Şimdi Ara

ABD Büyükelçiliği ülkemizdeki vize hizmetlerini askıya aldı (güncellendi) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
1
Favori
9.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sir Pavlov Krugman S kullanıcısına yanıt
    DHKPC, PKK, SİHA ları eleştiren CHP vekili hakkında bir kaç cümle söyle de seni de tanıyalım.
    Evet, ümmetçiyiz Elhamdülillah, buna göre dünya üzerinde 2 millet vardır, KÜFÜR HER ZAMAN TEK MİLLETTİR, İMAN EDENLER İSE AYRI BİR MİLLETDİR.. Her canlı Allah yarattığı için kıymetlidir; terörist hain kansız şerefsizler hariç..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    jashdkajhdkjahdkjahdkjahdkjahkaj
    yahu ne biçim yorumlar bunlar..
    birader bak sadece ülkenden starbucks çekilse ekonominde sıkıntı oluyor senin..
    hadi ford da çekilsin..ne üreteceksin amerikadan çaldığın arabayı mı üreteceksin..
    alternatif seçeneklerin tamamına kapalısın birader..
    abd olmadı almanya?
    dost mu almanya?
    dost mu hollanda?
    İtalya?
    Fransa?
    Rusya bile dost filan değil..
    Katar ile birlikte ne alternatifi üretiyorsun birader..

• Sir Pavlov Krugman S kullanıcısına yanıt
    Bu cümleyi söylemekle zaten cibiliyetini zihniyetini tiyniyetini herşeyi gösterdin sen, "Osmanlı garabeti" diyen ceddinden kopuk insan muhatap bile alınmaz. BLOK layın geçin. Biz de laf anlatmaya çalışıyoruz buna..

• ABD Türk'e gelme diyorsa Türk'ün şu zararlı ve kendi vatandaşlarını obez yapan fastfood restoran zincirlerine ve luzumsuz kola çikolata gibi sanayilere de gelme demeli.
    ABD sermayesi bu ülkede bu kadar yaygınken aslında bağımlı olan ülke ABD ve milyon dolarlar kaybetme riski olan da ABD ama işte milletin duyarlı olması gerekiyor.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Klavyen çin malı değil kuvvetle ihtimalle çinle üretilmiş başka ülke markası..
    eskeza monitörün tayvan markası değil..nokiayı düşün..
    nokia hangi ülke malı? lakin hangi ülkeye en çok kazandırıyor?
    Telefonun samsung galiba..güney kore=Amerika..
    hepsini geçtim kullandığın işletim sisteminden tut,bindiğin arabanın içindeki elektrik sistemine kadar hemen hemen herşey de amerikan payı var..amerikan istemiyorsan israil oluyor..o olmazsa almanya oluyor..
    bak mesela hep yabancı ülkeler..
    yahu sen buğday ithal etmiş adamsın..büyükbaş hayvan ithal etmiş adamsın..
    ne anlatıyorsun daha..

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    3-4 padişah dışında osmanlı garabetti..
    3-4 padişah vizyoner modernist adamlardı..onların da dizilerini filan çekiyorsunuz sözde..özde tanısanız nefret edersiniz.islamda ne kadar haram varsa bifill uyguladı adamlar lol.
    bütün imparatorluklar garabettir birader..ne ceddi? osmanlı senin ceddin değil..reayeydin sen yahu ahahahahaha
    sanki bana payitahttan hasbam..
    kendinizi kandırmayın şuan osmanlı olsa kul köle gibi takılıyordunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

quote:

Orijinalden alıntı: pp_pp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pavlov Krugman

quote:

quote:

ironidir umarım..
    bahsettiğin 2 firma çekilsin türkiyeden hatta starbucks filan da çekilsin..
    kahve dünyası ile ekonomiyi döndürürsün belki uuu

baban da onları yiyerek,içerek büyümüştü zaten. bırakın bu Amerikan seviciliğini. gerçi hollywood filmleriyle,Disney çizgi filmleriyle Amerikan seviciliği aşılanmış bir nesilden anti Amerikancı duruş beklemek de saçma oluyor.

özür dilerim ama ben hayatımda bu kadar saçma bir yorum görmedim abi..
    senin mantıkla benim babam iphone 7'de kullanmıyordu..
    hayır komik olan ne biliyormusun..şunu bana yazdığın klavye bile adamların üretimi..
    baktığın telefon,evindeki televizyon..tamamında amerikan desteği var mesela..
    loool

yokya benim kullandığım ürünlerde işlemci ve ekran kartı dışındaki ürünlerin tamamı ya Tayvan malı ya da Çin.
    klavyem çin malı, monitorum Tayvan, telefonum kore malı. yani alternatifi olan ürünler varsa asla ABD malı almam. yani herkesi kendin gibi bilme
    loli

Bütün o markalar küresel markalar olup
    O şirketlerin hisse senetleri wall street de ve amerikan borsalarında işlem görür.
    Mal sahibi mülk sahibi hani bunun sahibi dünyadaki sermayedarlar sahipleridir.
    Onlar da amerikayı destekliyorlar.
    Hangi yöne dönerseniz dönün o yönde amerikayı bulursunuz.

kimin yüzünden işte sizin gibi ABD sevicilerinin yüzünden, siz her şeyi ABD ye teslim edersen,her şeyi Amerikan malı alırsan elbette her tarafts ABD yi görürsün.
    neyseki artık dünya tek kutuplu değil,alternatif seçeneğimiz var.

