Şimdi Ara

ABD dışişlerinden Türkiye’ye Patriot füzesi satışına onay çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

S-400:

Patriot:

Aerodinamik hedefleri vurma menzili:

>250 km

160 km

Balistik füzeleri vurma menzili:

60 km

<45 km

Hedefleri vurma yüksekliği:

max — 27 km

min — 0,01 km

max — 24 km

min — 0,06 km

Radar kapsama alanı:

600 km

>150 km

Kuruluş süresi:

5 dakika

30 dakika

Vurulacak hedefin hızı:

<4800 m/s

>2200 m/s

Sistemin tepki süresi:

10 saniye

15 saniye

Fırlatma açısı:

90 derece

38 derece

s400 acik ara onde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S300 Suriye'de başarısını gösterdi. İsrail saldırılarına karşı güzel savunma yaptı. O öyleyse S400 kim bilir nasıldır! S400 kesinlikle alınmalı... Şu da unutulmamalı ki hava savunma sistemlerini şaşırtmak için füze yağmuru saldırıları yapılır o saatten sonra savunma sisteminin pek bir önemi kalmaz zaten fiziki olarakta yüzlerce yağan füzeye karşı koyması imkansızdır. Kısa lafın özü evet gerekli ama her şey değildir pek abartılmamalı..

• predatoru vermediler bayraktar iha ve anka-s (geliştirme aşamasında) insansız savaş uçaklarını ortaya çıkardık.

bu birilerine iyi ders oluyor. her vermedikleri şeyi üretiyoruz. haydi hayırlı işler.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Şaçmalamakta zirve yapmışsın.Kul hakkı yemiyorlarmış , Dunyanın anasını ağlatıyorlar insanları katlediyorlar ,güya birşeyler zırvaladın, niyet belli tabi yahudi ayağına anadolu insanına laf sokmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 23 Aralık 2018; 10:55:56 >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt
    Hadi ötede ağla sana buradan ekmek çıkmaz. İsrail devletinin yaptığını, israil halkına mal etme. Ben halktan bahsediyorum, konuyu ça pıtma akıllım.

Anadolu insanını yerden yere vuruyorsun, Yahudilere övgüler diziyorsun, de hade git müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsun senin gibilerin 50 türlüsüne ekmek çıkmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 23 Aralık 2018; 13:23:37 >
    Hadi kes ağlamayı, sözde müslüman sahtekarlar sizi. Aç tv yi ve haber manşetlerini sürekli anadolu insanı bir birini aldatıyor, bir birini öldürüyor. Köylerde küçük kızlara tecavüz edip, öldürüyorlar. Kul hakkı yıyorlar, işçiyi köle gibi çalıştırıp parasını kesiyorlar. Hırızlık ve kul hakkı yemek gırla, gelmiş bana bunları övuyor.

Git kapalıçarşıya çoğu yahudi oradakılerın. Hiçbiri işine haram katmaz, nerede anadolu insanı var alayı dolandırıcılık yapıyor. Ben 10 yıldır tıcaretin ıcındeyım, ailem 30-40 yıldır. Her millette iş yaptık, o gevur ve yahudı dedıgın ınsanlar hepınızden daha dürüst ve namuzlu. İşine asla haram katmazlar.

Bana israil devletının yaptıklarından bahsetme ben halkından bahsedıyorum. Filistin de osmanlıyı ıngılızlerle bır olup satan, türkleri şehıt eden bır mıllet. Bana hain arapları savunma. Arap gıbı hain dostum olacagına, israil gibi dusmanım olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Aralık 2018; 13:38:4 >

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Dokundu galiba. Biraz.

Senin niyetin muhafazakar anadolu insanına laf sokmak ama yemiyor yahudilere övgüler diziyorsun.

Muhafazakar anadolu ınsanı mı ? Her gün haberlerde goruyoruz o muhafazakar anadolu ınsanını, yemedıklerı pislik yok onların. Imamı bıle kızlarıo tecavuz ederken yakalanıyor.

Yahudılerı ovuyorun zaten ne var bunda ? İşlerini hakkıyla durustlukle yapıyorlar, ınsanları kandırmıyorlar sızın gıbı dolandırmıyorlar. Egıtıme ve bılıme yatırım yapıyorlar. Bak senın o anadolu ınsanın, ısraıl'ın urettııgı tohumları kullanıyorlar.

Adamlar çölde tarım yapıyorlar, senın muhafazakar anadolu ınsanın daha anadolu da tarım yapamıyor.

Hadı kaybol şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Muhafazakar anadolu ınsanı mı ? Her gün haberlerde goruyoruz o muhafazakar anadolu ınsanını, yemedıklerı pislik yok onların. Imamı bıle kızlarıo tecavuz ederken yakalanıyor.

