Şimdi Ara

ABD Donanması, UFO videolarını resmen doğruladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evrende yalnız olduğumuzu düşünen de ne bileyim. Wilfried de Brouwer olayını araştırın mutlaka ikna olacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence piksel kalitesi olayı bilinçli olarak yapılıyor. Birilerinin elinde 4K yakın çekim ve gerçek UFO videoları olduğuna eminim. Ama bu görüntüler bir şekilde servis edilmeden saklanabiliyor.

• yunus_4848 kullanıcısına yanıt
    Sakın yanlış anlama bana da inandırıcı gelmiyor ama duran birşeyi fotoğraflamak ile anlık bulunan birşeyi fotoğraflamak aynı şey değil.

• Kedidir o kedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kanka bunlar savaş uçağından çekilmiş güya yani onlarda 4k kamera yok galiba

• Koskoca evrende acaba tek dünyalılar mı var?
  • yunus_4848 kullanıcısına yanıt
    Yunus bey mesajdaki eski telefonlarla çekilmiş pixel video şakanızı görmeden benzer bir şakayıda ben yapmış bulundum yerden göğe kadar haklısınız.

• İranı vurup ufo saldırısı demesinler ?

• Zamanı gelince servis edilir.

• 99-2000 de ülkemizde görülen akşamları anahaber bültenlerini kilitleyen ufo görüntüleri daha iyi görüntülerdi.

• Nedense bu ufolarda abd de ortaya çıkıyo
    Ay götüm

• Haklısınız anlık bir durumda çekilmez ama benim anlatmak istediğim bu kadar da kötü görüntüler elde edilemez.

• hanahmet H kullanıcısına yanıt
    Yok kanka 2020 de direk Combine İmparatorluğu 7 saat süren bir savaş ile dünyayı elegeçirecek. 2023 de ise Türkiye, Combine'yi yenip dünyaya hükümedecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A2BAFC2B -- 19 Eylül 2019; 23:30:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4848

Karadeliği çekecek teknoloji düzeyine erişiliyor ama ufolar hep 6230 la çekiliyor...
    Gece görüşü ile çekilmiş güneş yüzünden o irtifada görüntü almak mümkün olmayabilir.
  • Galaxy. kullanıcısına yanıt
    o evren simülasyonsa neden olmasın?

• ufo demek uzayli demek anlamina gelmedigi uzre gayet mantikli bir aciklama yapmis, abd donanmasi. kimligi tespit edilemeyen cisim

• Kedidir o

• Bu uzaylılarda amma utangaç ciktilar. 100 yildir saklanıyorlar.

• Hologram teknolojisi olgunluğa erişmeye başladı. Doğrularlar tabi UFO ları. Yarın öbür gün bir de uzaylı hologramı... Tamaaaam. Gözünle görsen inanma devrine vardık çok şükür.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.