Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ABD İŞİDİ VURDU

17
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    192 Mesaj
    ABD lazer güdümlü füzelerle Hava saldırısı başlattı.Göstermelik bi olaydan ibaret.Çıkarları olmasaydı Irak'ta soykırıma benzıyo diyip vurmazdı.Surıye'de oldugu gibi.Sizin goruslerınız nedir?

|
    |
    |
    |
    2272 Mesaj
    ellerine kollarina saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Onca müslüman ülkelerin yapamadıklarını elin Amerikası yapıyor.İşid gider günde 3 bin kişiyi katleder katledende müslüman olunca kimse ses etmez.İsrail 1 ayda 2 bin kişiyi öldürür.Herkes İsrail aleyhine propaganda yapıp sokağa dökülür.Çünkü katleden yahudi.Böyle iki yüzlülük olabilir mi.Nerdesin ey sözde ümmet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 8 Ağustos 2014; 18:10:14 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

Onca müslüman ülkelerin yapamadıklarını elin Amerikası yapıyor.İşid gider günde 3 bin kişiyi katleder katledende müslüman olunca kimse ses etmez.İsrail 1 ayda 2 bin kişiyi öldürür.Herkes İsrail aleyhine propaganda yapıp sokağa dökülür.Çünkü katleden yahudi.Böyle iki yüzlülük olabilir mi.Nerdesin ey sözde ümmet..

Aynen hocam sonuna kadar katılıyorum dediklerine.Çevremde işidin yaptıklarını yadırgamıyorum diyenler bile var amakahrolsun israil kahhar eyle Yarabbı derler İsrail'e ki benım kendı fıkrım nerde insan ölüyorsa ben ordakı magdur insanın yanındayım
    |
    |
    Ama öyle 2-3 hava saldırısının İşid'in kafa kol kesme alışkanlığını ortadan kaldıracağını sanmıyorum, çok daha köklüsü gerek böylelerine!
    quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Allah rahmet eylesin bi daha da gelmesin!
    Ama öyle 2-3 hava saldırısının İşid'in kafa kol kesme alışkanlığını ortadan kaldıracağını sanmıyorum, çok daha köklüsü gerek böylelerine!

Neommy sen akıllı bir AMCAmızsın.Amerika IŞİD'e saldırıyorsa demek ki Kuzey Irak'ta dostlarına dokunuyor diye.Müslüman müslümanı öldürüyorken Amerika yoksa karışır mı yav :) Hem ne demişleri iti öldürme korkut..

Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Yarbay
    7305 Mesaj

Amerikanın ne mal olduğunu iyi biliyorum, ama bu dincilerin ne mal olduklarını Amerikayı bildiğimden daha iyi biliyorum, iyice öğrendim son zamanlarda!
    Niye AMCA diyorsun, ayıp oluyor cidden!
    |
    |
    Mr.Lucky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Amerikanın ne mal olduğunu iyi biliyorum, ama bu dincilerin ne mal olduklarını Amerikayı bildiğimden daha iyi biliyorum, iyice öğrendim son zamanlarda!
    Niye AMCA diyorsun, ayıp oluyor cidden!

Abi saygılar
    |
    |

Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Yarbay
    3131 Mesaj
    Kendileri beslediler büyüttüler, sonra kendileri vurdular. gözlerimiz yaşardı.
    |
    |

not: abd'yi zerre sevmem ama bu psikopatların anladığı dil bu.
    |
    |
    21597 Mesaj
    Obama "Amerkan personelini hedef aldıkları için vurduk" dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kuzey Irak tehdit altında kalınca vurdular yoksa vurmazlardı.
    |
    |
    ABD IŞİD e sınırlarını hatırlattı sadece.
    Sınırlarını aşmadan aynen devam eder IŞİD.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Koyaanisqatsi

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Her seferinde bölgeyi emperyalistlerin müdahalesine hazır hale getirmeyi bir şekilde başarıyoruz ya... Bizden bi cacık olmaz.

Sizler Amerika'nın Suriye'ye müdahalesini istiyordunuz. Tuhaf.

Evet Amerikanın çıkarına olmayan şeyi istiyorduk, o zaman da biliyorduk ABD'nin, NATO'nun, BM'nin Bu bölgenin selameti için yardımı dokunmayacağını ama belki Esed 170bin kişiyi katletmezdi, hiç olmazsa binlerce insanın bir şekilde de olsa hayatta kalma ihtimali doğabilirdi diye düşünmüştük ama ABD, Nato, BM kılını kıpırdatmadı , bu sana manidar gelmiyor mu ? ABD aniden iyilik perisine mi dönüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 8 Ağustos 2014; 21:24:37 >
    |
    |

• Yarbay
    5307 Mesaj
    Savaş ihtimalinin olduğu zamanlara dönersek;
    Abd ve İsrail Esad'ın gitmesini istiyordu, İran ve Rusya Esad'ı destekliyordu.
    Ne çabuk unuttunuz. Yoksa bilerek mi yalan söylüyorsunuz.
    Akp'liler halen hangi yüzle konuşuyor anlamış değilim.
    Türkiye'yi bataklığa soktunuz, insanımız öldü, elin Suriye'lisinin evi köyü sizin yüzünüzden yıkıldı.
    Adamlar buraya kaçtı, sokakta dileniyor, suça sürükleniyor.
    Siz önce kendi vatandaşınıza üzülmeyi öğrenin sonra başkasına üzülürsünüz.
    Bak Abd tak diye vurdu. Nerede bizim kaçırılan insanlarımız?
    İnsanda biraz utanma olur.

|
    |
    Kosova ya bosna ya zerre ilgi duymayan özgürlük elçileri mesele ortadoğu olunca yerlerinde duramıyor. Işid midir işid midir zerre taraf değilim ama en az 3 litrelik motorları kullanan halkına yakıt sağlamak kolay değil tabi.

|
    |
    When a man walks into a room, he brings his whole life with him. He has a million reasons for being anywhere, just ask him. If you listen, he'll tell you how he got there. How he forgot where he was going, and that he woke up. If you listen, he'll tell you about the time he thought he was an angel or dreamt of being perfect. And then he'll smile with wisdom, content that he realized the world isn't perfect. We're flawed, because we want so much more. We're ruined, because we get these things, and wish for what we had.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.