıntıları Göster
      Anlamadılar ki esas savaşımızın onlar için olduğunu...
      Çok güzel ve nokta vuruşu tespitlerle yazmışsınız ancak anlayabileceklerini sanmıyorum.

Olmasaydın... Olmazdık.

• Çavuş
      41 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

hangi sıradasın sen?

hadi yazmaya devam et

Alıntıları Göster
      o sıradaki herkes her kimse senden 10ar tane adam çıkarır, çıkarmasada çıkarttırır. parasal güçle sen adam oldugunumu saniyosun? veya sen kadiköyde kendini adammı sanıyosun? kimki la kadıköy kim?

herkes Şahit forumun en üst yetkilisi gelsin madem o kadar zenginsin yinede zorlamayacağım seni çok değil 50bin tl sen yatır onun hesabına 50bin tl ben yatırayım bi oyun oynayalım seninle, tapusu üzerinde olan tüm taşınmaz mal varlığını sadece banka hesabımla satın almazsam ikiye katla paranı. alırsam senden kazandığımı bu konuda şu ana kadar (şu andan sonrakilere değil) yorumunda değişiklik yapmamış olan akp lehine değil vatanın lehine konuşan herkese dağıtıcam!

varmisin parazit? senin bi mal varlığın olduğuna bile inanmıyorum daha önceki konularda mevcut yorumlarından kaç paralık adam olduğun dolara aglamalarından belli ne halt oldugun dolardan kazaniyosun ama dolara aglamissin hep hayirdir? kadıköyün ücra köşesinde oturup bagdat caddesinde poz verenlerdensin en fazla. bu zeka seviyenden çok net belli ama hani anadan babadan kalma zengin beyinsizler oluyo ya? öyleysen bile onlarla birlikte satın alıyomuyum bi test edelim hadi?

haa çakallığa vurup mal varlığını satın alacağımı sanma sadece satın alacak kadar hesabımda "TÜRK LİRASI" göreceksiniz yönetim ile ikiniz! burda isim cisim ve miktar açıklamamak kaydı ile delikanlı isen buyur aç herif kabul edersen en üst yetkiliyide davet edelim görüntülü arama ile şimdi paraları yatıralım ve hemen anlık evimi arabamı hesabımı göstereyim gidip sagdan soldan toparlamıcam hemen şimdi göreceksin hadi? Forumda tek bi kisiye bile maddiyattan bahsetmedim bugüne kadar ama sana acaip tilt oldum özürlü gibi durumu olmayan insanları ezmeye calışan beyin fukarası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      41 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Anlamadılar ki esas savaşımızın onlar için olduğunu...
      Çok güzel ve nokta vuruşu tespitlerle yazmışsınız ancak anlayabileceklerini sanmıyorum.

Alıntıları Göster
      biz savaş verirken at kullanırız it değil!

siz kimsiniz kaç paralık insanlarsınızki garibanı savunmak size kalmış? kaç insana yardım ettiniz kaç karın doyurdunuz? kime ne faydanız olduda bu lafı kullanabiliyosunuz?

Devleti gömmek olunca mevzu siz abd için savaş verirsiniz israil için verirsinizde bu halk için kılınızı sadece onlarıda sömürmek için kıpırdatırsınız. Aşağılık bi psikolojiyle o insan müsveddesi dolardan para kazandığını söylüyor buna alkış tutanlar var memleket bu durumdayken yazıklar olsun sizede size müsade edenlerede. Siz asıl maaşlı mason mangası değilde abd k9u değilde Türk'seniz ben değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.