Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ABD Huawei’yi kara listeye aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
82
Cevap
2
Favori
4.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> ABD Huawei’yi kara listeye aldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3988 Mesaj

Haddini bil. Laubali birisi değilim.

Burası insanların fikirlerini ifade ettiği bir ortam. Ben de fikirlerimi söyledim.

Siz araya girdiniz. Ben başka bir arkadaş ile tartışıyordum.

Hiç kimse masum değil. Benim söylediklerim bunlar. Ama illa kanıt istiyorsunuz. Ne yapayım cebimden mi çıkarayım?

Madem Apple privacy konusunda müthiş özgürlükçü bir firma sen sun o zaman kanıtını dedim. Vay şöyle vay böyle vay laubalisin.

Hadi oradan.

Hayatınız fan'lık...
    |
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: astegon

Sakin ol şampiyon.

Çin'i savunmuyorum ben.

Ama apple masum değil diyorum.

Delil arıyorsun ama iddianı sen ispatla o zaman. Apple'ın privacy konusunda mükemmel olduğunu ve hiç bir şey paylaşmadığı iddiasını. Ama son zamanlarda biraz daha çeki düzen veriyor hemen hemen tüm firmalar. GOogle bile maps uygulamasında incognito mode getirecek
    https://www.usatoday.com/story/tech/talkingtech/2018/04/17/apple-make-simpler-download-your-privacy-data-year/521786002/
    Bu apple kendi telefonlarını iyi olacak ayağına update yaparak, kullanıcıya çaktırmadan işlemcilerini downclock eden, sonra da geri dönmeyi imza olayıyla filan yasaklayan sahtekar dolandırıcı firma değil mi? bunlar mı veri çalmayacak? adamın götündeki donun rengini bile apple sunucularına rapor ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 17 Mayıs 2019; 13:2:43 >
    |
    |

• Yarbay
    3860 Mesaj

Cisco - Fortigate vb. abd li firmaların yaptıklarının yanında huawei çok masum kalır.
    |
    |
    Baelros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7599 Mesaj

Apple para için her şeyi yapar.

Bir gün dava apple in aleyhine sonuclansa bile gelip 14 kişiyi öldüren kişinin şifresini FBI ile paylaşmaz.

Ertesi gün Çin'deki tüm iPhone kullanıcıların icloud hesaplarını Çin hükumetinin sunucularına taşır.

Amerika da yaptığın şovu Çin'de yapamazsin. Gitti tıpış tıpış Çin hükumeti ne istiyorsa onu yaptı. Sırf verilerim gizli tutuluyor diye iPhone kullanıyorsan tavsiyem Huawei marka telefon kullanman. Çünkü Amerika da yasak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    adamlara helal olsun, marka çıkartıp dünya pastasından büyük pay aldıkları gibi üstüne tıpkı diğerleri gibi istihbarat için kullandılar bizim köylüler direkt telekomu tarihten beri sırtımızdan vuran düşmanımız araplara sattı kayyum atılması bir şey değiştirmez halen daha yönetimde arapçılar var.

Orijinalden alıntı: White Devil

adamlara helal olsun, marka çıkartıp dünya pastasından büyük pay aldıkları gibi üstüne tıpkı diğerleri gibi istihbarat için kullandılar bizim köylüler direkt telekomu tarihten beri sırtımızdan vuran düşmanımız araplara sattı kayyum atılması bir şey değiştirmez halen daha yönetimde arapçılar var.
    İstihbarat için kullandığını nereden biliyorsun. Olmayan veya kesin bir kanıt bile yokken. Beynin hemen yıkanmış.

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Yarbay
    2411 Mesaj

İlk önce tarih oku, sonra siyaset oku, sonra espiyonaj nedir nasıl yapılır öğren daha sonra teknolijinin ne amaçlarla kullanılabileceğini öğren sonra gel varsa bir fikrin söyle, bunca tantana pazar payı için değil.
    |
    |
    KalemKolik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ABD bir yerlerini de yırtsa, biz görmesek bile önümüzde ki 100 yıl içinde yok olmaya mahkum tek büyük ülkedir.

Özellikle biz şerefli Atatürk'ün emanetçisi Türk vatandaşları olduğumuz sürece BOP denen terör projesi uygulanamayacak, devamında da Rusya veya Çin Orta Doğu'dan ABD'yi sildir edip kovacak.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Baktılar Apple'dan fazla satıyor, Apple'dan iyi cihazları daha ucuza satıyor, ABD hemen kapitalizm terörünü devreye sokmuş.

ABD bir yerlerini de yırtsa, biz görmesek bile önümüzde ki 100 yıl içinde yok olmaya mahkum tek büyük ülkedir.

Özellikle biz şerefli Atatürk'ün emanetçisi Türk vatandaşları olduğumuz sürece BOP denen terör projesi uygulanamayacak, devamında da Rusya veya Çin Orta Doğu'dan ABD'yi sildir edip kovacak.
    Çin gelince Orta Doğu güllük gülistanlık olacak değil mi? Yahu bu ülkede ne kadar Çin sevdalısı var böyle, anlamıyorum.

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 13 saat kadarı kaldı.
    45 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

Çin gelince Orta Doğu güllük gülistanlık olacak değil mi? Yahu bu ülkede ne kadar Çin sevdalısı var böyle, anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Çin Orta Doğu'ya mı gelsin yazmışım ben, önce okuma yazma öğrendikten sonra, okuduğunu anlamayı da öğrenmelisin.

Orta Doğu ülkelerinin kimseye ihtiyacı yok, ABD kanlı ellerini çeksin yeter.

Bugün Suriye-Irak-Afganistan-Lübnan karışık ise zamanında ABD'nin o bölgelere getirdiği diktatörler ve devamında diktatörlerin yok edilmesi sebeptir.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

• Yarbay
    10057 Mesaj
    ABD'li firmalar da verileri tüm gün NSA'e aktarıyor son kullanıcı açısından çok da fark yok açıkcası.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: II. Ceki

Ne güzel, böyle bir lüksleri var, biz yurtdışından elektronik alet alımını durdursak 100 yıl geri gideriz.
    sorma kanka hatta abdnin bu kararı vermesi hep ak parti yüzünden.

quote:

Orijinalden alıntı: Paul Muaddib

sorma kanka hatta abdnin bu kararı vermesi hep ak parti yüzünden.

Alıntıları Göster
    olurmu ya ne alakası var. hep dış mihraklar saldırıyor ya ondan oluyor
    |
    |

demekke serbest piyasa o kadar serbest değilmiş.
    |
    |
    İntel ve Qualcomm’un da Huawei ile bütün ortaklıklarına son vermiş.

Hani bunlar hükümetlerden bağımsız siyaset üstü dünya şirketleriydi? Öyle pazarlıyorlardı kendilerini.
    |
    |

|
    |
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.