Şimdi Ara

Abarmıyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elaman gelipde Chleseayi yendik siz kimsiniz diye konusursa burasi icind egil gercek yasam icinde alakali antipati yaratiyor.
    Fb desteklemek icinde fazla nedende yok 5 6 atariz, dilenci, acinacak haldesiniz, hakeret dolu ne bileyim ezeli rekabete yakismiycak seylerle yaklasim bu hale getirdi Fb bu gece elenmesini istiyorum yalan degil bunun pek cok nedeni var kiskanclik, ve söyledigim baska seyler isin icinde ama bu noktaya bos yere gelmedik.
    (ne yalan soyleyim bundan énceki turda penaltilarda Fb golu attikca bagirmisdim insanin duygularida karisik oluyor aslinda dili ile kalbi baska söyluyor)
  • BUNAMI DESTEK !

Abarmıyor musunuz?
  • Hayır yani bizimde işimize geliyor Fb' nin puan alması. Sırf Gs ve Gslılar için konuşmuyorum. Biz Türkler de birbirimizi çekememezlik hat safha da. Evde kardeşler birbirini çekemez, okulda öğrenciler birbirini çekemez, işte işçiler memurlar birbirlerinin ayaklarını kaydırmaya uğraşır vs vs vs. Bu muhtaç olduğumuz zaman damarlarmızda ki asil kandan kaynaklanmıyor olsa gerek. Bazen bakıyorum burada bile bir çekememezlik söz konusu. Tamam bu bir yere kadar normalde ama frijit kadınlar gibi herkese benim takımım kral ben başkasını tanımam edası bayıyor. Ama ne demişler "burası özgür bir ülke". Buna da saygımız var. İsteyen destekler isteyen köstekler.
  • Bu olay çok büyüdü ya...Kimin hangi takımı desteklediği diğerini ne ilgilendirir...Mesela ben bu akşam Chelsea nin tur atlamasını istiyorum...Chelsea bana Fenerbahçeden daha sempatik geliyor...Bizde avrupa kupası maçı oynarken bazılarıda rakibimizi destekliyordu...Desteklesin, ne olacak...Onlar destekledi diye maç mı kaybedicez...Aynı şey bu akşam içinde geçerli...

Ayrıca abuk sabuk şeyler söyleniyor....Yok efendim siz nasıl Türksünüz, pkk yı destekleyen ülkenin takımı desteklenir mi...vs vs...
    Size mi kaldı benim Türklüğü mü sorgulamak?...O takımda futbol oynayanların hangisi Türklüğü için oynuyor?...Avrupada iki Türk takımı karşı karşıya gelse en az yabancısı olanın mı turu geçmesini isterdiniz?...Hadi diyelim Fenerbahçe kupayı aldı...Başarı kimin olacak?...Türkiyenin mi?...Fenerbahçenin mi?...

O yüzden herkes istediğini düşünmekte, yazmakta, okumakta ve desteklemekte özgürdür...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.