Okuduğunu anlamadığın gibi paranın da gittiği yeri bilmiyorsun. Çin kore tayvan he mi? Bu durumda senin de hiç kimseden bir farkın yok, aldığın her şeyde abdye pay ödüyorsun tabii ki dolaylı olunca ruhun duymuyor.

ABD doğrudan para vermek mi yoksa dolaylı yoldan %30 vermek mi? ha sizingibiler gider ABD ürünü alıp paranın %100 ü BD ye verir benim gibilerse gider Kore,Çin malı alır %30 unu ABD verir biz. ABD devletine ne kadar az para kaptırırsak o kadar kardır.

buarada Amerikancı liboşlarla sermeye düzenini tartışacak değilim

Veriyor musun? Evet.

• ledie L kullanıcısına yanıt
    MCDONALDS KAPATILSIN..
    SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM..
    HATTA HAMBURGER YASAKLANSIN ABİ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluflame

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Göçmen olmayan vize türü diyor. Bu durumda biz green card çekilişinden etkilenmiyoruz?

hayırdır yeşil kart alıp abd’ye göç yapmakmı istiyorsun ?
    dikkat et bu forumdaki hoşafcılar seni abd hayranı olarak algılayabilir.

Evet yeşil kart alıp bu ülkeden kurtulmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

MCDONALDS KAPATILSIN..

Senin öğrencilerin orda çalışıp haclığını çıkarıyor ordan olan yine sana olur yani alt yapı olmadan hiç bi şey kapatılmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

YAW KARDESIM BOSVERIN BUNLARI DEMEKKI DOGRU YAPIYORUZ YAW NEYSE MAAKRNA SUYUNU KOYIM

Nutuk okumayı unutma
  • quote:

MCDONALDS KAPATILSIN..

Game of thrones’da yasaklansın

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

MCDONALDS KAPATILSIN..

Senin öğrencilerin orda çalışıp haclığını çıkarıyor ordan olan yine sana olur yani alt yapı olmadan hiç bi şey kapatılmamalı

Öğrenciler Türk restoranlarında mı çalışarak harçlık çıkarmalı yoksa ABD sermayeleri altında mı?
    Öte yandan öğrenciler bu zararlı fastfood ürünlerini mi tüketmeli yoksa daha faydalı yiyecekler mi?
    Bu fastfood restoran zincirleri olmasın demiyorum ama her köşe başında olması Türkiye sermayesini ve ekonomisini daraltıyor ve insanlara zarar veriyor. Bu kadar çok olması sağlıklı değil.

• ledie L kullanıcısına yanıt
    Amerika dünyanın en sevilmeyen ve sevmeyenlerin en çok gitmek istediği bir ülke. Kapitalizmin emperyalizmin oranın kurucuları İngiliz ve Yahudi leri ile ete kemiğe büründüğü ülke. Amerika ile baş etmek öyle boykota falanda mümkün değil malesef dünyanın rezerv parasını basıyorlar. Silah bütçeleri rusya nın Çin'in bütçesinden fazla.Tek yol bizim politika üreticilerin akıllı olması KANMAMASI.

• quote:

asdajdslkajdklajsldka yahu okuduğunu anlamıyorsun galiba..

BLOK

• Başkada çare kalmadı zaten.
    Vize Yasağı
  • Artik Amerikan zindigi Brazzers seyretmeyecem

Oz be oz Musluman Turk evladi Sahin K varken
  • Adamlar cidden Turkiye'yi dunyadan soyutlamak isteseler internet baglarinin fisini cekerler, teknolojik ciplerin icine yerlestirdikleri modlarla senin su isiticina kadar kullanilmaz yaparlar sen gel Amerikanin hamburgerini boykot edelim diyorsun..

Off arkadasim valla bunaldim sizin gibi sark kurnazlarinin trolluklerinden.
  • Şu ajani sorgulamayi becerebilecekler mi yoksa eline yuzune mi bulastiracaklar merak ediyorum.

Burda bir türk vatandasi gibi herkese fetocu diyip hop iceri aliyorsun istedigin gibi davraniyorsun. Iskence bile yaptiklari oluyor,kimseyle gorusturmuyorsun vs. ama bu ajan dedigin tr vatandasina benzemez boyle yanlis hareketler yaparlarsa biz suçlu oluruz yani Turkiye. Dogru duzgun yargilarsin sucunu ortaya cikarirsin delilleri kamu oyuna sunarsin.

Hukuk yolu ile bakmak lazim,bilen arkadaslar yazabilir.

Sen daha kendi icindeki fetoculeri ortaya cikartamiyorsun yalanmi?

• amarıka bizi kıskanıyo
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.