Şimdi Ara

ABD'de yılın tabancası ödülünü yerli Canik TP9SFx kazandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende bunun elite modeli var , çok şık bir tabanca ayrıcada atış konusunda baretta , glock dan çok daha iyi. Arkadaslarım poligonda kendi silahlarıyla vuramadıkları hedefi benim elitle vurabiliyorlar?? . Gidipde ab üljeleri silahlarına dünyanın parasını vermeye hiç gerek yok yani mke ye gidip inceleyin nedemek istediğimi anlarsınız.

• Tabancayı buradan kopya çekmişçiler gelmemişmi hala!
    ABD'de yılın tabancası ödülünü yerli Canik TP9SFx kazandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_sinekli -- 19 Ağustos 2017; 15:54:24 >
  • El kadar alet elbet hepsi birbirine benzer boş konuşmasınlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaban tvde falan reklamlarda hep tüfek reklamı izliyorum, %100 türk malı diyor hepsi de, cidden bu sektörde gelişmişiz bence de imkan olsa dünya çapında çok silahımız yapılır
  • Sevindirici.

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

İşte bu firma yeni mezun polislere tp9, tp9v2 ve tp9sf model tabancaları sağlayan. Kendiliğinden iğne düşürüpde patlayan normal bir yere düşmede gövdesi parçalanan, özellikle sf modelinde güçsüz iğne vurma ve boş kovan atamama sorunları yaşatan, tp9 modelinde yatağa fişek süremeyen de bu marka.

Evet bu markanın ya üretim kalitesi berbat ya da bu ülkenin polisine ikinci sınıf üretim tabaca verecek kadar insanlıkları berbat.

Bir türk firmasının yurtdışına sattığı mallarla yurtiçine sattıkları aynı kalitede olmuyor. Dışarıya sattıklarına baksan tıkır tıkır çalışır.
    Silah ruhsatı alanlar boşuna 30 yıllık 2.el browninglere 4-5 bin lira vermiyor. O paraya yerli silahların kralını alabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

İşte bu firma yeni mezun polislere tp9, tp9v2 ve tp9sf model tabancaları sağlayan. Kendiliğinden iğne düşürüpde patlayan normal bir yere düşmede gövdesi parçalanan, özellikle sf modelinde güçsüz iğne vurma ve boş kovan atamama sorunları yaşatan, tp9 modelinde yatağa fişek süremeyen de bu marka.

Evet bu markanın ya üretim kalitesi berbat ya da bu ülkenin polisine ikinci sınıf üretim tabaca verecek kadar insanlıkları berbat.

Bir türk firmasının yurtdışına sattığı mallarla yurtiçine sattıkları aynı kalitede olmuyor. Dışarıya sattıklarına baksan tıkır tıkır çalışır.
    Silah ruhsatı alanlar boşuna 30 yıllık 2.el browninglere 4-5 bin lira vermiyor. O paraya yerli silahların kralını alabilirler.

98 şirket, farklı sektörden 30 juri üyesi toplam, 28 saatlik ve 23 kriterden oluşan değerlendirilme sonucu 1. seçilmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

98 şirket, farklı sektörden 30 juri üyesi toplam, 28 saatlik ve 23 kriterden oluşan değerlendirilme sonucu 1. seçilmiştir

Ne alaka? Ben ne demişim ülke içi üretilenlerle dışarıya gidenler aynı kalite değil. Hem bu kadar müthişse cumhurbaşkanlığı korumaları için neden abd üretimi silah isteniyor? Devlet kendi malına güvenmiyor dışarıdan istiyor.

• Tabiki mke satıyor

• Tabancayı test etme imkanım oldu.Ben ağır tabanca kullanmaktan hoşlandığım için bana çok hafif geldi.Zaten ortalama bir tabancaya göre hafif sayılır.Nişan alması ve ergonomisi çok iyi.Türkiye'de bulmak biraz zor.İlk ruhsatlı tabancam bu olur umarım.

• silahı eline alıp kullanmayan arkadaşlar boş boş konuşmayın.
    oldukca güzel sağlam ve atışı çok güzel bir silah.
    hiç ara vermeden 500 adet mermi atttım bir kez teklemedi.
    sizler amrka dersiniz glock dersiniz ama glock nerenin olduğunu bile bilmessiniz.
    bu silahın kalitesi burada neyse amerikadada aynısı.sadece türkiyede reddtotlu olarak alamıyorsunuz.

• Böyle haberleri görmek insanı mutlu ediyor. Gerçi aradan 1 sene geçmiş ben haberi yeni görüyorum. Bu sene olsa kesinlikle hak etse bile ödülü vermezlerdi.Silahı 1-2 kez kullanma şansım oldu gerçekten mükemmel.
  • Baya güzel.Kuş sincap fare filan vurabilirsiniz belki
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.