Yahudılerı ovuyorun zaten ne var bunda ? İşlerini hakkıyla durustlukle yapıyorlar, ınsanları kandırmıyorlar sızın gıbı dolandırmıyorlar. Egıtıme ve bılıme yatırım yapıyorlar. Bak senın o anadolu ınsanın, ısraıl'ın urettııgı tohumları kullanıyorlar.

Adamlar çölde tarım yapıyorlar, senın muhafazakar anadolu ınsanın daha anadolu da tarım yapamıyor.

Hadı kaybol şimdi.
    Yahudi değilsin, Anadolu insanı degilsin nesin bulunmaz hint kumaşı mı ? git gerçekleşmeyecek siyonistlerin istediği öteki Türkiyen de ağla...

Ben türküm ve gerceklerı konusuyorum. Senın gıbı dolandıcırı ve hırsızları savunmuyorum. Bır yahudı dıyor bır sıyonıst dıyor, daha bunların anlamını bıle bılmıyor.

Dunyada iki çesıt ınsan vardır, ıyı ınsanalar ve kotu ınsanlar. Gevur dedıgın adamlar alayınızdan daha durust ve namuslular, hıcbır zaman karşısındakını dolandırmaya kalkmazlar. Nerede sözde musluman kılıklı ınsan varsa alayı dolandırma ve ınsan kandırma peşınde. Ben tıcarette cok gordum bu tıplerden.

O cok ovdugun anadolu ınsanları zamanında lalelı de ruslardan para alıp, karşılıgında çuvallara çöp doldurup gonderdıler.

Yahudıler hıcbır zaman turklerın dusmanı degıldı. Akp oy toplamak ıcın yalandan dusman ortamı yaratıyor. Kapalı kapılar arkasında ısraıl ıle anlaşmalar yapıyor. Yerlı tohumu yasaklıyor ama ısraılden tohum alıyor.

Yahudıler araplar gibi ermenı soykırımını kabul etmedıler. Yahudıler, araplar gıbı ıngılızlerle bır olup osmanlı turk askerlerını arkadan vurup sehıt etmedıler.

10 mılyon nufusları var ama dunyaya kafa tutuyorlar nasıl mı ? Egıtıme ve bılıme yatırım yaparak. Uretılen sılahlar, ılaçlar, hastane aletleri vs. hepsını uretıp dunyaya satıyorlar. Sizin gibi ağlamıyorlar iş yapıyorlar.

Yıgıdı oldur ama hakkını ver demıs atalarımız.

Tekrar soyluyorum, ben yahudı halkından bahsedıyorum, ısraıl devletınden degıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Aralık 2018; 13:55:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ben türküm ve gerceklerı konusuyorum. Senın gıbı dolandıcırı ve hırsızları savunmuyorum. Bır yahudı dıyor bır sıyonıst dıyor, daha bunların anlamını bıle bılmıyor.

Dunyada iki çesıt ınsan vardır, ıyı ınsanalar ve kotu ınsanlar. Gevur dedıgın adamlar alayınızdan daha durust ve namuslular, hıcbır zaman karşısındakını dolandırmaya kalkmazlar. Nerede sözde musluman kılıklı ınsan varsa alayı dolandırma ve ınsan kandırma peşınde. Ben tıcarette cok gordum bu tıplerden.

O cok ovdugun anadolu ınsanları zamanında lalelı de ruslardan para alıp, karşılıgında çuvallara çöp doldurup gonderdıler.

Yahudıler hıcbır zaman turklerın dusmanı degıldı. Akp oy toplamak ıcın yalandan dusman ortamı yaratıyor. Kapalı kapılar arkasında ısraıl ıle anlaşmalar yapıyor. Yerlı tohumu yasaklıyor ama ısraılden tohum alıyor.

Yahudıler araplar gibi ermenı soykırımını kabul etmedıler. Yahudıler, araplar gıbı ıngılızlerle bır olup osmanlı turk askerlerını arkadan vurup sehıt etmedıler.

10 mılyon nufusları var ama dunyaya kafa tutuyorlar nasıl mı ? Egıtıme ve bılıme yatırım yaparak. Uretılen sılahlar, ılaçlar, hastane aletleri vs. hepsını uretıp dunyaya satıyorlar. Sizin gibi ağlamıyorlar iş yapıyorlar.

Yıgıdı oldur ama hakkını ver demıs atalarımız.

Tekrar soyluyorum, ben yahudı halkından bahsedıyorum, ısraıl devletınden degıl.
    Evet Jön Türk...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.