Şimdi Ara

ABD Donanması, UFO videolarını resmen doğruladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklıma şu geldi nedense acaba bir gün TSK'mızdan "Abd ordusunun tanımlayamadığı cisim bir Türk savaş uçağı/uydusudur" açıklamasını görebilecek miyiz ? İnşallah nasip olur.

• Buradan UFO🛸 şoförlerine sesleniyorum. Aklınız varsa gelmezsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaşanan olayın doğruluğuna inanmayabilirsiniz gayet normal de çözünürlük kısmına takılmanız gerçekten inanılır gibi değil.

Videodaki görüntüler 2004 yılında çekilen görüntüler. Çeken kamera ise kızılötesi yayılımını kullanarak görüntü elde eden termal kamera (ATFLIR). Kızılötesi ışınları havada kırılan ve absorbe olan ışınlar. Ne kadar uzaklıkta olduğunu bile anlaşılamayan bir cismin termal kamerada cam gibi çıkmasını bekliyorsunuz çok garip bir şekilde.

Bir de kara delik fotoğrafı örneği vermişsiniz. O kara delik fotoğrafı 8 teleskopla kaydedilen 5 milyon petabyte civarı verinin işlenmesiyle oluşmuş fotoğraf. Jet uçağına takılı termal kamera ile yapılan anlık görüntüleme ile karşılaştırıyorsunuz, megapiksel hesapları yapıyorsunuz.

• ben ufolara inanlardanım.bu günkü teknoloji ile insan yapımı olmasının imkanı yok. ben de zamanında inanmaz, uydudur o, veya amerikanın yaptığı yeni bir uçak filan derdim taa ki çıplak gözle görene kadar. üstelik hiç gizlendikleri filan da yok. yıllardır gökyüzünden gece veya gündüz dolanıp duruyorlar. bazende hareketsiz bir şekilde öylece gökyüzünde asılı kalıyorlar.bunları eminim gözlemleyen binlerce insan vardır. ve eminim çoğu devlette de 4k görüntüleri bile vardır.bir gün açıklanacaktır mutlaka veya açıklanmak zorunda kalınacaktır.

• bu ufolar neden senelerdir aynı model? Tüm uyduruk filmlerde, sözde amator çekimlerde hep aynı şekil? Tüm uzaylılar aynı fabrikanın gemisini mi almışlar? Uzaylı diye gösterilen mankenlerde aynı tip.
    Koca okyanusta binlerce çeşit balık varken dünya dışından gelenler tek sülaleden galiba.

• sen tut onca yolu gel, ya düş, ya da köşe kapmaca vs oyna, acayip bir olay, ya çok salaklar, ya da biz fena tiye alıyoruz bunları. en çok düşmeleri tuhafıma gidiyor. yere inmeyi beceremiyor mu teknolojileri anlamıyorum ki.

• simbilli S kullanıcısına yanıt
    Bunlara mı yazdın bu cevabı? Sence hakkediyor mu bu millet bu bilgileri? Hadi anlattın diyelim, anladılar mı? Hayır yine aynı kıraathanedeler. Boşuna yorma kendini bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadı pilota iphone 11 verelim bi dahakine daha iyi çeker, sizde saçma yorumda bulunmazsınız.

• İlk olarak görüntüler sadece 2004 yılına ait değil 2015 yılına ait görüntülerde vardır. Bununla beraber ufo filmlerde iznendiği gibi şıp orda şıp orda olan bir uzay aracı olduğunu, siz hariç kimse düşünmüyor sanırım. Birçok kurulu uzay ve gökyüzü gözlem noktası mevcut dünyada, bir jet uçağı onu tespit ettiğini anda enlem boylam verip anında gözlem yapılabilir. Bizim basit düşündüğümüzü düşünür iken aslında basit düşünün siz olmayın lütfen...

• Son yerli otomobilin prototipini görmeye gelmişler :) olmayan hayal ürünü otomobile inananlar buna inanmıyor :)

• yunus_4848 kullanıcısına yanıt
    Görüntüler termal kamera ile çekilmiş. Çok yüksek çözünürlüklü olmazlar. Eski bir cihaz ise 320x240, 640x480 piksel falandır. Piksel sayısı arttıkça termal kameralar inanılmaz pahalı hale geliyor.

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    çünkü ufo diye birşey yok kandırıyorlarda o yüzden

• ulan milleti kandırmayın ufo adı altında kim bilir neler yapacaksınız.

• ben buradan bakınca kütahya porselen yazısını görüyorum.

• gacvokem kullanıcısına yanıt
    Nerenin aptalısın?

• Otopsiden biliriz.

• Aşağıdaki konuda FBI'ın Topladığı 2 Kamyonluk Belgeler'den söz ediliyor,
    https://www.elektrikport.com/teknik-kutuphane/nikola-teslanin-olumu-ve-geriye-biraktigi-notlari/6835#ad-image-0

bu video'da ise 1911 yılında yerçekimine karşı uçan makina'da gösteriliyor,

https://www.youtube.com/watch?v=9oPJcXugznE

bence tesla'nın yerçekimine karşı uçan makinesini hayata geçirdiler ufo diye yutturuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 20 Eylül 2019; 17:13:41 >

• yıllardan beri var olan bir şeyi yeni kabul ediyorlar neden acaba
  • Uzaylılar %100 gerçek. Kilise otoriteyi kaybetmesin diye uzaylıları gizliyorlar. Sümerler gibi ilk uygarlıklar bile Gezegenleri çizip Uzaylılardan bahsetmiş. Nibiru gezegeninin Uranus'e çarpıp eğikleştirdiği anlatılmış. Bilim adamları da yavaş yavaş kabul etmeye başladılar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.