Şimdi Ara

ABD'de bu gece de yağma olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siyahilerin hepsinini Afrika'ya yollamak lazim orda yasasinlar. iyi ki bi tatil yapalim dedik. evden cikamiyoruz 2 gundur.
  • Amerika baska bir toplum zerre deger yargisi vatan sevgisi gibi kavramlar yoktur. Biz de bayrak yakan adami gorusu ne olursa olsun tum toplum dislar linc eder mesela.

Yagma ve asiriya kacip ozellikle kucuk mom and pop store tarzi isletmeleri mahvetmek cok yanlis.
  • amerikanın iç işlerine doğrudan veya dolaylı olarak karıştığı, iç savaş çıkardığı vede doğrudan müdahele ettiği ülkeler için yüzyılda gelecek fırsat. bu ülkeler imkanları varsa savaşçıları, yoksa gemilere silahları doldursunlar amerikaya göndersinler. asyada, ortadoğuda ve güney amerikada bu ülkeden canı yanmış çok halk ve devlet var.
  • Irkçılık ile alakası yok. Yanlız dikkatinizi çekerim bizim emniyetteki polisleride Amerikalı polisler eğitiyor. Yani bizdede farklı bir durum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin orman çocukları Teksas'da denesin white hoodlara girsinler bakalım kaç leş çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aznareps ingo etaicsal

Burdaki polis haklı değil mi? Neden tutuklandı merak ettim

Alıntıları Göster
    Donunu düzeltiyormuş, ondan galiba, emin değilim, bilmiyorum. Mesleğinden de oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

ABD'de iki dönem siyahi birisi başkanlık yaptıktan sonra beyaz bir cumhuriyetçi kazanınca kudurdular. Bu video saçmalık tamamen. Ki ABD içinden bunu yapabiliyor olması da özgürlük belirtisi ama kendisi bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

Bu siyahilerin hepsinini Afrika'ya yollamak lazim orda yasasinlar. iyi ki bi tatil yapalim dedik. evden cikamiyoruz 2 gundur.
    Bir arkadaş ABD'de üç ay çalıştı. Evleri soyulmuştu. Siyahilerin hiç de sempatik gelmediğini anlatıyordu. İçlerinde yaşayan bilir misali yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Amerika baska bir toplum zerre deger yargisi vatan sevgisi gibi kavramlar yoktur. Biz de bayrak yakan adami gorusu ne olursa olsun tum toplum dislar linc eder mesela.

Yagma ve asiriya kacip ozellikle kucuk mom and pop store tarzi isletmeleri mahvetmek cok yanlis.
    ABD'li beyazlar sağduyulu ve akıllı bir toplum, bir tekstil ürünü üzerinden çatışma çıkaracak değiller. II. Dünya Savaşı başlangıcında bile savaşa karşılardı, ta ki Japon donanması saldırana kadar; hemen sonrasında bizzat kendileri askerliğe müracaat etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Silverstein

Bu mesaj silindi.
    Dün bir fotoğraf görmüştüm: Siyahiler yağma yaparken biri yerden yukarıya doğru fotoğraf çekmiş; yağma yapan siyahiler de kadrajda, beyaz Elon Musk'un uzaya gönderdiği roketin içindeki iki beyaz astronot da kadrajdaydı, yer ve zamanlama mükemmel bir fotoğraf. Şu an bulamadım, bulunca atarım.
  • If the looting starts; the shooting starts. Dedi reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Venture

If the looting starts; the shooting starts. Dedi reis
    1967 yılında Miami polis şefi Walter E. Headley söylemiş bu lafı, Trump da altıntı yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

1967 yılında Miami polis şefi Walter E. Headley söylemiş bu lafı, Trump da altıntı yapmış.

Alıntıları Göster
    Hmm, evet şimdi Wikipedia'dan baktım. Güzel shout-out yapmış ama Trump.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Venture -- 3 Haziran 2020; 12:26:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Venture

Hmm, evet şimdi Wikipedia'dan baktım. Güzel shout-out yapmış ama Trump.

Alıntıları Göster
    Trump hem akıllı hem de kültürlü biri. Hakkında yapılan olumsuz propagandalara inanmadım hiç.
  • Konudaki tweeti atan hesabın ırkçı beyaz gruplarla bağlantılı olduğunu ve kapatıldığını açıkladı twitter. Fakat beyazları korkutup "ya biz ya onlar" mentalitesini güçlendirdiği için gayet başarılı olmuş bir çalışma gibi gözüküyor, donanımhabere kadar düştüyse . Arkasındaki kim bulup, önce başarısından ötürü tebrik edip sonra da hapse atmak lazım.
  • Amerika’da radikal beyaz tarikatlar var hepsi şuan ellerini ovuşturuyor bu olaylar biraz daha büyürse civil war vol 2

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.