Şimdi Ara

ABD'den Almanya'ya kabin içi elektronik cihaz yasağı geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kabin içi elektronik cihaz kullanımı daha önce aralarında İstanbul Atatürk Havalimanı’nın da bulunduğu çoğunluğu Ortadoğu merkezli toplam 10 havaalanına uygulanmaya başlanmıştı. Yasağın haberde belirtildiği gibi devreye girmesi halinde İngiltere’den ABD’ye yönelik uçuş yapan tüm havayolu şirketlerinin kabinlerinde uçuş süresince laptop, tablet ve oyun konsolu gibi elektronik cihazlar bulundurulamayacak. Uzmanlar, yasağın İngiltere’ye uygulanmasının ardından sınırlamaların kısa sürede Almanya ve Fransa için de uygulanabileceğini belirtiliyor.
    http://ekonomi.haber7.com/dunya-ekonomisi/haber/2316355-bomba-iddia-abdden-ingiltereye-yasak-geliyor

• Kendi firmalarını öne çıkarmak için.
    Trump'ın yapacağı ekonomik hamlede bu kadar olur zaten. Make me great again felan.
    Rekabeti engelle yeter görüşü TT'den ya da BTK dan bulaşmış olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 26 Nisan 2017; 18:2:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaa olmadi bak.

Butun havayolu sirketleri bunun ticari oldugunu haykirirken

Biz ortadoguluyuz, cahiliz, hakediyoruz, hep akape

Tayfasina yazik oldu simdi...

• He,kardeşim sen ortadoğulu arap seversin ben ortodoğulu türk severim,sen cahil olabilirsin ben değilim,sen hak ediyorsun ben hak etmiyorum,ben kurunun yanında yanan yaşım.Bize hep yazık oluyor zaten ne geldiyse başımıza yapmadığımız şeylerden geliyor.
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    Almanlarda ortadogulu cahil bir toplum. O yuzden bak almanya cikisli ucuslarada yasak getirmeyi planliyorlar.

Bildogim kadariyla ingiltereye de uygulama planlari yapiyor abd.

Dedigin gibi basimiza ne geliyorsa bu cahil bakistan geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.